nasiona marihuany

Pierwsze rośliny, pierwszy growbox, wszystko pierwsze

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeży2020

New member
Rejestracja
Lip 25, 2020
Postów
1
Buchów
0
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, mam nadzieję, że założyłem w dobrym miejscu wątek ale z tego co widzę to raczej tak. Przejdźmy od razu do konkretów.
Planuje zrobić swoją pierwszą małą plantacje gdzies około 3 roślin max. Mieszkam w UK i tutaj jest dosyć wilgotno, planowałem kupić odmianę SILVER SHINING LEMON Haze, ponieważ raz, że czytałem że rośliny te dobrze odnajdują się w takowych warunkach (tj. Wilgoć) oraz po prostu podobają mi się cechy tej rośliny w warunkach indoor. Naczytałem się już trochę różnych rzeczy, sporządziłem notatki ( na razie są to notatki dotyczące oświetlenia, wady, zalety, koszty itd), ale wciąż czytam i stwierdziłem, że chciałbym otworzyć otwarta dyskusje, która mam nadzieję jeszcze szerzej otworzy mi oczy na całokształt. Mój plan jest taki, jako że podnajmuje pokój. Jedyną opcją jest szafa, której przerobić w żaden sposób nie mogę, więc myślałem nad zakupem namiotu i umieszczeniem go w szafie (myślę, że dobry kamuflaż ?). Szafa ma wymiary 167,5 wys, 48 głębokość i 83 szerokość. Kwota jaką planuje przeznaczyć na cały zestaw ( wszystko, od nasion przez lampy po nawozy, osuszacze jeśli będą potrzebne itd) to około 1200 zł max. Jest tyle informacji w internecie, że po prostu się w tym gubię i potrzebuje fachowej porady co kupić, jak zrobić, jak dbać, na co zwracać uwagę podczas wzrostu roślinek. Tak jak mówiłem, zależy mi na nasionach Silver shining lemon haze chyba że polecacie coś innego. Chodzi mi o dobry plon najbardziej i jakość topów. Pozdrawiam wszystkich
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
przejrzyj sobie fotorelacje w dziale indoor, na pow 0.36m2.
 

Master8

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2020
Postów
48
Buchów
0
Uważaj jeśli chcesz włożyć boxa do szafy bo może być za gorąco, nie możesz jej przerobić, to nic z tego nie będzie, ciepłe powietrze nie będzie miało skąd uciekać więc spalisz spalisz planty,
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
647
Odznaki
2
Kup sobie jakąś używaną tanią szafkę o wymiarach które ci pasują, przy głębokości 48cm nie wstawisz tam nic większego niż 40x40cm. no i jak pisał master8 będzie problem z wentylacją jeżeli nawet dziury nie możesz w niej wyciąć. :alien::uff:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół