nasiona marihuany

Wentylacja indor różne sposoby

Wyszukiwarka Forumowa:

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
hejo, przeglądając forum zauważyłem ze każdy używa jednego ustawienia filter-went, poniżej załączam zjecie znalezione na necie
6A1BEA4D-9969-4128-8800-6CFB74DC4326.jpeg


I tutaj nasuwa się moje pytanie, bardziej do doświadczonych, czy w przypadku fan in filter out walka z zapachem nie będzie wydajniejsza? Chwilowo filtra nie używam bo dopiero mam drugi dzień gdzie panny wyszły z ziemi. Za wszelkie opinie dziękuje
 

byczqu321

Member
Rejestracja
Cze 5, 2020
Postów
12
Buchów
0
Szczerze to nie widzę różnicy między pierwszym i drugim górnym obrazkiem, może wentylator w boksie będzie po prostu trochę mniej słyszalny. Dwie dolne metody zmniejszają żywotność filtra bo nie działa filtr wstępny, który jest na zewnątrz i kurz i inne pyłki nie są filtrowane.
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Szczerze to nie widzę różnicy między pierwszym i drugim górnym obrazkiem, może wentylator w boksie będzie po prostu trochę mniej słyszalny. Dwie dolne metody zmniejszają żywotność filtra bo nie działa filtr wstępny, który jest na zewnątrz i kurz i inne pyłki nie są filtrowane.
Już wiem więcej, super, dzięki bardzo
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Przy walce z temperatura lepiej dać went=>cooltube I filtr wyciągnąć rura na zewnątrz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół