nasiona marihuany

Siema siema , pytań kilka mam tuż przed ścinką

Wyszukiwarka Forumowa:

NowyRolnik97

Member
Rejestracja
Cze 22, 2020
Postów
9
Buchów
0
Siemanko , jak w tytule mam kilka pytań przed ścinką.
A więc najpierw kilka zdjęć. Którę przestawią wam całą sytuacje a jak je obejrzycie to prosze odp na pytania.
Tutaj topek po ścięciu świeży :

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Szczyt ( najbliżej jak mi się udało zachowując w miarę ostrość )
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Oto moja Pani :

displayimage.php
[/URL][/IMG]

I jeszcze szczyt z lekkiego dystansu :

https://www.forum.haszysz.com/solar...um=lastup&cat=4&pid=1101964#top_display_media ( nie wiem czemu nie chce mi zdj dodac )


1.Czy dobrze myślę że jeszcze z tydzień ją potrzymać ?
2. Jak to jest że to AF, w koło miejsca gdzie rośnie ni chu*a nie ma żadnej męskiej rośliny , a ***ana zaczyna mieć nasiona


PS . Terpeny są takie mleczne już jakby ale kurde... chu*a widać przez tą lupę i nie mam jak wam wstawić zdj

---------- Post Zaktualizowany 18:42 ---------- Data pierwszego postu 15:50 ----------

Spaliłem tego na szybko wysuszonego i się nawet u***ałem :D ale nadal myślę że z tydzień poczekam tylko te pestki w środku mnie trochę przerażają , żeby nie było tak że będzie zaraz cała w nasionach :/ . W każdym razie potrzymam ją bo z tego co czytałem to na koniec dostaje ten zapach i wgl a już wcześniej ściąłem jedną taką wcześniejszą odmianę i trochę klepała nie za mocno ale pachniała polonią :/ curring był robiony i wgl ale nic nie dało, ta już pachnie nieco lepiej ale myślę że parę dni - do tyg zrobi jej dobrze

---------- Post Zaktualizowany 18:48 ---------- Data pierwszego postu 18:42 ----------

Ej chyba zetnę xD najarałem się jak świnia slimem :D już się boję co to bd jak ją normalnie wysuszę i na to curring :D
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
2 tygodnie i bedzie idealnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół