nasiona marihuany

PPP

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sed

Guest
No właśnie PPP co sądzicie o tej odmianie czy ktoś miał z nią doczynienia mój kumpel niby to palił i mówi że za***isty towar ostatnio pojawiła się na cannabis.fr.pl. Może zamówie
trzeba się śpieszyć z zamawianiem bo może Kaczyński zabroni i co to będzie :pig: :pig: :p

PPP---56-days-12-12-bjr.JPG

SCuN:Dodałem fote PPP
fotka z overgrow
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Mnie równiez zaciekawiła ta odmiana mam juz nasionka z cannabis.fr.pl oryginalnie zapakowane 4 pestki feminizowane, juz nie moge sie doczekac wiosny, patrząc na foty w necie postanowilem zakupic to cacko. Osobiscie nie wiem jaka ma moc itd. moze niech sie wypowie ktos kto hodowal to juz na outdoorku :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
ta, z nirvany to ten power plant bedzie tak samo "pure" jak NL pure indica :) , a mi rosnie sativka :D, a wiec jak chcesz kupic to lepiej wez z dutch passion
 

maiako

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2007
Postów
149
Buchów
0
urban-warto brać sporo nasiona na Out-a tej odmiany?
Czy rózni sie troche od tej z DP albo Purple Power od FS :scratch:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
maiako, oplaca się brać jak nie dojdzie to i tak super palenie
maiako napisał:
Czy rózni sie troche od tej z DP albo Purple Power od FS :scratch:
to są całkiem inne odmiany popatrz
Power Plant (Dutch Passion) Landraces; South Africa
a pp to chyba raczej
Purple Power: - Holland’s Hope X Skunk #1
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Jak najbardziej godna uwagi odmiana. Mocna. Bardzo niekiedy psychodeliczny high wyrzucający umysł w stronę słońca :D bo samopoczucie jak na karaibach ;D wszystko fajne ładne nowe... ogólnie samemu trzeba przetestować. Miałem okazje palic ze znajomymi w trakcie flow i świerzy top w lufie spalany smakował jak choineczka :D buszek wchodził do głowy bardzo ostro. Tym ziołem naprawde idzie się potężżżżnie potrzaskać. Zdecydowanie najlepsze zielsko jakie paliłem ze stajni NIRVANY.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół