nasiona marihuany

oświetlenie od spodu - czy to ma sens ?

Wyszukiwarka Forumowa:

uzależniony

New member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
4
Buchów
0
pytanie może wydać sie głupie i odpowiedź oczywista ale w ciasnych boksach w przypadku nadmiernego rozrostu roślin jest problem z oświeteleniem dolnych liści - zwykle zaleca się ich obrywanie

zastanawiałem się czy zamiast tego nie można by dodać trochę swiatła - np żarówki led od spodu - szukalem w niecie ale na anglojęzycznych forach jest spora rozbieżność opinii - jedni piszą że ma to sens inni że marnowanie prądu - co o tym sądzicie ?
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
pytanie może wydać sie głupie i odpowiedź oczywista ale w ciasnych boksach w przypadku nadmiernego rozrostu roślin jest problem z oświeteleniem dolnych liści - zwykle zaleca się ich obrywanie

zastanawiałem się czy zamiast tego nie można by dodać trochę swiatła - np żarówki led od spodu - szukalem w niecie ale na anglojęzycznych forach jest spora rozbieżność opinii - jedni piszą że ma to sens inni że marnowanie prądu - co o tym sądzicie ?

Ma to sens, nawet na zyrandoledach. Mimo ale czy doswietlsc czy obrywać to zależy czym chcesz doswietlic...
 

uzależniony

New member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
4
Buchów
0
no myślałem właśnie wsadzić od spodu 2-3 żarówki żyrandolowe 2700k żeby dolnym partią rośliny też dać trochę światła ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół