nasiona marihuany

AUTO AK47, AUTO AMESIA w KOKOSIE pod Led Mars Hydro TS-600 x 2

Wyszukiwarka Forumowa:

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Siema,

Jest to moja pierwsza fotorelacja jak i pierwsza uprawa indoor (5/6 lat temu bawiłem się troche w outdoor) także nie krępujcie się jechać po mnie jak będę robił coś źle.

Po lewej - Auto Amnesia Haze (MNIEJSZA)
Po prawej - Auto AK47 (WIĘKSZA)

Sprzęt:
Namiot - 90 x 50 x 160
Lampa - Led Hydro Mars TS600 LED x 2
Torby - 20L
Podstawki - miski xd
Wiatrak mieszający pionowy (chyba 40W)

Sprzęt jeszcze nie włączony:
Pompa wyciągająca: S&P TD-Silent 500/150
+ kupie Filtr: Rhino Pro Carbon


Podłoże:
Kokos - 80%
Perlite - 20%

Nawozy:
Canna coco a+b
Dolomit

Warunki w boxie:
Temp: około 26*
Wilgotność: 60%


Jak widać na fotkach wyżej coś się z***ało.. ��

Auto AK47 ma 9 dni,
Auto Amniesia ma 6 dni pestka nie chciała zejść z łodygi dlatego opóźniona 3 dni,

W poniedziałek do box'a wleciał kolejny hydro mars TS-600. Dziś zakupiłem stojący wiatrak żeby lepiej mieszał powietrze wewnątrz bo lampy trochę mocno grzeją, które obecnie są na wysokości 60-70 cm. Wczoraj jak wspomniałem wleciała dawka po 3ml A i B na 1,7 litra wody. Ogólnie to boje się je przelać i nie jestem pewny ile wody powinny dostawać i co ile ? Mam wrażenie że dosyć szybko mi ten kokos wysycha.

W momencie gdy pisze ten post mija około 25h od podlania roślinek i wilgotność spadła z około 80% na 59%.

Lampy są ustawione 20/4. Podczas tych 4h temp wynosi około 21*, wilgotność 76%.


IMG_2351.jpg

IMG_2350.jpg

IMG_2347.jpg

IMG_2346.jpg
 

Jurek44

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2020
Postów
82
Buchów
1
Robie dopiero drugie grow na ledach. U siebie zwyczajowo mieszam ziemię z garstką dolomitu na samym początku, a co do podsypywania poczekałbym aż podrosną. Niech wypowie się ktoś inny :)
 

BigStuff

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
Bede obserwował tez lece poki na mars 600ts i powiem ci ze narazie jednego mozesz wylaczyc spojrz u mnie jak ida na tylko jednym, po przejsciach sa rosliny, ale nie z powodu lampy i calkiem niezle sobie radza spokojnie caly weg mozesz objechac na 1 sztuce 2 zapalic jak juz zaczna kwitnac ja tez dokladam na kwitnienie mozsnijeszego zboja.

A co do tej mneijszej u mnie wygladaly 2 krzaki podobnie ale to przez za nisko powieszona ta mocniejsza lampe przesuszylo je i wyssalo zycie potem wrzucilem marsa i jest ok caly weg na 70cm lecialem teraz na flo wrzucilem na 50, a ty jak masz ustawione?

Nie jestem zadnym znawca i madrala tylko przekazuje swoje male doswiadczenie jak to u mnie bylo i jest.
 

Jurek44

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2020
Postów
82
Buchów
1
Przedmówca ma racje, wyłącz jedną, drugą daj na środek i daj wyżej chyba ze da się skręcać moc w tych tsach. Pod moim pro2 80 podobnie wyglądały pierwsze automaty jak miałem lampe za nisko :)
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Ok. Jeden mars poleciał do pudełka. Dałem im wczoraj po małej łyżeczce dolomitu i podlałem. Wydaje mi się, że AK wygląda troszkę lepiej. Amnesia nadal marnie, więc wrzuciłem nową pestkę do wody.

Ogólnie to możliwe ze się trochę przegrzały bo namiot jest w cupboard, w którym zamykam drzwi na noc bo jest w sypialni i mi hałasuje. Wy***@ło mi jednej nocy temp. na 32 stopnie i w tamtym momencie mialem mniejszy wiatrak i dwie lampy na wysokości około 45-55 cm co mogło spowodować przegrzanie(?) dziewczynek.

Aktualnie jest jedna lampa na wysokości 65-70cm, temp. 24*, wilgotność 70%. Poczekam do jutra i zrobię update z fotkami panienek.|

PRO TIP
Nie wiem czy w każdym kraju w TESCO ale w UK jest woda 5L po ÂŁ1 coś, która ma pH. 6.2 więc polecam każdemu kto ma małą uprawę albo żeby sprawdzić czy wasz pH meter działa poprawnie.
 

BigStuff

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
Nie wiem czy w każdym kraju w TESCO ale w UK jest woda 5L po ÂŁ1 coś, która ma pH. 6.2 więc polecam każdemu kto ma małą uprawę albo żeby sprawdzić czy wasz pH meter działa poprawnie.

Ja wale kranowke przelana przez dzbanek Brita wychodzi 6,5 po dodaniu odzywek z biobizza spada do okolo 6-5,8 na litr takze spoko opcja.
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Też sprawdzałem tę opcję i u mnie podobne pH wychodziło ale gdzieś czytałem, że ta woda jest pozbawiona jakichś tam makro składników to już leje tą z tesco

Nie chce pisać postu pod postem, więc dodaje mały wpis.

Podlałem dziewczynki po pół litra wody na głowę. Producent podaje, że woda ma pH 6,2. Mój miernik wykazał coś około 6,4-6,5. Po jakiejś godzince sprawdziłem, że woda wyleciała do podstawek. Przed wylanie jej sprawdziłem pH, które wynosiło 6,1. Czy jest to jakiś miarodajny wynik żeby założyć, ze takie pH ma moje podłoże ?
 
Ostatnia edycja:

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Dziewczyny wyglądają obecnie jak na fotkach.

AK - 11 dzień
Amnesia - 8 dzień

Warunki w box:
Tem. 27*
Wiglotność 83%

Wydaje mi się ze amnesia padnie, co myślicie? Podsypac im obu kokosa, tylko pod AK czy narazie w ogóle nie posypywać ?

WhatsApp_Image_2020-08-01_at_11_23_38_28129.jpeg

WhatsApp_Image_2020-08-01_at_11_23_38.jpeg

WhatsApp_Image_2020-08-01_at_11_23_37_28129.jpeg

WhatsApp_Image_2020-08-01_at_11_23_37.jpeg
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Witam wszystkich, wlatuje z update.

Obecnie w box jest AK, które ma 29 dni, od 12 dni jest prowadzone LST. Moim zdaniem wszystko wygląda dobrze poza tym ze dałem za mało kokosa na początku i jest trochę nisko osadzona no ale to błąd pierwszej uprawy.

Amnesia.. poszła do kosza. Stwierdziłem ze szkoda mi na nią czasu i miejsca, gdybym miał większy box to bym zostawił ale w tym przypadku no albo coś rośnie albo nie rośnie. Miałem łącznie 3 nasionka Auto Amnesia Haze od holenderski skun no i NIE POLECAM. Z pierwszego nasionka sami widzieliście co wyszło, kolejne dwa nawet nie pękły.. brak słów

Udałem się więc na strone dutch passion i zakupiłem Auto Glueberry OG. Przyszły 3 pestki + jedna gratis Auto Banana Blaze. Od razu jedna pestka Glueberry poszła do wody, pękła, do kokosa i niespodzianka. BLIŹNIACZKI ! Dwie roślinki z jednej pestki. Co o tym myślicie ?

IMG_2694~1.jpg

IMG_2695~0.jpg

IMG_2696~0.jpg

IMG_2697~0.jpg
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Co o tym myślicie ?

w najbliższym czasie jedna zdominuje drugą, tą mniejsza utnij przy samej ziemi, nie wyrywaj bo może są splątane korzeniami, pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół