nasiona marihuany

[0,16m2] COB 60W + AutoPot + BioTabs // Phantom OG Fem (Barney's Farm)

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Oj [MENTION=35010]Żul[/MENTION] 'u nie pij tyle

Nie zrozumieliśmy się w 100%, co do oprysków masz rację, ale nie robię ich codziennie, praktycznie wcale (ostatni jakieś 3-4 tyg temu) jedynie pytałem o oprysk CalMag'iem raz na 2 tyg i do jakiego stadium rośliny - nie szkodzi.


[MENTION=79537]benger[/MENTION] Zakręcę autopota na dwa dni i wtedy podleję mieszanką, robiłem tak już, ale skoro mam rozrobiony to chciałem wykorzystać, choć teraz to może lepiej będzie już wlewać w ziemię


Co do wydajności filtra owszem spada, ale ten wentyl jest sporo przesadzony na 0,16m2, z powodzeniem 100m3/h też pewnie by dał radę, bo widziałem udane grow w takim setupie i to jest niezbędne minimum. Sezon grzewczy się dopiero zaczyna, więc powietrze jeszcze nie takie suche, później będzie lepiej.

Nie mówię o siatce po boku boxa, nie jestem idiotą :brawo: jak przejrzysz foty to w wylocie jest niebieska cienka gąbka co się montuje na silniki maszyn produkcyjnych - antypyłowa - to ją wyciągnąłem.

Strumień powietrza skierowany jest na topy "Mieszak skierowany pod skosem do góry przy rancie donicy" przeczytaj jeszcze raz :D Drugi dołożę na dniach, jak znajdę chwilę.

Mimo wszystko dzięki za rady - na tą chwilę to wszystko zbiło do 66% góra/ 66% pod siatką, na zewnątrz 80%
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Dzień 62, 16 flo

Temp 27,9 °C wilgotność 70% ;/

Dostała 2ml CalMag na litr wody, wszystko wyrównane, ładne szroni, do góry już nie rośnie, wyleciało znów trochę liści.

Foty z dziś - losowe szczty
IMG_19700404_0712525B15D.jpg


IMG_19700404_0713085B15D.jpg


IMG_19700404_0713395B15D.jpg


A tu z wczoraj:
IMG_19700403_0513355B15D.jpg


IMG_19700403_0507395B15D.jpg


IMG_19700403_0504105B15D.jpg
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Pięknie wygląda pod tą spódniczką, też nie mogłem zbić wilgotności wahala się między 55-78% w przewadze 60-70, także od razu zainwestowalem w używany osuszacz, bo w boxie zaczyna się flo powoli i mam problem z głowy w dodatku przyda się w domu, polecam.
A tak po za tym to ładnie na***ane masz tych szczytów tam, pięknie to wygląda :ako:
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Dzięki za dobre słowo, niestety popełniłem błąd po ostatnim UPie.
Majstrowałem trochę przy routerze i wywaliło mi gniazdko które steruje oświetleniem.
Nie zauważyłem... :jprd:
Efekt : max 40h ciemni, bo nie wiem kiedy dokładnie to było, 36h na pewno było ciemno, więc brakuje jednego cyklu 12h światła.

Dodatkowo odrobinę przesadziłem z CalMagiem i kilka włosków zrobiło się brązowych, chyba, że zawadziłem podczas układania szczytów, reszta w normie, no może poza wilgotnością, która jeszcze nie jest idealna, ale już bliżej celu <50%
 
Ostatnia edycja:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
To grubo z tym światłem :D a internet masz ?
Raczej nic sie im nie stanie, jednorazowa wpadka z cyklem nie powinna nic zhermic, za to regularne wpadki mogą być bardzo złe, napewno przy następnych ogledzinach poszukaj czy przypadkiem jakieś jajeczko nie wyszło. :p
Na wilgotność mogę jedynie doradzić otwieranie boxa co jakiś czas i ustawinie wiatraka który będzie dmuchal cieple suche powietrze z pokoju do środka. Badam właśnie moje możliwości regulacji warunków w moim boxie. I ogarnąłem taki właśnie sposób, po co najmniej kilku godzinach światła mogę otworzyć boxa, wiatrak dmcha do środka powietrze z pokoju przy zamkniętych oknach, przykrywam donicę biala folia, tak by woda parującą sie na niej osadzala i przez kolejne 3-4 dni w boxie mam 40-30 % wilgotności ( oczywiście bez otwierania go przez ten czas ...)
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
[MENTION=52373]RoZzman[/MENTION] mam, mam, wszystko ok, sytuacja opanowana

Wilgotność zbiłem do 63%, mieszak z góry i dwa z dołu... przewiew myślę, że wystarczający

IMG_19700409_0759465B15D.jpg


... 67 dzień (21 flo) do tej pory jestem zadowolony, właściwie nic już nie robię, jedyne co mi pozostało to podciągnąć jeszcze trochę oświetlenie z żyrandoledów, bo mam wrażenie, że te żółte końcówki to od przeładowania światłem, blaszki liści podwijają się ku górze.

IMG_19700409_0804185B15D.jpg


IMG_19700409_0802245B15D.jpg


IMG_19700409_0758375B15D.jpg
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Siema [MENTION=92080]Green_man92[/MENTION] żyją ... niestety, moje wcześniejsze obawy się ziściły po drodze epizod z pleśnią prawą stronę mi zaatakowało na najgrubszych szczytach od środka, ściąłem je i odzyskałem co się dało, na szczęście w porę zareagowałem - już jest ok, a i samo palenie już jest super, jest 91 dzień ( 45 flo) przez przycinki potrzymam jeszcze trochę, po ścięciu zainfekowanych szczytów niższe ładnie ruszyły jak dostały światła.
Niedługo zetnę do równego poziomu, obniżę światło i tak myślę ze dwa razy. Fotki wrzucę później
 
U

Usunięty 65798

Guest
No jak jest taka wilgotność to lipa (plecha) mocno gwarantowana, jak już raz plecha zaatakuje to cała roślina już jest zainfekowana tym grzybem, wiecej czasu to tylko formalność aby wyszła na jaw...
Patrz na ściany czy grzyb Ci się tam tez nie pojawia skoro wietrzone pomieszczenie nie jest chyba za bardzo?
Może pochłaniacze wilgoci ogarnij. Może zmień pomieszczenie...
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Witam serdecznie :tiphat: ale ten czas poleciał, nim się obejrzałem, a tu kosa :harvest: z braku czasu nie było za wiele aktualizacji

Phantom OG od Barney's Farm zakończył żywot w dni 109 z wynikiem 100 G :zab:1g=1W :salut: przy spartańskim traktowaniu

Teraz trochę z pamiętnika marichuanisty ... historia Phantom OG w kilku krokach...
dzień 68 (flo 22) - poleciał pierwszy szczyt <wodna> - ciśnienie niewytrzymało - smapelek ...wiem, wiem wczesne przycinanie wpłynie na koniec - nie do końca się z tym zgodzę, przycinałem często, łącząc to z wybieraniem żółtych i wyssanych liści + wyciąłem pleśń z jednym topem (pomogło i nie wróciło)
dzień 81 (flo 35) - cięcie nr 1, wyrównałem pierwszą warstwę
dzień 95 (flo 49) - cięcie nr 2, wyleciała kolejna warstwa ... przerwa 2 tygdonie
dzień 109 (flo 63) - cięcie nr 3 - ścinka wszystkiego

Jak trochę poleży to może machnę smoke report i wrzucę parę fotek finalnego ziółka.

Pssst.. rozpoczyna się kolejny projekt - tym razem OpenSeed od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] odmiana: Auto Northern Light
Wymoczone dwie pechy już kiełkują, jutro zrzucą czapki z głów, silniejszy dostanie przesiadkę do AutoPota
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół