nasiona marihuany

[0.09m2] [35w led cob] 1x critical kush

Wyszukiwarka Forumowa:

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Napisałem na początku ze nie miałem w planach relacji i nie wiedziałem ktory dzien miała dlatego nie dodałem. Następnym razem poprowadze relacje bardziej dokładnie. Troche kiepsko u mnie z pamięcią :smokee:
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
W ostatnich dniach nie mialem czasu ale zrobiłem zdjęcia i dziś większy UP. Panna rośnie bardzo szybko i miałem problem z miejscem bo główny szczyt był prawie wyżej niż lampa co widać na tych zdjęciach:







Trochę bałem się łamać łodygi ale okazało się że to nic strasznego. Wystarczyło poczekać aż nastąpi pora podlewania, zgnieść łodygi w palcach a następnie powyginać. Nie wpłynęło to chyba bardzo jakoś na pannę bo rośnie jak wcześniej, na zdjęciu jest trochę przyklapnięta bo była przed podlaniem. Po łamaniu wyglądała tak:



Dzisiaj wygląda tak:







Z góry sory za kiepską jakość zdjęć oraz za brak opisu w którym dniu veg i flo jest panna.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Uroczy boxik :)
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Na dzien dzisiejszy Panna rosnie dobrze, nie widac zadnych niedoborow i zaczela powoli odrzucac dolne liscie. Stosuje opryski 0.5ml/500ml bio bloom i top max a do tego bio bloom, top max i grow 2ml/1l. Pachnie przepieknie i wyglada tez dobre ale to ocencie sami:

















Kiedy lamalem lodygi cos zle zrobilem bo glowny szczyt przestal sie piac w gore. Czy po lamaniu powinno sie zaklejac miejsca zlamania tasma? Badz zabezpieczac w jakikolwiek sposob? Jak na pierwsze grow jestem zadowolony choc wynik nie bedzie oszalamiajacy. Zmieniajac troche temat, czy jest sens sadzenia dwoch automatow na tak malej powierzchni? Czy lepiej poswiecic troche wiecej czasu i zrobic porzadny trening lst jednej rosliny?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Lepiej posadzić jedną pełnosezonową i ładnie wytrenować :)
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
A jak działa filter w takim układzie? Bo z tego co widzę, to on działa tak jakby na wstecznym. Czyli wpycha powietrze tam gdzie zwykle powietrze wychodzi. Spełnia swoją rolę normalnie?
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Dzięki za odpowiedź Yebak, ale jak sie to ma tylko w przypadku automatów? Filtr dziala jak należy I niczego nie czuć.
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Dzięki za odpowiedź Yebak, ale jak sie to ma tylko w przypadku automatów? Filtr dziala jak należy I niczego nie czuć.

W przypadku automata nie wiesz kiedy zakwitnie, dlatego ciężko powiedzieć czy jednym czy dwoma zapełnisz boxa. Nad rośliną fotoperiodyczną masz pełną kontrolę i łatwiej zaplanować grow :)
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Fani automatów potrafią je trenować i prowadzić w bardzo wyrafinowany sposób polecam autoflower do poczytania po angielsku. Natomiast na łamania nic się nie stosuje, chyba, że jakieś środki redukujące stress. Ładna roślinka swoją drogą. Wygląda apetycznie.
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Dzisiaj zrobilem fryzjera i wycialem wszystko po za glownymi szczytami. Marnie to roslo wiec poszlo na ciastka. Mam nadzieje ze panna nie zestresuje sie jakos bardzo.
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Panna rosnie ladnie bez zadnych problemow. Nie mialem ostatnio czasu na up ale dzisiaj napstrykalem troche fotek. Zastanawia mnie kiedy kosa a dokladniej czy czekac az wszystkie trihomy beda bursztynowe czy ciac wczesniej. Licze na wasza rade a oto jak wyglada panna:



















 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Dzisiaj mialem wiecej czasu aby sprawdzic dokladnie panne. Wszystkie trichomy byly juz bursztynowe wiec zapadla decyzja o kosie. Nie licze na jakis astronomiczny wynik bo jest to moj pierwszy grow i popelnilem troche bledow. Wyglada to tak:











Jednosczesnie doszly mi wszystkie komponenty na nowa lampe, bedzie to 5x cree cxa2520 na radiatorze z wiatrakiem komputerowym +/- 70w



 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Moim zdaniem świetna robota, dobrze się to oglądało :)
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,328
Odznaki
6
Dzisiaj mialem wiecej czasu aby sprawdzic dokladnie panne. Wszystkie trichomy byly juz bursztynowe wiec zapadla decyzja o kosie. Nie licze na jakis astronomiczny wynik bo jest to moj pierwszy grow i popelnilem troche bledow. Wyglada to tak:

Dolaczam sie do opinii przedmowcow , swietny trening , pod koniec poleciales za bardzo z nawozem i niepotrzebnie pozwoliles sie jej wyciagnac , gdy podnioosles lampe ,ale i tak na duzy plus.
Czy tydzien przed kosa plukales woda medium ?
I pytanie odnosnie LEDow , skad zamawiales ,wraz z zasilaczem , jaki byl koszt , bo bardzo mi sie spodobala Twoja koncepcja.
Pozdro.


Żul: nie cytujemy bez sensu pierdyliarda zdjęć. :jprd:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół