nasiona marihuany

małe sezonówki start czerwiec

Wyszukiwarka Forumowa:

Marjann

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2020
Postów
7
Buchów
0
Siema mam takie otóż pytanie. Sezonówki,nie trenowane mają około 1m późny start 1.06 troche słabe warunki i mało słońca, są zieloniutkie i na flow raczej się nie wybierają czy takie coś zacznie wogole kwitnąć, czy raczej jest do wyrzucenia? Dzięki za odp :)

---------- Post Zaktualizowany 19:31 ---------- Data pierwszego postu 19:30 ----------

odmianka green poison fast version
 
U

Usunięty 59382

Guest
Jeszcze troszke czasu ma.Jak do polowy sierpnia nie zacznie kwitnac to lipa moze byc ale ogolnie powinna ci sie jux okreslic tzn pokazac plec ,,preflowery,,
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
W tamtym roku miałem Maroka który pierwsze kwiaty wypuścił dopiero drugiego września. Było ciężko ale jakoś tam w 90% doszedł. Także przy braku przymrozków i w miarę słonecznej pogodzie jest jakaś szansa. Choć oczywiście życzę aby do połowy sierpnia przestawiły się twoje rośliny na flo tak jak napisał [MENTION=72237]thespecialone[/MENTION]. Powodzenia.
 

Marjann

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2020
Postów
7
Buchów
0
W tamtym roku miałem Maroka który pierwsze kwiaty wypuścił dopiero drugiego września. Było ciężko ale jakoś tam w 90% doszedł. Także przy braku przymrozków i w miarę słonecznej pogodzie jest jakaś szansa. Choć oczywiście życzę aby do połowy sierpnia przestawiły się twoje rośliny na flo tak jak napisał @thespecialone. Powodzenia.

Dzięki mitrzu własnie wskoczyly na flo preflowerki sie pokazały :D
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Super. Cieszę się. :) Życzę sporych zbiorów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół