nasiona marihuany

[LED weg=18W/flo=57W][0,12m2] Caramel Cream, Grapefruit 60days

Wyszukiwarka Forumowa:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Cześć. To znowu ja. Pestki się moczą od dziś więc nie ma jeszcze czego pokazać.
1x Caramel Cream od Sweet Seeds
1x Grapefruit 60 days od Bulk Feminized Seeds

Namiot: 35x35x90cm herbgarden
Oswietlenie:
WEG:
led 18W:
Diody: BridgeLux
Czerwony 630nm x6
Czerwony 660nm x5
Niebieski 465nm x2
Niebieski 450nm x2
Głęboki Niebieski 430nm x1
Biały 14000K x1
Pomarańczowy 610nm x1
FLO:
13W x3 led Phillips światło 2700k.
Plus ten led co na WEGu.


Medium: biobizz light mix
Doniczki: 2x 11l materiałowe
Trening: LST
Nawozy: biobizz roots, biogrow, calmag, top max, biobloom lub hessi, jeszcze nie zdecydowałam. Być może doraźnie calmag sensi xtra.
Cykl:18/6h
Filtr:Croco Filters Flat 80-120m3/h 125mm
Wyciągający: wentylator kanałowy Vents Quietline DUO 100 mm / 75-100 m3/h
Mieszak:Wentylator Cornwall Electronics 15W
oraz:
-Programator Lexton elektroniczny,
-Stacja pogody wilgotnościomierz, termometr,
-Zestaw do mierzenia ph.

Kiełki moczone 12h w wodzie z odrobiną wody utlenionej, a później ładują na mokry papier.

Do następnego. :) Dobrej energii!

 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
no raczej ja tam teraz żyrandole mam na +-4cm od szczytów i póki co im to nie przeszkadza, to jest spoko w tych żarówkach.:uff:

Swoją drogą nie kusiło cię aby femkę sobie posadzić tym razem ?
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Wy*** calmag i roots, chyba ze masz soilless. Zapraszam do siebie
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Cream Caramel wczoraj wleciała do ziemi. Grapefruit chyba zdechł przy kiełkowaniu, ale dam mu jeszcze szanse. Choć od 3 dni wygląda tak:

Więc kiełkuje druga pestkę. Skoro przy kiełkowaniu ma takie problemy to nie liczyłabym że będzie się rozwijać normalnie.
No i w sumie to tyle. Czekam aż kremówka pokaże głowę. Szkoda że ten grejfrucik taki słaby. No nic, działam dalej.


mam to samo w boxie )40x40) i 6 10 wattowych. niby fajnie ale chu*nia, trzeba to trzymac serio jakies 18-30 cm nad rośliną max, sam chce wymienic te 10 watowe na żyrandoledy ...
Ja nie narzekam, na wegu mi fajnie wszystko rosło, później na flo mi trochę wyżerał rośline, ale generalnie spoko.
no raczej ja tam teraz żyrandole mam na +-4cm od szczytów i póki co im to nie przeszkadza, to jest spoko w tych żarówkach.:uff:

Swoją drogą nie kusiło cię aby femkę sobie posadzić tym razem ?
No, żyrandole fajne, dlatego oświetlam na flo. Jestem zadowolona. Zobaczymy jak pójdzie przy tej uprawie.
Femki będę sądzić. Spokojnie. Jestem osobą, która jak sobie coś zaplanuje to idzie wg planu. Ciężko mi coś zmienić jak mam poukładane. Na femki przyjdzie czas. Już z resztą siedzą w lodówce. :)

Wy*** calmag i roots, chyba ze masz soilless.
A niby czemu mam wyj***c calmag? W poprzedniej uprawie ***alam się z calmagiem, bo za późno zareagowałam. Teraz wiem jak go używać. A rootsa? Korzenie to podstawa. Z resztą, każdy uprawia jak uważa.
Pozdro.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Cream Caramel pokazała głowę. Więc 1szy dzień wege jej liczę dziś.
Nie ma co jeszcze pokazywać.



Ten upek to w sumie moje lekkie wk***ienie na Bulk Feminized Seeds. Pierwszy kielek nadal na wacikach niby coś się rozwija, ale dla mnie jest do wyrzucenia. Druga pestka po moczeniu w kieliszku i już na wacikach nie raczy w ogóle ruszyc. Dziś mocze trzecią pestkę. Jeśli ta też okaże się słaba to będę moczyć Girl Scout Cookies od Fast Buds.
Jakie macie opinie o tym sklepie (Bulk FSeeds)? Ja dziś zaczęłam googlowac i część ludzi niezadowolona, a część bardzo. W ofercie sklepu grapefruit 60 już nie istnieje. Wiem, że 3 pestki to żadna statystyka, ale póki co nie polecam. Zobaczymy co będzie dalej. Szkoda, bo druga roślina już będzie tydzień w plecy.
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
Jakie macie opinie o tym sklepie (Bulk FSeeds)? Ja dziś zaczęłam googlowac i część ludzi niezadowolona, a część bardzo. W ofercie sklepu grapefruit 60 już nie istnieje. Wiem, że 3 pestki to żadna statystyka, ale póki co nie polecam. Zobaczymy co będzie dalej. Szkoda, bo druga roślina już będzie tydzień w plecy.

Moje Hererki od Bulk FSeed 3/3 . wszystkie równo wypuściły kiełek i ładnie rosną. :zab:
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
:lisc:dzień 7 cream caramel:lisc:
Idzie sobie caramelka powoli. Pryskam ziemię Juice roots z biobiza. Kielkowalam te grapefruity od bulk feminized seeds 1 na 3 trafił do ziemi przedwczoraj, ale wcale nie jestem przekonana, że prawidlowo wyjdzie z ziemi, czy w ogóle wyjdzie. Poczekam tydzień i jak nic się nie zadzieje to kiełkuje Girl Scout Cookies.
Żadnych innych nawozów na razie nie leje. Może mały oprysk calmag, ale to za 2 - 3 tyg.

Parametry :
- wilgotność ok 50% bez spiny aby trzymać wyższy poziom (robię oprysk 1x dziennie),
- temp ok 24-25 C,
- cykl światła 18/6,
Kolorowy led wisi pod samym sufitem i dziewczyna się nie wyciąga póki co więc zostawiam go tam gdzie jest.

I szałowe fotki






Dobrej energii na weekend.
I chilloucik pod tą sobote

 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
:lisc:15 dzień cream caramel:lisc:
:the-finger-smiley-e grapefruit dead:thumbs-down-hand-sm

Niestety nie udało mi się wykiełkować grapefruita. Raczej nie była to moja wina, a słabych nasion. :(
Zdecydowałam też, że nie będę kiełkować na razie kolejnego nasiona. Miałam nadzieję z tym grapefruitem wyjdzie, bo szybko kwitnie, a tak wszystko mi się rozjedzie. Nie będę miała gdzie suszyć caramel itp. Więc robię samotna cream do końca.
Mam nadzieję, że uda się w nastepnej relce zrobić dwie roslinki. :)

A sama roślinka bardzo fajnie rośnie, nie sprawia problemów. Lst poszło w 13 dniu położylam całą rośline, w 14 poprawka, bo szczyt odbił do góry więc gleba. Efekt za zdjęciu.


Roślinka była pryskana póki co tylko juice roots, na razie odstawiam rootsa. Do spryskiwacza teraz w małej dawce dodam cal mag i z tego będzie szedł oprysk.

Pozdro i dobrej energii.

 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
:lisc:24 dzien:lisc:

Wszystko spoko. Dziś podlanie woda z cal magiem i bio growem w małej dawce. Do tej pory była tylko pryskana. Wszystko idzie dobrze. Pokazały się preflowery. Roślina póki co ma słaby zapach.
Nie wiem co więcej.
Dobrej energii.







 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
:lisc:dzień 31:lisc:

Dalej wszystko spoko. Roślina zaczęła kwitnąć w dniu ok 27. Już bez oprysków. Dostaje wodę z calmag 1ml/l, biogrow 1ml/l, biobloom dostała 2ml/l. Stymulanta dostanie przy następnym podlaniu z podobną kombinacja nawozów. Dodałam wczoraj białe ledy.
Trochę ja dzisiaj jeszcze porozginalam żeby dać mniejszym odrostom szansę. Zamontowałam sobie też druciana "obręcz" do materiałowej doniczki żeby móc robić odciągi. Jak na to co miałam w domu to jest całkiem ok. Zamontowałam też filtr, bo odrobinę było czuć, ale w porównaniu z akaczem, którego miałam poprzednio to jakaś zapachowa popierdółka. No, ale wiadomix zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

Ot tyle na dziś.
Dobrej energii!





Główny szczyt




I drucikowy coś.


Kocham Karin od jakiś 15 lat, jeszcze za czasów The Knife. Byłam na koncercie. Kobieta jest genialna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół