nasiona marihuany

Welntylator in-line 250m3/100mm CICHY

Wyszukiwarka Forumowa:

zdupek

New member
Rejestracja
Lip 23, 2020
Postów
3
Buchów
0
Siema. Święta idą i trzeba coś odpalić, żeby Mikołaja mieć czym poczęstować. Odpaliłem stary wentylator i coś ***ło, bo warczy jak wściekła feministka.
Muszę kupić nowy.

Pytanie: Polecicie cichy, wydajny wiatrak in-line? Musi być minimum 250m3/h, bo inaczej zjaram wszystko w środku. Cichy, bo mi kanarki w nocy spać nie będą mogły. Ktoś coś? 100mm, żebym majątku na dukty nie wydał.

Ktoś coś?

:bal:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Chlopie, td silent kupuj. Albo coś takiego i się nie pie**ol. Ja kupiłem axial flo i coś tam działa ale miałem kiedyś td silent , myślę że lepszy. Nie ma co zulic. Dołóż i kup raz a porządnie, nawet większy z możliwością regulacji obrotów i masz sprzęt na lata co ogarnie większą powierzchnię. Zawsze zapas należy brać pod uwagę, moim zdaniem. Pozdro
 

zdupek

New member
Rejestracja
Lip 23, 2020
Postów
3
Buchów
0
Dzięki, właśnie patrzyłem na tego TD-silent i też na STERR DFA100-125, cenowo podobnie, tylko rozkminiam czy mi uciągnie na mniejszym biegu jak podłącze Rhino na końcówce duktu, tak żeby robiło za tłumik. Jak odpale swoje 750W w DR90 to moge mieć piekarnik jak się spie****i. Stary wiatrak miał swoją moc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół