nasiona marihuany

Koszulki #.com

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Nie do konca uważam ze takie koszulki sa przypałowe . . . nie kazdy kto chodzi np. w odziezy sportowej jest sportowcem i nie kazdy kto chodzi w odziezy militarnej jest żołnierzem . . . Wiadomo sa ludzie którzy wogole nie chcą budzic chocby cienia podejrzen ze sa sympatykami zielska cokolwiek by to nie znaczyło a inni wrecz notorycznie sie z tym afiszuja bo tak lubia, taki maja styl i ch*j . . . kwestia człowieka
Twierdzic ze koszulki z forumem lub MJ sa przypałowe to również mozna twierdzić ze koszulki w klimatach rasta czy hiphop sa przypalowe bo w obu srodowiskach zielsko przewija sie non stop - wiec wszystko jest kwestia wzgledną i nie ma co sie tu spierać
No i jeszcze dodatkowa kwestia gdzie w danej odzieży chodzisz . . . czy na codzien, czy na koncert, czy na jakis wyjazd itd . . .

Wracając natomiast do kwestii produkcji koszulek przez forum to raczej nie wchodzi to w gre . . . powód? przerabialismy to w przeszłości, zrobilismy kiedys koszulki, kalendarze i zawsze jest to dla kogos bardzo duzo pracy i czesto po drodze wystepuja problemy . . . produkcja, dystrybucja, logistyka to nie takie hop - siup jak powiedzieć zróbmy koszulki ;)

Ktos to musi wyprodukować, załozyc pieniadze, składować, pakowac, rozsyłać, rozliczać itd itp . . . a my nie jesteśmy firmą czy sklepem tylko zwykłym forum a moderacja to wolnotariat

Jak ktos chce koszulke moze zawsze sobie zrobic . . . w dzisiejszych czasach to nie problem . . . kwestia pomysłu, checi

Jesli natomiast problemem jest wzór . . . mozemy załozyc temat z propozycjami wzorów na koszulki forumowe . . . swego czasy były konkursy na wzory (moze jeszcze jakis niedługo sie zrobi) . . . ale tak jak wspominałem wyzej, produkcja koszulek przez forum raczej nie wchodzi w gre . . .
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
O to właśnie chodziło :tiphat:

Rzecz wiadoma, że taka akcja to sporo pracy i przygotowań dla osób odpowiedzialnych za organizację.
I muszę przyznać rację, że w kwestii produkcji potencjalnych koszulek, w grę wchodzi tylko produkcja własna.

Chyba wszyscy się zemną zgodzą, że odpowiedź na moje pytanie została udzielona w stopniu wystarczającym.

A teraz może nowy temat na logo/wzór i jak komuś się będzie podobać to może sobie taką koszulkę wykonać.

Po cichu liczę, że temat na wzór wzbudzi więcej pozytywnych emocji :ako:

Pozdro :tiphat:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja glownie chodze w koszulach w pionowe paski i jeszcze nikt mnie nie pytal, czy spie****ilem z Auschwitz.
 
O

olch

Guest
Ja glownie chodze w koszulach w pionowe paski i jeszcze nikt mnie nie pytal, czy spie****ilem z Auschwitz.

80 lat po wojnie to kto ma cie pytać?

Ale dobrze trafiłeś z tymi paskami. Kiedyś z kumplem poszliśmy na piwo do baru a kumpel miał na sobie koszulke w paski tylko nie pionowe a poziome, barman pyta kumpla czy na morzu pracuje - taka sytuacja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół