nasiona marihuany

Koszulki #.com

Wyszukiwarka Forumowa:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Koszulek nie planujemy, ale Durex ma niedlugo wypuscic serie kondomow #.com, niestety tylko rozmiar XL, wiec raczej sie wam nie przydadza.

Szkoda. Dzięki za odpowiedz.

---------- Post Zaktualizowany 20:27 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ----------

Jedynie w ramkę na ścianę Boxa. I to dużą. :)

Koledze nie wyszedł pocisk w Photo of the month to tu próbujesz ...

---------- Post Zaktualizowany 20:28 ---------- Data pierwszego postu 20:27 --------


---------- Post Zaktualizowany 20:30 ---------- Data pierwszego postu 20:28 ----------

@Balin89 bez urazy z tą chorobą umysłową. Wk***iają mnie dzisiaj wszyscy i wszystko i nerwowy chodzę.

Bez spiny :tiphat:

---------- Post Zaktualizowany 20:39 ---------- Data pierwszego postu 20:30 ----------

Biała koszulka od Bułgarów i czarny marker od ruskich koszt 10 zł i se zrób koszulkę :), juz były takie pomysły i wszystko padło zanim wystartowało.

Koszulki forum.haszysz.com ?

Fakt my bad, że nie sprawdziłem tego typu pomysłów.
Z drugiej strony nie da się ukryć, że propozycje które tam można podziwiać, strasznie walą kiepem ;) Takie moje zdanie.


Tak więc niech wypowiedzą się inni.
Czy koszulki z tego wyjdą ? Nie wiem, raczej nie ale jeśli ktoś zapoda tutaj kilka fajnych projektów czy też podzieli się poprostu swoim zdanie (w temacie). To moim zdaniem, będzie to fajna inicjatywa. Z pozytywną nutą w tle.

Tyle Yoo
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Żaden pocisk. Po prostu niedopatrzenie że zgłosiłeś swoje zdjęcie i tyle. Chciałem cię tylko uratować przed banem.
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
---------- Post Zaktualizowany 20:27 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ---------- [/COLOR] Koledze nie wyszedł pocisk w Photo of the month to tu próbujesz ... ---------- Post Zaktualizowany 20:28 ---------- Data pierwszego postu 20:27 ---------- Koledze nie wyszedł pocisk w Photo of the month to tu prĂłbuje ... Żaden pocisk. Po prostu niedopatrzenie że zgłosiłeś swoje zdjęcie i tyle. Chciałem cię tylko uratować przed banem.


W takim razie , źle odczytałem wiadomość.
Jeśli tak to cofam poprzednie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Żulu nie chodzi o fakt zrobienia sobie koszulki tylko inicjatywy.
Gdzie ta koszulka ma wartość nie materialną z którą wiążą się wspomnienia. Jak się wyjmie za 5 lat z szafy.

---------- Post Zaktualizowany 18:19 ---------- Data pierwszego postu 18:17 ----------



No co wy na ten #.com się uparliscie.

Zaraz będą posty, że Balin89 w garażu transparenty robi i przemarsz organizuje ...

A nie przyszło komuś do głowy że np. taką koszulkę można sobie w anty ramę wstawić i powiesić w growroomie albo w smookeroomie ...

Waśko wąsko panowie ...

Koszulki zazwyczaj się nosi. W antytamach trzymam grafiki. W groroomie to mylar na scianach, a palenie w zamkniętym pomieszczeniu jest cholernie niezdrowe. ;)

Nikt Ci nie broni zrobić sobie inicjatywy. Jakbyś chciał wziąć udział w jakiejś inicjatywie i włożyć coś od siebie do annałów forum to poszukujemy redaktora. Widzę, że nie szczędzisz pióra, więc może zaczniesz go używać pożyteczniej. ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Panowie wybaczcie, że dopiero teraz tu wracam.. Ja to miałem na myśli cos tego typu..

Taka dwuznaczność gdzie to drugie dno raczej nie zostsnie wyłapane przez byle czlowieka na ulicy..

Moze i wykonanie teraz nie jest jakos specjalnie dopracowane, brakuje dynamiki i detali ale mnie chodziło o takie motywy
..

Ten obrazek z dedykacją dla wszystkich indorowców majacych w swych boxach strainy fastversion... Wrzuciłem tam #.com tak o na koszulce to raczej metki byly by spox na ofen #.com.. Albo jakies subtelne male znaczki gdzies skitrane..

Pomysłów tego typu jest od chu*a...np. "#SZYBKIE AUTOMATY" .. i motyw z furami.. z zamknietym licznikiem na 420km/h ale... Prędkość podana w milach.. ~260.9mph.. No i wiadomix ze automat skrzynia na pierwszym planie..

Taaa ja wiem brzmi to pewnie tanio, tak samo jak #INDOREK FAST VERSION gdyby nie bylo foto.. Indyk w wersji sportowiec biegacz, fast version... Indorek zdrobniale od indor-indoor.. Takie kminki hehe. Graficzki dopieścić szczegółowo i dla mnie klawa opcja..

Choć ja to i tak nie pisałem z zamiarem namowy na ogar forumowych koszulek, ja tak prawilnie w obronie pomysłu koszulek ze spokx grafiką, ktora nie musi być od razu przypałowa czy płytka po prostu.. Dużo można błyskotliwych ilustracji fajnie ogarnąć, adekwatnych do tematyki forum i raczej zrozumiałe drugie dno dla hermetycznego grow...yyy..grona.

P.s nie czytałem jeszcze waszej bajery :p

Polish_20200805_000939762.png


---------- Post Zaktualizowany 01:11 ---------- Data pierwszego postu 01:00 ----------

weź se koszulke, weź se papier do termotransferu, nadrukuj se kratkę i przyprasuj.

Tylko sitodruk panie żul!
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Koszulki zazwyczaj się nosi. W antytamach trzymam grafiki. W groroomie to mylar na scianach, a palenie w zamkniętym pomieszczeniu jest cholernie niezdrowe. ;)

Nikt Ci nie broni zrobić sobie inicjatywy. Jakbyś chciał wziąć udział w jakiejś inicjatywie i włożyć coś od siebie do annałów forum to poszukujemy redaktora. Widzę, że nie szczędzisz pióra, więc może zaczniesz go używać pożyteczniej. ;)

Huh czysta racja, nie ma co. Z tym growroomem to u mnie to wygląda trochę inaczej i akurat by pasowalo.
Dobra haszkomora nie jest zła ;)

Odnośnie redagowania to tutaj mam jeszcze mniej doświadczenia niż w uprawie MJ, czyli oscyluje w okolicach 0 ale propozycja interesującą, aczkolwiek nie wiem czy trafiona. ;)


[MENTION=5650]BZK[/MENTION] petarda pomysły a i wykonanie super :brawo:
Jak masz więcej to podziel się tutaj z nami bo widzę, że głowa pełna dobrego tematu :)
 
O

olch

Guest
I jaką funkcje taka koszulka miała by pełnić? Powiedzmy że idziesz przez miasto i widzisz kogoś w koszulce z logiem #.com i co dalej? Podchodzisz do tego kogoś i mówisz: "Cześć, widze że masz koszulke haszysz.com, ja też mam konto na haszu, uprawiam zioło, może razem będziemy uprawiać?"
Do czego taka koszulka miała by służyć?

Dla mnie taka koszulka to przypał czy jak kto woli lipa. A co jak twój sąsiad cię zobaczy w tej koszulce i będzie wiedział czym jest to forum, już będzie wiedział czym się zajmujesz.
To że ty uprawiasz i to że ktoś inny uprawia to nie znaczy że będziecie na tych samych falach nadawać, bo ja szczerze powiem, że jak czytam wasze posty to z nikim z was nie chciałbym się spotkać w realu mimo że mamy wspólną pasje.

A teraz żeby tylko nikt tego źle nie odebrał bo nie mam na celu nikogo obrażania. Z drugiej strony to dobry pomysł z tymi koszulkami, jak ktoś będzie miał przypał przez tą koszulke to dobrze, selekcja naturalna, niech wyłapią wszystkich mało rozumnych.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja myślę że taka koszulka to jedynie opcja na urlop. Oczywiście o ile nie mamy tematu ze sobą.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
bardziej prestiżowe będą kocie łzy tylko kot nie płacze.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
To że ty uprawiasz i to że ktoś inny uprawia to nie znaczy że będziecie na tych samych falach nadawać, bo ja szczerze powiem, że jak czytam wasze posty to z nikim z was nie chciałbym się spotkać w realu mimo że mamy wspólną pasje.

napisał to gościu, którego każdy post to pie****enie, popatrz na to z drugiej strony, kto by chciał miec kontakt z taką personą jak Ty, choć nie powiem, może znajdziesz kogoś tutaj na wymiankę pokemon tazosów ...
 

The Who

Member
Rejestracja
Lip 30, 2020
Postów
6
Buchów
0
Koszulki muszą powstać! Na przypale albo wcale. Zwłaszcza że taka koszulka, zwłaszcza biała, genialnie będzie się prezentować na tle kołczanu prawilności.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Jeju.. Widzę srogo sie tu rozpętało...

ku**a panowie kazdy se chodzi ubrany jak chce.. A koszulka z logo i adresem forum to wg mnie idiotyzm z deczka. Ale jakies lajtowe motywy czemu nie.

Nikt sie ku**a nie chce lansować na logo haszysz kropka kom.. Ja pie***le.. Jak dzieci co niektórzy..

Co jak se kupujesz koszulke z najacza to najlepiej zeby logo bylo większe niz koszulka zeby każdy widział ze TY MASZ NAJKE.. słabo. Przede wszystkim ubranie ma spełniać swoje funkcje, później ma sie podobać komus kto je nosi.

Koszulki tego typu - tematyczne forumiaste to raczej taka osobista pocieszna sprawa jak figurka czy inny suwenir z miło wspominanego miejsca...
Osobista pamiątka, sentyment, wspomnienia..

Foty na insztagramie są dla lansu i żeby inni widzieli..
Suwenir to bardziej osobista rzecz.

Te koszulki to suwenir. Nie ku**a foty na inste. No ale różni są ludzie.

P. S jak mijał bym kogos w koszulce haszysz.com to nic bym nie zrobil.. Ucieszył się w środku siebie ale tez miał na uwadze ze może ktoś nawet nie wie co ma na koszulce i ma to w ch**u.. Cos jak babulinka na którą czeka juz pan śmierć z kosą wsiadającą w zime do busa w czapse z liściem trawy...
Ta pani ma czapke bo pizga, nie dlatego zeby afiszować się z liściem mj.. Ja ***ie.

P. S nuda w robo. Łapcie kolejny przypalowy projekt za ktory powinienem zostac ukamieniowany...

#WujoBen.
Front.
1596618842714.png

Tył
1596619397305~0.png





I tak nikt nigdy nie zrobi nakladu na te koszulki a tu spina jak ch*j... Wezta se jeden z drugim zapal wiadro i wyluzuj albo poka swoj projekt, ktory do druku nigdy nie trafi... Pozdro i nara.
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Polać i nabić dla BZK.
Nic dodać nic ujac.
A pierwszy projekt z fryzjerem za***isty. Big Up
 
O

olch

Guest
napisał to gościu, którego każdy post to pie****enie, popatrz na to z drugiej strony, kto by chciał miec kontakt z taką personą jak Ty, choć nie powiem, może znajdziesz kogoś tutaj na wymiankę pokemon tazosów ...

Widać że boli cie to co wczoraj napisałem, ale jak byś chciał wiedzieć to ja nie miałem na celu wywoływania konfliktu, tylko w sposób merytoryczny zwróciłem uwage, a ty od razu że "na ch*j się wypowiadasz, nic nie wnosisz wartościowego w rozmowe" A czy ty coś wartościowego wniosłeś do tego tematu? Ja przynajmniej wyraziłem swoją opinie że to przypał, a ty od razu się przypie****asz i krytykujesz. Ten kritikal tak na ciebie działa że wszystko krytykujesz, posadź może jakiegoś pozytywa to będziesz pozytywnie nastawiony a nie krytycznie.
Ktoś ci ostatnio tu na forum powiedział "zjedz snicersa i przestań gwiazdorzyć", a ja powiem zapal kritikala i się uspokój.
No to powiedz mi w takim razie z kim miałbym się spotkać z tego forum? Z kimś kto ma wiedze ale nie chce się podzielić tylko krytyjuje to jaki inni pomagają, czy może miałbym się spotkać z jakimś kritikalowcem co goni kritikale sebikom z pod bloku.

I właśnie to miałem na myśli mówiąc że nie chciał bym się spotkać z kimś z forum, bo jak widać normalnie nie umiesz z kimś gadać tylko od razu atakujesz agresją że pie****enie że pokemony że tazosów...
To że ja nie uprawiam kritikali to nie znaczy że nie mam żadnej wiedzy, ale co ja będe z tobą gadał, ty uważasz że jesteś najmądrzejszy i niech tak zostanie, z kimś kto uprawia kritikale to nie warto dyskutować bo wiedza takiej osoby zaczyna i kończy się na kritikalu. Może jak ja kiedyś posadze kritikale pod kilkoma lampami to też będe taki mądry.

Masz pretensje o to że ktoś ci mówi że sadzisz kritikale, to może posadź coś innego? a nie sorry, co innego nie wchodzi w gre, bo kritikala który kwitnie krótko i posadzony w kupnej ziemi i karmiony według instrukcji to każdy potrafi, ale posadzić coś co kwitnie długo (15tyg.) i samemu zrobić nawozy to już inna liga, liga do której kritikalowce się nie zbliżają.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
W tych czasach elegancki dealer nosi koszulke polo Hilfiger albo guess i do tego jakieś za***iste mokasyny a nie koszulki z nadrukiem [MENTION=5650]BZK[/MENTION] , bardzo eleganckie designy, dobra robota :)

Dodam jeszcze, odbiegając od tematu koszulek, że piękna pogoda za oknem. ***ło deszczem, teraz słońce :) fu*k YEAH :smoking-banana-smil

Teraz dopiero baka popuchnie jak sk***esyn :D pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół