nasiona marihuany

Suszenie topów na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

MaXweLL11101

Member
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
12
Buchów
0
Jezeli chodzi o wilgotność powietrza w tym miejscu, to powinna być ona niska, ponieważ dookoła sztapla na kilka hektarów rozlegają się ogromne zręby, (piaszczyste, suche podłoże, silny wiatr etc)
Jak na razie moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie jakie mi przyszło do głowy, jeżeli wpadnę na jakiś nowy pomysł to bd pisać
Pozdro
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Obczaj motyw z parasolem.. Znajdz teren gdzie nikt nie chodzi ale zeby były drzewka, krzaczki.. Rozepnij parasol na gałęziach dbając o naturalny kamuflaż z wielu perspektyw.. Najlepiej jak bedzie to na wysokosci z 2 metrów nad ziemią. Powieś kwiaty pod parasolem i licz na jak najmniej opadów.
 

MaXweLL11101

Member
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
12
Buchów
0
Obczaj motyw z parasolem.. Znajdz teren gdzie nikt nie chodzi ale zeby były drzewka, krzaczki.. Rozepnij parasol na gałęziach dbając o naturalny kamuflaż z wielu perspektyw.. Najlepiej jak bedzie to na wysokosci z 2 metrów nad ziemią. Powieś kwiaty pod parasolem i licz na jak najmniej opadów.
W sumie to miałem taki pomysł, żeby rozwiesić na spocie plandekę 3x3m i pod spodem zawiesić i wysuszyć. Tylko jest problem, spot jest bardzo blisko jeziora, jakieś 15m, więc boję się o wilgotność powietrza :< Właściwie to w mojej okolicy wszystkie zadupia i krzaki znajdują się wokół jakiś zbiorników wodnych, wiec nie wiem czy zdałoby to egzamin
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Ludzie nie bójcie się suszyć w plenerze topy nie spleśnieją wam w mgnieniu oka nie ma co się srać.
Polecam jakaś stodole czy coś tego typu I do kartona wrzucić topy I jest si.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół