nasiona marihuany

Neutralizator zapachów w połączeniu z olejkami eterycznimi?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
Witam wszystkich , mieszkam w Kanadzie , w bloku z innymi współlokatorami , zastanawiam się czy jeżeli posadze 2 krzaczki indoor (green crack auto + blue dream auto) i np jeżeli będę otwierał growbox (niezależnie od fazy rośliny ) zawsze będzie wydzielał się jakiś zapach , nie chciałbym aby ani jeden zapach marihuany czuć było w moim pokoju , jak myślicie , neutralizator powietrza w połączeniu z olejkami eterycznymi mógłby załatwić sprawę ?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi , z fartem
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jak zaczną kwitnąć to nie wiem czy coś ci pomoże... Jak na oucie pachnie to po otwarciu boxa tym bardziej musi pachnieć :skul:
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Zacznijmy od tego, że jak otworzysz namiot, to zawsze z niego zapach wyleci, musiałbyś na grubo nawrzucać do środka pochłaniaczy zapachu, a to drogie rozwiązanie i gwarancji brak.
Polecam zamknąć się szczelnie w pokoju, zrobić co trzeba zrobić, zamknąć namiot i mieć jakieś pochłaniacze zapachów w pokoju, poczekać aż wchłoną ten zapach i dopiero otwierać / wychodzić.
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Nie zapomnij też, żeby po otwieraniu boxa na zaawansowanym flo, zmieniać ciuchy jak wychodzisz z pokoju. Ty tego nie czujesz, ale na rzeczach jest tyle zapachu, że jak przejdziesz to na pewno będzie czuć.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Przyszły mi dzisiaj Smell away Vaportek'a. .
Mam boxa 30x50x180. Na razie dwa krzaki na wegu, wiadomo już wtedy trochę czuć. Włożyłem tam 1/9 całej (dziesięcio gramowej) kostki. Box stoi w sypialni i żona już powiedziała, że woli żeby lekko ziołem było czuć niż tym. Zabija zapach do zera i pachnie strasznie intensywnie. Mi by nie przeszkadzało, ale widać niektórym może.

Nie wiem jak by bylo na flo, ja będę miał węglowy. Myślę że jak położysz te 3 kostki w pokoju i otworzysz boxa to raczej nie powinni być czuć.

Tylko teoria bo nie miałem jeszcze okazji testować na flo.


‐--‐-------------------------------------------------------------------------------------

Minęła noc i zmieniam zdanie. 1/9 kostki zdaje egzamin w zupełności. Zawsze to z rana po wejściu do pokoju bylo czuć najbardziej, a dzisiaj kompletnie nic. Co ważne zapach kostki nie jest już prawie wogole wyczuwalny. Wczoraj to chyba byla kumulacja zapachu po tym jak najwpier powiesiłem cała kostkę.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół