nasiona marihuany

brązowe liście brązowe i suche

Wyszukiwarka Forumowa:
B

Buc1234

Guest
Outdoor
odmiana: Killer kusz fast version
wysadzenie na spot 29 czerwca w 40l donicach
ziemia kupna + dodałem 1 małą garść azofoski + 10 łyżek dolomitu do każdej z donic.
podlewanie co dwa do 3 dni po 2,5 l na donice
mery pięknie rosły przez dwa tyg. po dwóch tyg dodałem znów garść pod krzak i 2 garście dolomitu podlałem po 2.5l na każda (zaznaczam ze krzaki dalej pięknie rosły)po dwóch tyg. powtórka z rozrywki. (krzaki dalej pięknie rosły)
po następnych 2 tyg zrobiłem tak samo i ku mojemu zdziwieniu jedna z roślinek ma brązowe plamy i wysuszone końcówki liści. woda która podlewałem to z rzeki i ostatnio zacząłem nalewać z kranu bo rzeka wysycha (ph nie mierzyłem ponieważ dopiero zamówiłem miernik ph gleby) proszę o wyrozumiale odpowiedzi ponieważ jestem początkowy i się uczę z góry dziękuje i pozdrawiam

dodaje zdjęcia już oberwanych liści:
https://www.forum.haszysz.com/solarr...hp?pid=1105350
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Powiem ci tak, jeżeli nie ufasz wodzie z kranu to możesz zawsze zaj***ć do lidla i kupić bańke 5l wody Saguaro ona ma odpowiednie parametry.
Narazie daj jej tak koło tygodnia na samej wodzie i zobaczymy czy coś się zmieni :fish:
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Nie wal już tyle tego dolomitu bo nadmiar magnezu ci poblokuje przyswajanie. Czym podlewales sama woda czy z odżywkami? Dla mnie to wygląda na nadmiar jakichś pierwiastków ja bym lał sama kranówka odstana jeden dzień.
 
B

Buc1234

Guest
Nic do wody nie dodaje jedynie pod krzaki sypie 1 garść azofoski i 2 garście dolomitu potem daje 2,5 litra wody ale nalanej od razu z kranu i nic nie daje przez 2 tyg tylko podlewam 2,5 l na donice co 2 do 3 dni a jak są upały to wlewam 5 l wody na donice. 3 krzaki nic nie wykazują. A ta jedna coś kuleje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół