nasiona marihuany

Czy jest jeszcze sens na jakiś trening

Wyszukiwarka Forumowa:

cannanana

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2020
Postów
48
Buchów
7
Odznaki
1
Witam nie chce mi sie przeklejac fotek krzakow tu sa foty : https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?146471-1st-grow-auto-polauto . Zostalem z 8szt jedne kwitna dluzej drugie krocej a jedne nie wiem czy już zaczely na dniach bede na spocie. Pytanie to czy da sie jeszcze jakos zmaksymalizowac plon czy juz za pozno na treningi. Sorry za brak polskich znakow ale mam angielski telefon i zamiast pl liter to wyskakuja jakies kwadraty..
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Super Cropping możesz też zrobić. Przedłuży to trochę rozwój rośliny ale wyjdzie im na plus. Poczytaj o tym.
 

cannanana

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2020
Postów
48
Buchów
7
Odznaki
1
Dzięki za pomoc lst jako takiego nie zrobiłem trochę jedynie sznurkami ponaginałem co by dać im więcej światła, na parę szczytów poleciało SC niedługo dodam foty do growlogu. Pozdro
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Jedyne co lst teraz ci da to pleśń

Jaką pleśń, jest środek sierpnia, przynajmniej u mnie ciagle wilgonotnośc od 3 tygodni nie przekracza 30%

---------- Post Zaktualizowany 11:48 ---------- Data pierwszego postu 11:47 ----------

Nikt tu nie mówi o takim lst zeby ją na glebe polożyć. tylko odginać gałązki, zeby wiecej swiatla dochodziło
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
Zobacz najpierw zdjęcia w jego fotorelacji bo pie****isz głupoty, ma spota w wysokich trzcinach. Teraz sucho a za tydzień może być ulewa z podtopieniami.
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
Poradziłeś mu żeby zrobił lst na kwitnących plantach w trzcinie. Obejrzy prognozę i zetnie niedojrzałe jak zapowiedzą deszcz? I wszędzie piszą że lst to jest doginanie do gleby a nie delikatne odginanie jak napisałeś później i chłop by tak zrobił
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Lekkie lst to po pierwsze a po drugie, on jej nie przymontowal tam na stale, moze ją odpiac i bedzie git
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
Spoko ty jesteś kumaty ale nie tylko ty to czytasz i ktoś nowy wyciągnie błędne wnioski.
Wpisze sobie w wyszukiwarkę, wyskoczy ten temat i przeczyta że na lst jest zawsze pora.
W innym temacie na ciemno zielone krzaki z jednym żółtym liściem ktoś napisał niedobór azotu i siarki.
Niektórzy nie wiedzą którą stroną szpadla się kopie.
Teraz 0 pleśni bo wiadomo nie pada i niska wilgotność ale większość spotów jest w krzakach, w trzcinach na bagnach i dla pleśni wiele nie trzeba w takich warunkach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół