nasiona marihuany

Metody podelwania roślin w boxie

Wyszukiwarka Forumowa:

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Macie jakieś sprawdzone metody na podlewanie roślin w boxie bez ich wyjmowania z namiotu?
Problem polega na tym, że przy dużych i gęstych roślinach jest utrudniony dostęp do roślin sotojacych po przeciwnej stronie od odrzwi boxa. Nie chcę lać wody z nawozami na rośliny z góry, a przy wyciąganiu z namiotu zawsze jest szansa, że coś się uszkodzi. No i aromat mocno się rozchodzi.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Autopoty albo inne systemy automatycznego podlewania. Nic innego nie wymyślisz. Nie chcesz lac góry to wyciągaj każdą donice z boxa. Ja mam jeszcze taka ala konewkę z mega długim dziobem i też pewnie by się nadała.

Ale ja teoretyk w kwesti in jestem wiec może ktoś inny bardziej doświadczony cos innego podpowie...
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jeszcze weź pod uwagę jakie nawozy stosujesz. Przy mineralnych odkłądają się sole więc wypadało by przepłukać i tu zastosował bym jakieś drippery a pod spodem jakaś tacka spływowa. Jak organika to śmiało autopot
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
Jeszcze weź pod uwagę jakie nawozy stosujesz. Przy mineralnych odkłądają się sole więc wypadało by przepłukać i tu zastosował bym jakieś drippery a pod spodem jakaś tacka spływowa. Jak organika to śmiało autopot

sie ma

czyli od hydro nawozow sie odklada sol a organic nie ??

pytam jako amator bo myslalem o autopotach lecz zapychanie ich mnie ostudzilo.Chcialem 6 moze 5 smartpot wsadzic. z beczka 100l na strych tylko lekki strach .Wiec siedze czytam i mam autopot vs wilma .....
Jak sa jakies male krzaki to ok wyciagac i czyscic ale jak sa powyzej metra to juz zaparkowaly na amen.
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Ja leję Plagron. Przynajmniej na maich jest napisane, żeby zużyć maksymalnie 48 godzin po ich rozrobieniu, bez powodu tego nie napisali, więc zrobienie takiej beczki na kilka tygodni raczej odpada.
Na forum do automatycznych donic dużo poleca bio tabsy, może to będzie rozwiązanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół