nasiona marihuany

Czy coś z tego jeszcze będzie? 130 dzień Sensi #11 fem (Blueberry x Afghani x Silver Haze)

  • Autor wątku ZielonyKról
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ZielonyKról

Guest
Cześć, dostałem nasionko Sensi #11 fem (Blueberry x Afghani x Silver Haze) które rosło sobie u mnie luzem w pokoju bez oświetlenia z jakimś starym nawozem i cały czas się o nie potykałem :D Dzisiaj postanowiłem się nim lepiej zaopiekować, zrobiłem mu jakiegoś boxa, kupiłem nawóz i zrobiłem trening lts, problem w tym że rośnie to już u mnie jakieś 130 dni, i tu moje pytanie, czy jest jakaś szansa że coś z tego będzie?
displayimage.php
[/URL][/IMG]




---------- Post Zaktualizowany 20:06 ---------- Data pierwszego postu 19:56 ----------

wstawiłem 2x to samo zdjęcie, szukałem opcji edycji ale nie mogę jej znaleźć, jak mi ktoś napisze jak to poprawię ;)


---------- Post Zaktualizowany 20:08 ---------- Data pierwszego postu 20:06 ----------

Nie rozumiem o co chodzi, wstawiam link do innego zdjęcia a pojawia się to samo, jak to usunąć?

---------- Post Zaktualizowany 20:23 ---------- Data pierwszego postu 20:08 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Chcesz nam powiedzieć że trzymałeś i podlewałeś tą bestie przed 130 dni? Tutej chyba grow roku się szykuje. :wal:
 
Z

ZielonyKról

Guest
Z tym podlewanie nie przesadzaj, łącznie ją może z 10x przez ten czas podlałem, mój pokój to cmentarzysko roślin xD

---------- Post Zaktualizowany 20:39 ---------- Data pierwszego postu 20:30 ----------

a i te plamki na liściach to uszkodzenia mechaniczne
 
Z

ZielonyKról

Guest
Cieszę się że wam poprawiłem humor, a teraz na poważnie, wywalić to czy będzie z tego choćby 1g?
 
Z

ZielonyKról

Guest
To jest nadal w fazie wegatywnej czyli jak dobrze rozumiem w lepszych warunkach nadal ma szanse urosnąć? Czy po prostu umrze ze starości i nie ma sensu tego trzymać?

---------- Post Zaktualizowany 11:35 ---------- Data pierwszego postu 11:20 ----------

Mam też kilka pytań na przyszłość do boxa:
1. Jakie byłyby najlepsze świetlówki i gdzie mogę je kupić stacjonarnie? Byłem w Castoramie żeby kupić Philips Tornado 2700K E27 32W 150W ale były same ledy.
2. Ten koc ratowniczy którym wyłożyłem boxa coś daje?
3. Jaką odmianę kupić i w ilu litrową doniczkę to włożyć żeby przeżyło w tym biurku?
4. To na razie prowizorka i wiem że muszę dać lepszą wentylacje ale czy o czymś jeszcze zapomniałem?
5. Mam nawóz mineralny do ziół z mikroskładnikami z biedry, nada się to na wege?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum, wystarczy użyć wyszukiwarki i zasiąść do lektury. :)
 
Z

ZielonyKról

Guest
Już szukałem i czytałem na tym forum i na innych, wiem że najlepiej wyłożyć mylarem, wiem że jeśli chodzi o oświetlenie to im więcej lumenów tym lepiej, że niską odmianą nadającą się do growboxów jest Low Ryder a jeśli chodzi o nawóz to kupić Biohumus ale to jest forum a z tego co wiem to służy do wymiany poglądów, innych już znam, teraz chce poznać wasze.

---------- Post Zaktualizowany 11:53 ---------- Data pierwszego postu 11:49 ----------

Takie podejście trochę zabija i tak umierające już fora, bo jeśliby się uprzeć to wszystko znajdziesz gdzieś w necie, nawet jakby to konkretne usunąć to growerzy i tak nie wyginą z braku informacji.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Szukaj lepiej, bo biohumus nie jest nawozem.
 
Z

ZielonyKról

Guest
Czymś tam z dżdżownic, gdybym się znał to by mnie tu nie było, no i widzisz czytałem a jednak nie wiem czyli warto się zapytać.

---------- Post Zaktualizowany 12:05 ---------- Data pierwszego postu 12:02 ----------

No widzisz czyli jednak warto się pytać bo czytałem i myślałem że to nawóz z dżdżownic. :D
Gdybym się znał to by mnie tu pewnie nie było ale się nie znam i nawet jak doświadczony grower coś napiszę to mogę nie zrozumieć a dialog to taka fajna rzecz że można się dopytać w razie niezrozumienia.

---------- Post Zaktualizowany 12:07 ---------- Data pierwszego postu 12:05 ----------

Nawet nie umiem obsługiwać tego forum xD
Myślałem że się nie wysłało, dlaczego tu nie ma opcji edycji?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Bo masz 6 postów na koncie. A od folii termicznej juz lepsze ściany pomalowane na biało, ale to chyba wyczytałeś już.
 
Z

ZielonyKról

Guest
Tak wyczytałem, ale nie chce malować biurka na biało, z tyłu jest biała ścianka więc jej nie oklejałem. Chciałbym tam w przyszłości co jakiś czas trzymać roślinkę dla siebie, nie muszę maksymalizować zbiorów chce po prostu co jakiś czas coś z tego mieć w miarę moich możliwości.
Z biegiem czasu planuje usprawniać tego boxa ale na teraz chce go zrobić tak by coś tam urosło bo już po mojej koleżance widzę że środek pokoju to kiepski pomysł. Będę wdzięczny za jakieś porady, tobie również dziękuję za udzielanie się w moim temacie kolego ;)
 
O

olch

Guest
za tydzień możesz ciąć :sunny:

Przepraszam bardzo, wniosłeś tutaj coś do tematu, coś wartościowego?

Ja bym zaczynał od od nowa. Zainwestuj w lepsze oświetlenie. Nawozy nie mineralne tylko organiczne - dbaj o zdrowie!
Jaki miałeś ustawiony fotoperiod? Bo widać że ta roślina nie ma żadnych oznak kwitnienia.
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Ja bym to wywalił. Zasadzisz nowa roślinę, to przy dobrych warunkach po 2 tygodniach będzie większa od tej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół