nasiona marihuany

6x northen pasjon 2.0 pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
Witam oto moje 6x northen pasjon 2.0
Ostatnio 3 z nich przelalem bioponem jedego tak tylko troszke ale widac ze jest przelany :/ tak wiem glupota
Dzis jednego z nich tego najslabszego przelalem wodą jutro pojade zobaczę czy cos sie polepsza przy okazji oprysk z asahai zastosuje
Ogulnie dwie najslabsze panny jal zawotalem ma spota lezaly na ziemi w taki sposub jakbym robil lst
Nie robilem zdjec odrazu je podnioslem i wzmocnilem
Jak myslicie bedzie z tych dwuch cos jeszcze ??
Panienki ponanginane to nie lst robie tak gdyż uwazam ze to dobry sposub odslaniam niższe partie rosliny
Pozatym panienki za wysoko rosly i balem sie ze jakis zablakany osobnik zobbaczy ponad 1.5metrowe rosliny
Prosze o porady i opinie
A oto panienki najpierw te przelane





A tutaj ta 3-cia która napewno zatrzymala sie w rozwoju mierzy okolo 1.5m



Te 3 panienki miewają sie dobrze nic sie nie dzieje zostaly nagiete jakies 2 tyg temu aby odslonic nizsze parie galezi z doświadczenia wiem ze tam będą szczyty





 

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
186
Buchów
576
Odznaki
3
Super znawcą nie jestem ale z tego co widzę ładnie idą
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Na***ane, nie idzie sie połapać o co chodzi i pisz w formacie utf-8 bo krzaki ci wychodza...

właśnie dzięki lst, zmniejszasz wysokość rośliny, nie wiem o co chodzi z tymi przelaniami na oucie, u mnie takie deszcze napie****ały, że roślina basen miała normalnie i nawet lekko nie opuściła liści, a uzylem tylko perlitu pod nią a inne ze stryopianem, ale jak wyjdzie słońce to ziemia sie bedzie przesuszać i ruszą. wyglądają na zdrowe a oprysk z asahi napewno nie zaszkodzi.

A co do tych wywróconych, to nie wiem jaki był tego powód musiało nieźle dmuchnąć, jeżeli nie ułamały sie to tylko do pionu postawić i usztywnić a jak są gdzieś naderwane to koniecznie bandażykiem owinąć i tez usztywnic
 

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
Super znawcą nie jestem ale z tego co widzę ładnie idą

Tez jestem tego zdania
Aczkolwiek do dwóch mam obawy poniewaz są slabe a jedna juz umarla tego nie dodalem

---------- Post Zaktualizowany 21:40 ---------- Data pierwszego postu 21:30 ----------

Na***ane, nie idzie sie połapać o co chodzi i pisz w formacie utf-8 bo krzaki ci wychodza...

właśnie dzięki lst, zmniejszasz wysokość rośliny, nie wiem o co chodzi z tymi przelaniami na oucie, u mnie takie deszcze napie****ały, że roślina basen miała normalnie i nawet lekko nie opuściła liści, a uzylem tylko perlitu pod nią a inne ze stryopianem, ale jak wyjdzie słońce to ziemia sie bedzie przesuszać i ruszą. wyglądają na zdrowe a oprysk z asahi napewno nie zaszkodzi.

A co do tych wywróconych, to nie wiem jaki był tego powód musiało nieźle dmuchnąć, jeżeli nie ułamały sie to tylko do pionu postawić i usztywnić a jak są gdzieś naderwane to koniecznie bandażykiem owinąć i tez usztywnic

Dzieki poprawie sie ;)
A wiec
Tak wiem ze zmnieszam wysokosc i tak dalej
Ale nie traktuje tego jako lst prawdziwe

Rosliny nie zostaly przelane deszczami lecz BIOPONEM a po podlaniu mialem 2tyg za***istej pogody w tym czasie mnie tam nie bylo :/ jedna roslina umarla a reszta jak widac

Tutaj mam dokladniejsze zdjecie lisci roslin



Co do wywruconych roslin tez jestem bardzo zdziwiony poniewaz dokola krzaczory co blokuje wiatr
Wydaje mi sie ze przez biopon oslabila sie lodyga i sie polozyl
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Tez jestem tego zdania
Aczkolwiek do dwóch mam obawy poniewaz są slabe a jedna juz umarla tego nie dodalem

---------- Post Zaktualizowany 21:40 ---------- Data pierwszego postu 21:30 ----------



Dzieki poprawie sie ;)
A wiec
Tak wiem ze zmnieszam wysokosc i tak dalej
Ale nie traktuje tego jako lst prawdziwe

Rosliny nie zostaly przelane deszczami lecz BIOPONEM a po podlaniu mialem 2tyg za***istej pogody w tym czasie mnie tam nie bylo :/ jedna roslina umarla a reszta jak widac

Tutaj mam dokladniejsze zdjecie lisci roslin



Co do wywruconych roslin tez jestem bardzo zdziwiony poniewaz dokola krzaczory co blokuje wiatr
Wydaje mi sie ze przez biopon oslabila sie lodyga i sie polozyl

Jak przelałeś nawóz to flushuj, to się poprawia jeszcze, z fartem i owocnych zbiorów
 

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
Flusch bedzie zrobiony
Prosze o podpowiedź, samą wodą robic, czy kupic cos na fluscha ???
Czy moze samemu zrobic dompwymsposobem jakąś miksture hehe
 
Ostatnia edycja:

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Przeciez o to chodzi w flushu, że masz wszystko wypłukać a nie dolewać jeszcze, odstana woda, albo czekaj az ostry deszcz pie****nie
 

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
Witam ponownie wracam tematem panienek
Trzymają sie bardzo dobrze jestem zachwycony rozwojem i wg ale jest nastepujacy problem ze musze je sciac minimum miesiac przed kosą problemy zlodziejskie nie raz tam byli
Dzis dostaly lekki oprysk z asahai i podlane pk 13/14
Okolo 90 dzien uprawy
Spuchną w tydzien max poltora warto czekac ?
Wiecej czasu nie moge trzymac bo juz sa lakomym konskiem
Oto one






 

Mik3Y

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2016
Postów
63
Buchów
0
Po mojemu to jeszcze 2-3 tygodnie , jak mają ukraść to ciachaj wcześniej :p
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Nie spuchną w tydzień na tyle, ni chu*a. Weź pod uwagę, że teraz spowolniły przez zimne noce...fajnej baki nie będziesz miał, jak zetniesz za tydzień.
 

NawijamiSmaże

Active member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
39
Buchów
0
Nie spuchną w tydzień na tyle, ni chu*a. Weź pod uwagę, że teraz spowolniły przez zimne noce...fajnej baki nie będziesz miał, jak zetniesz za tydzień.
no moje w 6 dni zrobiły za***isty progresik mowa o poprzednim tygodniu ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół