nasiona marihuany

Forumowe Regularne/Ledy 860watt/2.25m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
Ja osobiście w tym sez ciałem jak było mleko zas przy takiej ilości zostawił bym kilka sztuk na 7-10dni dłużej tak by bursztyn 80% uzyskać, w zależności jak się rozwinie sytuacja z tym grzybem. Tak czy siak bardzo smakowicie to wygląda pozdro.

W jakim celu 80%bursztyn?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
Siemanko nie wiem czy dobrze czy zle zrobilem na tym etapie,a mianowicie zrobilem wywar z czosnku i za***ałem im oprysk. Mam nadzieje ze nie bedzie plesni wszystko juz doschlo bo mam od chu*a wiatrakow. Moze postoja do soboty.












 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
ku**a Bortek u ciebie nawet Tropicana niezłe boby dała, u mnie wszystkie mają zupełnie inną budowę-duże kielichy, mało włosów i topki troche większe od kciuka. Napewno ścisk wpłynął troche na nie ale patrząć na Orienty to tą teorię o kant dupy potłuc. Może za to różowy hasz mi wyjdzie bo chociaż żywicy jest w opór nie tylko na kwiatach.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
ku**a Bortek u ciebie nawet Tropicana niezłe boby dała, u mnie wszystkie mają zupełnie inną budowę-duże kielichy, mało włosów i topki troche większe od kciuka. Napewno ścisk wpłynął troche na nie ale patrząć na Orienty to tą teorię o kant dupy potłuc. Może za to różowy hasz mi wyjdzie bo chociaż żywicy jest w opór nie tylko na kwiatach.



No dosc fajnie wyszły te tropicany, a obsypane wszystkie na maksa szczerze to moje pierwsze grow zebym miał az tyle szronu na topach.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nooo i wszystko jasne ja mam teraz Chetonowe, ale mam też i od ciebie-następną razą.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
Witam w ostatnim update tego grow. Po pierwsze podziekowania dla kolegów: [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] [MENTION=35010]Żul[/MENTION]
@The Cat in the Hat
Za podzielenie sie pestkami za***iste crossy mam nadzieje ze kiedys jeszcze cos z tego łapne.
Suchego wyszło razem cos 740 gieta kozackiego palenia.
A teraz troche fotek i temat mozna przeniesc do zakonczonych pozdro i z farcikiem





















I kilka wybranech topków

Chunky Sunset







PV×TC









TC








WB×TV








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół