nasiona marihuany

[Mars Hydro TS600][0,25m2][Saul OS] Red Purps + Maroc + Pineapple express/Grapefruit

Wyszukiwarka Forumowa:

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
To jest męski kwiat. Roślina okazała się jednopienna/hermafrodytą. Obrywaj owe kwiaty zwane bananami i obserwuj sytuację. Zastanowiłbym się nad przyczyną. Nie wpada Ci jakieś światło w trakcie nocy? Timer działa prawidłowo?

Dzięki za rady. Timer jest ok, a do boxa staram sie nie zaglądać jak mają noc. Światło też nie wpada bo namiot stoi wewnątrz szafy.
Ta roślina od początku była dziwaczna, nawet nie wygladała jak konopia za bardzo. Miała jakiś tydzień opóźnienia względem pozostałych. Może te z***ane jej geny teraz w dalszym ciągu wychodzą.
W poprzedniej uprawie miałem w sumie to samo. Z jednego AK47 wyszlo jakieś 15-20 nasion.
Albo pech, albo rzeczywiście gdzieś jest przyczyna. Będę obserwował sytuacje.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jeżeli ta roślina jest mała to może rozważysz usunięcie jej z boksa? trochę miejsca dla reszty by się zrobiło.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Zobacze na dniach jak sie sytuacja rozwinie bo troche mi jej mimo wszystko szkoda. Jak będzie trzeba to trudno się mówi i wyleci. Dzieki jeszcze raz za szybką reakcje :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Dobra, doczytałem ze to sa cztery rośliny. Myślałem, ze jezt ich więcej, sugerowałem sie tymi pojedynczymi szcytami wystającymi ponad baldach. Obrywaj banany na bieżąco.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Mi w pierwszym grow jajca pokazał AK47, mimo że obrywałem jajca to i tak powstało 20-30 nasion ale tylko na ak mimo że miałem łącznie 4 krzaki
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
No nie dobrze jajca pokazał, ciekawe czy tylko ten jeden czy oba redy pokarzą. Poobrywaj i może nic się nie zapyli.
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] Jak duża jest szansa, że to ja mogłem coś spie****ić na etapie hermienia i wybierania odpowiedniej rośliny do tego crossa? Jest szansa, że któryś z rodziców miał zapisaną w genach skłonność do hermienia?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Teoretycznie przed breedingiem powinno się sprawdzać osobniki na których się pracuje. Pobierasz klony, przestawiasz na 12/12, stresujesz na różne sposoby i wybierasz osobniki które nie hermio.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzień 52

25 weg / 9 ind / 18 flo

Witajcie po ponad tygodniowej przerwie :)
Dziś na szybko, bo w sumie nic ciekawego się nie dzieje. Kwiaty rosną w fajnym tempie i teraz podczas tej wrzutki jak tak porównuje wcześniejsze zdjęcia to jest spora różnica jak na tydzień czasu.
Podlewane już od wczoraj maxymalnymi dawkami biobizza. Jak narazie wciąż bez jakichkolwiek oznak marudzenia. Wodę przestałem odstawiać na dobę mimo zaleceń kolegi wyżej aby to robić.
Mały red od początku na takiej rośnie i obecnie ma najlepsze tempo z wszystkich. A wspomniany chlor? Albo go nie ma, albo nie jest najwidoczniej szkodliwy w jakiś małych dawkach.
Na małym Redzie za radą żula poobrywane wszystkie banany i jak narazie nie widać żeby rosły kolejne także mam nadzieje że się uspokoiło, a może i jakieś nasionko z hermy wpadnie do kolekcji co by potem porozrzucać na out.
Maroc jakiś taki najmniejszy się zrobił (górny prawy róg) i jego głowny top nie idzie w takim tempie jak u pozostałych, ale ciągle się rozwija.

Dobra czas na parę zdjęć. Zdjęcia topów losowe.






Udanego weekendu wszystkim! :)
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Co możesz powiedzieć o tym światełku planuje kupić

Z lampy jestem bardzo zadowolony. Na takim metrażu jak mam ten model sprawdza się świetnie choć i na 0,36m2 myślę, że też spokojnie da radę. Jak za tą cenę to dobry wybór jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość biorąc pod uwagę gotowe lampy. Najlepiej jest zrobić sobie samemu wtedy wychodzi najlepsza jakość do najniższej ceny, ale jak ktoś nie ma czasu ani chęci to to dobry wybór. W pierwszym wpisie tej fotorelacji wkleiłem zdjęcia roślin z poprzedniej uprawy, która była w większości również na tej lampie, więc możesz zobaczyć jak się spisuje.
 
H

Hate

Guest
Dzięki za informacje ...mam pytanie mierzyłeś do jakiej temperatury ona się nagrzewa ....chyba ja kupię lub 1000
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
trochę mnie nie było a tu takie ładne planty ! :dance:
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzięki za informacje ...mam pytanie mierzyłeś do jakiej temperatury ona się nagrzewa ....chyba ja kupię lub 1000

Nie mierzyłem. Nie wiem po co miałbym to robić. Jest gorąca ale najwidoczniej taka ma być. Najważniejsze, że w boxie temperatura nie przekracza 30C. A przy ledach to w ogóle można sobie odpuścić mierzenie temperatury.


trochę mnie nie było a tu takie ładne planty ! :dance:

Dzięki wielkie ziomek! :) Trzymam kciuki aby twoje tym razem wyszły. Jestem ciekaw twojego pineapple express/grapefruit, bo to jak ta roślina u mnie rośnie to jest bajka. Jest inna niż wszystkie co do tej pory widziałem (widziałem niewiele:p) i podejrzewam największy plon z pośród tych czterech co mam.
 
H

Hate

Guest
Nie chce żeby mi się coś tam koło niej potopiło widziałem ze tez masz filtr blisko lampy dlatego pytam
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzień 57

25 weg / 9 ind / 23 flo

Witajcie;)
Dziś znowu szybki up, bo wciąż nic ciekawego się nie dzieje.

  • Biobizzy max dawka,
  • nieodstana kranówka,
  • brak regulacji pH,
  • temp 25-30C,
  • wilgotność ~60% - i tu mam jakieś obawy o późniejszy stan flo. W poprzedniej uprawie miałem 10% mniej. Najprawdopodobniej spowodowane pogodą oraz większym niż ostatnio buszem w boxie. Zaczynam myśleć o osuszaczu. Jak ktoś ma i używa to mógłby się wypowiedzieć o ile % spadła wilgotność odkąd zaczął osuszacz chodzić? Jest sens wydawać kasę?








Nie chce żeby mi się coś tam koło niej potopiło widziałem ze tez masz filtr blisko lampy dlatego pytam

Filtr był blisko raptem pare dni, ale nic mu nie było mimo bardzo bliskiej odległości. Obecnie filtr został wywalony na zewnątrz boxa, bo potrzebowałem więcej wysokości. Nic się nie zjarało i myślę, że producent wie co robi i nie wypuściłby produktu który miał by zagrażać bezpieczeństwu. Dodatkowo bardzo dużo ludzi w ostatnim czasie jak widać korzysta z tej lampy i nikomu nic się nie dzieje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół