nasiona marihuany

[Mars Hydro TS600][0,25m2][Saul OS] Red Purps + Maroc + Pineapple express/Grapefruit

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
ładne planty, biogrow lejesz dalej? jak tak to zaprzestań, pzodro
 
H

Hate

Guest
Dzięki ..właśnie dziś listonosz przyniósł mi ta lampe ale po twoich roślinkach widać ze daje rade lanie puchną pozdrawiam ???
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
ładne planty, biogrow lejesz dalej? jak tak to zaprzestań, pzodro

grow nie zostało polane ani razu i najprawdopodobniej się zepsuje. w sumie to już wiem, że rezygnuje z tego produktu (patrz pierwszy post otwierający FR). Poleci albo w kosz, albo w jakieś doniczkowe kwiaty na parapecie które ostały się po byłej żonie ;P
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzień 62

25 weg / 9 ind / 28 flo

Witajcie, minęło 5 dni :D

Nic sie dalej nie dzieje... pourywałem jakies znowu male popcorny ktore wiecznie nowe wyrastaja na dolach.
Upieklem sobie ciastka z masla i przez nie przez przypadek 3 dni temu wlalem do jednego z redów podwojna maxymalna dawke top-maxa... ale nic mu nie ma i dalej lecimy zgodnie z planem.
Warunki bez zmian wzgledem wczesniejszego upa.

Całość:





Maroc (najmniejszy):


Któryś z Redów:


Pineapple express / Grapefruit:
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzień 68

25 weg / 9 ind / 34 flo

Witajcie ponownie :)
Tym razem minęło 6 dni i już miałem pisać, że wciąż nic się nie dzieje, ale zaczęły pojawiać sie jakieś małe plamki na lisciach Pineapple express / Grapefruit:



Nie wiem od czego to może być? Dziwne też że tylko na tej jednej roślinie, bo każda dostaje identyczne nawozy/wodę. Myślałem żeby jej zwiększyć może calmag, ale nie mam do końca pewności czy to to.

Tutaj kilka fotek całości - coraz ładniej puchną :) :



I kilka fotek pojdynczych (nie wiem czemu czasem wychodza zielone zdjecia):

Pineapple express / Grapefruit:


Maroc i Red:


Red:


Pineapple express / Grapefruit i Red:



Z obserwacji glownych topow juz widze, ze pierwszy do sciecia pojdzie mały Red :) Mimo tygodniowego opoznienia na poczatku, zdolal przegonic wszystkie inne krzaki. Ale to jeszcze okolo miesiąca :)
Trzymajcie sie i jezeli ktos wie skad te plamki to bardzo proszę o podpowiedź :) Ze zdjęć niedoborów wyglada mi to na calmag, ale czas jeszcze pokaże.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Fajnie porosły, będą tłuste topy. Jak tam tamten red, hermi dalej czy dał se spokój?
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Fajnie porosły, będą tłuste topy. Jak tam tamten red, hermi dalej czy dał se spokój?

Jednorazowy wybryk to był. Ale przyznam szczerze choć wcześniej nigdzie o tym nie pisalem, jeden banan wypuscil pyłek ;) Ale dolna partia to była i wilgotna chusteczką zebrałem z listka piętro niżej ile się dało...
Dalej nic się w tym temacie na szczęście już nic nie działo. Liczę szczerze mówiąc na pare nasion, bo polubiłem te redy, mimo, ze jeszcze nie mialem okazji skosztować :p
Najwieksza jazda jest z pineapple express/grapefruit. To drzewo wypusciło tylko odnog i topow ze narazie rekord mojego namiotu. Bedzie grubo... potem jak wyciagne wszystko z boxa i zrobie obszerniejszego upa, to bedzie dopiero to widac.
Na ta chwile nie widac na redzie, zeby puscil jakies nasiona z tego pylku.
Przy okazji chcialbym ci napisac, zebys nie mial za zle, ale chyba reszta nasion nie doczeka outdooru. Polubilem twoje nasiona na tyle, ze nastepna partia wyladuje rowniesz w boxie. Tylko sie nie denerwuj, ze chce zmienic troche plan :p
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jednorazowy wybryk to był. Ale przyznam szczerze choć wcześniej nigdzie o tym nie pisalem, jeden banan wypuscil pyłek ;) Ale dolna partia to była i wilgotna chusteczką zebrałem z listka piętro niżej ile się dało...
Dalej nic się w tym temacie na szczęście już nic nie działo. Liczę szczerze mówiąc na pare nasion, bo polubiłem te redy, mimo, ze jeszcze nie mialem okazji skosztować :p
Najwieksza jazda jest z pineapple express/grapefruit. To drzewo wypusciło tylko odnog i topow ze narazie rekord mojego namiotu. Bedzie grubo... potem jak wyciagne wszystko z boxa i zrobie obszerniejszego upa, to bedzie dopiero to widac.
Na ta chwile nie widac na redzie, zeby puscil jakies nasiona z tego pylku.
Przy okazji chcialbym ci napisac, zebys nie mial za zle, ale chyba reszta nasion nie doczeka outdooru. Polubilem twoje nasiona na tyle, ze nastepna partia wyladuje rowniesz w boxie. Tylko sie nie denerwuj, ze chce zmienic troche plan :p

Na ma problemu startuj z kolejnym :D Na kolejny sezon też pewnie jakieś pestki rozdam. Ten pineapple express u mnie też rósł jak po***any, gdy jeszcze był w 100% automatem to sam sobie "topping" robił.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzień 71

25 weg / 9 ind / 37 flo

Siemanko :) Pora na duzy up! Oby ostatni, bo wyciaganie ich z boxa jest dla mnie chyba najbardziej meczaca czynnoscia z calej uprawy, jednak bylo to konieczne z uwagi na wczesniejsze banany. Trzeba bylo przejrzec malego reda dokladniej. W sumie to nie ma o czym sie rozpisywac, bo ponownie moge smialo napisac, ze nic sie zbytnio nie dzieje... Pare poprzypalanych pojedynczych lisci jak pewnie bedziecie mogli zaobserwowac na niektorych zdjeciach, ale glownie sa ta liscie, ktore dotykaja scianek boxa i juz od dluzszego czasu zaobserwowalem to zjawisko, wiec walic to :)

Przejdzmy do zdjec. Na pierwszy strzal - Pineapple express/Grapefruit.
Najprawdopodobniej z obserwacji widze, ze ona da najwiekszy plon. Glowna galaz z dnia na dzien zaczyna coraz bardziej ze soba zlewac topami poszczegolne pietra. Jak tak dalej pojdzie to wiekszosc glownej lodygi bedzie w calosci porosnieta.






Maroc, ktory jeszcze do niedawna wydawalo by sie, ze lekko zatrzymal sie wzgledem innych, nagle w ostatnich dniach dosc mocno ruszyl i sporo nadrobil. Najprawdopodobniej przez ta rosline moze byc poslizg z odpaleniem kolejnej fotorelacji. Topy jeszcze dosc mocno surowe, ale za to wreszcie zaczelo to wszystko puchnac. Dodatkowo jest to najbardziej wiotka roslina. Lodygi ma tak cienkie, ze jak wyciagnalem drzewo z boxa, to prawie polamaly mi sie niektore odnogi. W boxie na szczescie opiera sie to wszystko o sciany, badz tez inne rosliny. Tutaj nie wiem czy w przyszlosci nie bedzie trzeba zamontowac jakis wzmacniajacych kijkow. Na chwile obecna podwiazalem drutem poboczne odnogi do glownej lodygi.




No i zostały dwa redy. Pierw ten "maly red", ten opozniony o tydzien. To drzewo tak bardzo mi zaimponowalo gdy dalem mu jednak szanse, ze do tej pory nie moge uwierzyc jak bardzo mocne potrafia byc te rosliny. Nadrobila tak bardzo wszystko, ze dzieki niej zostal wyciagniety wniosek, zeby nigdy "niewypalow" nie wyrzucac. Chyba jest mi mocno wdzieczna, ze jednak pozwolilem jej zyc w chwilach kryzysu. Dodatkowo przegladnalem dokladnie kazda odnoge i brak jakichkolwiek bananow od dluzszego czasu. Powiadam wam, trzymajcie nawet karły, bo na tym przykladzie widac czego potrafia dokonac.




No i pozostal duzy red. Na nim zaczyna pojawiac sie pierwszy kolorek, jednak tylko narazie w tych dolnych najmniejszych, popcornowatych topkach. Czyzby byly bardziej dojzale niz glowna palka? Nie wiem, ale cieszy mnie to, ze kolor sie pojawia, bo bardzo mocno na to liczylem. Sprobowalem uchwycic kolor na jednym z zdjec malego topka, ale nie wiem czy wystarczajaco dobrze to widac. Glowny top troche dziwnie rosnie, glownie jezeli chodzi o sam czubek - dziwnie zaokraglony w kulke jest zamiast do szpica. Moze jeszcze urosnie do gory? Nie wiem, ale taki balwanek troche. Ta roslina najprawdopodobniej zostanie pierwsza scieta. Ma najwiecej brazowych wloskow no i wspomniane pierwsze kolory. Ogolnie oba redy beda sporo szybsze od pozostalych panien.




No i dobra na koniec jeszcze pare zdjec ogolnych. Jedno na zewnatrz, a pozostale wewnatrz boxa i nic nowego w sumie nie wnoszace, bo to juz ostatnio sie naogladaliscie.
Od lewej: maly red, duzy red, maroc, pineapple express/grapefruit - tak wiem, maly jest wiekszy od duzego, ale nazwa robocza pozostala z powodu tygodniowego uposledzenia.




Rosliny caly czas do momentu indukcji dostawaly czysta kranowke, a od momentu przelaczenia z kazdym jednym podlaniem maxymalna dawka biobizzow (za pierwszym razem bylo pol dawki).

A teraz taka mala dawka humoru na koniec i krotka historyjka.
Czytalem w jakis tam wczesniej growlogach outdoorowych, ze niektorzy praktykuja zeby sie wysikac tam gdzie sadza drzewa. Costam to niby ma dawac (juz nie pamietam co) i pare razy widzialem ten temat poruszony. Nie znam sie i nie wnikalem szczerze mowiac w szczegoly o co z tym chodzi, ale powiem wam cos, o czym nie pisalem do tej pory :)
Kermazyt, ktorym podsypane sa na dnie u mnie doniczki byl zaszczany iles razy zanim go wsypalem przez moje koty...
Jak bylem na wakacjach znajomy ktory sie nimi opiekowal niechcacy zatrzasnal drzwi i nie mialy dostepu do kuwety przez pare dni, wiec znalazly sobie caly worek kermazytu, rozdrapaly i urzadzily sobie z niego kuwete.
Mialem spore opory czy go sypac podczas sadzenia, bo ***alo jak z szalety publicznej. Po jakims tygodniu od posadzenia strasznie zalowalem, bo co otwarlem boxa to ciagle ***alo moczem ze srodka. Na szczescie zapach przeszedl dosc szybko, a teraz zastanawiam sie wspominajac sobie wczesniej przytoczone growlogi outdoorowe, czy nie mialo to moze jakiegos pozytywnego wplywu?

Jak dales rade wszystko przeczytac, bo troche sie rozpisalem to dziekuje za cierpliwosc i w ogole zainteresowanie :)
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
Kurcze wyglądają na dobrze upasione. Ten Mars dobrze daje. Bradzo apetyczne topy.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzień 82

25 weg / 9 ind / 48 flo

Hejka minelo 11 dni. Wrzucam pare fotek na szybko bez opisu, bo szczerze mowiac mam dosc tej fotorelacji skoro nikt tu za bardzo i tak sie nie udziela. Nie robie tego przeciez dla siebie. Chce tylko ja dokonczyc bo obiecalem przy open seendzie, ze zrobie. Wiec wpisy beda coraz rzadsze i coraz mniej opisane tym bardziej, ze zblizamy sie powoli do konca.

Kilka przypadkowych fotek, czesc i do kiedys.


 

zielonyjoe2232

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2020
Postów
80
Buchów
2
Bardzo ładne rośliny Ci rosną. Nie przejmuj się tym, że Ci forumowicze nie piszą, czasy ciężkie, ludzie zabiegani, nikt nie ma czasu:)

Dałbym bucha, ale jeszcze nie mogę:(
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Za***iście wyglądają. Sporo podrosły od ostatniego up'a. Ile planujesz je jeszcze trzymać?
Co do tego, że mało osób tu się udziela to nic dziwnego, robisz wszystko dobrze to nie ma co pisać :D
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Za***iście wyglądają. Sporo podrosły od ostatniego up'a. Ile planujesz je jeszcze trzymać?
Co do tego, że mało osób tu się udziela to nic dziwnego, robisz wszystko dobrze to nie ma co pisać :D

Saul ma rację, wszystko idzie dobrze, nie zadajesz pytań, nie popełniasz błędów amatora, to co mamy pisać... Ja np chętnie oglądam , taka konkurencja troszkę a troche wzór jak lecieć z tymi cenami... Rośliny bardzo ładne, a ktora to pineaple express/grape...
 

misticzek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2017
Postów
63
Buchów
0
Elegancko. Ja juz po kosie na 0.25m2 wyszlo 110 suchego. Teraz odpalam 4 automaty. Powodzenia przy harvescie i przede wszystkim przy suszeniu, bo jak sie okazalo dla mnie to najtrudniejszy etap decydujacy o jakośći całej pracy włożonej przy roslinach. Z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół