nasiona marihuany

Zrobiłem pierwsze cięcie automatika POMOCY!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Zdanek22

Member
Rejestracja
Lip 9, 2020
Postów
7
Buchów
0
odciąłem główną gałąź 8 dni temu po skosie tak jak było w necie.
wszystko rośnie ładnie główna łodyga w dół się zrobiła grubsza ale to co odciąłem stoi w miejscu i się coś zrobiło brązowego i włochatego nie wiem czemu ale się coś takiego zrobiło nigdzie nie mogę się dowiedzieć co to jest i dlatego tutaj szukam porady proszę o pomoc
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/105769/received_617500115817551.jpeg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/105769/received_394050804898650.jpeg

nwm czy dobrze dodałem zdj ale tak mi powiedzieli że się dodaje proszę o pomoc dziękuje z góry
:lisc::mar:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Automatikuw raczej się nie toppinguje. :dancee:
 

Zdanek22

Member
Rejestracja
Lip 9, 2020
Postów
7
Buchów
0
no dobrze ale czy wiesz co to może być bo inni mówią to co pan ale też ze się nic nie stanie a tu proszę stało
wiesz może co jej dolega
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Goi się. Ale tak jak żul mówi - cięcie afów to średni pomysł.
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
z tym toppingiem automatów to wszystko zależy jaką masz rękę do roślin. Ja już dwa razy robiłem topping na Big Princess od Monk Seeds i wystrzeliły ładnie. Pierwszy był zupełnie przypadkowy, już w czasie dość zaawansowanego kwitnienia i nagle wypruły w górę aż byłem w szoku, że na takim etapie coś z tego będzie.
Obecnie mam tę samą odmianę, zrobiłem tym razem świadomy topping we wczesnej fazie flo i też wygląda na to, że wszystko zakończy się dobrze (tak, wiem, liście oklapłe, ale to przez niepotrzebny dzisiejszy eksperyment z nawilżaczem :some: )






No, a co do Twoich obaw, to na spokojnie, goi się.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół