nasiona marihuany

Oklapnięta Roślina po lst

Wyszukiwarka Forumowa:

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Siema mój pierwszy out I lecą af'y mają 20dni(mało słońca niestety :/) I strzeliłem im lst.
Zastanawia mnie czy ono jest poprawne?

20200723_113628.jpg


20200723_113606.jpg




Zastanawiają mnie te dolne liście u niektórych panien.
Co jest przyczyną?
 
Ostatnia edycja:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
693
Buchów
2,134
Odznaki
2
[MENTION=95506]DragonX[/MENTION]
Tak wiec kolego postaram się to jakoś Tobie nakreślić .

Jezeli są to automaty to zostawił bym je bez LST ze względu na ich wiek (20dni).
Tak jest ono poprawne, osobiście robię to na większych roślinach co daje według mnie lepsze efekty ale to tylko kwestia osobista - każdy robi po swojemu.

Tu masz link do mojej fotorelki. możesz zerknąć jak zrobiłem to ja :eek:mn:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145967-W-woderach-przez-chaszcze/page2

Te najmniejsze liście o które pytasz - nie przejmuj się nimi , są to pierwsze listki które i tak odpadną? zwiędną? coś w tym stylu .

powodzenia Ci życzę :tiphat:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
[MENTION=95506]DragonX[/MENTION]

Te najmniejsze liście o które pytasz - nie przejmuj się nimi , są to pierwsze listki które i tak odpadną? zwiędną? coś w tym stylu .

powodzenia Ci życzę :tiphat:

To Liścienie. Roślina je zgubi - tak jak pisze kolega. Olej sie na to. Osobiście również podzielam zdanie amatorka, puścił bym je wolno. Pozdro!
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
[MENTION=95506]DragonX[/MENTION]
Tak wiec kolego postaram się to jakoś Tobie nakreślić .

Jezeli są to automaty to zostawił bym je bez LST ze względu na ich wiek (20dni).
Tak jest ono poprawne, osobiście robię to na większych roślinach co daje według mnie lepsze efekty ale to tylko kwestia osobista - każdy robi po swojemu.


powodzenia Ci życzę :tiphat:


Rozumiem ,że jak na 20 dni są małe I dlatego nie opłaca się lst ?Czyli puścić wolno bo I tak nic już z tego nie będzie?
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
693
Buchów
2,134
Odznaki
2
[MENTION=95506]DragonX[/MENTION]
Oczywiście ze coś będzie, ale tak jak napisałeś - są małe i nie warto już ich trenować .
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
[MENTION=75855]amatorek[/MENTION]

Mam mała nadzieję,że dadzą radę patrzę na niektóre fotorelacje I zdaje mi się ze niektórzy mają jeszcze mniejsze rośliny w 20dniu I robią lst po czym ładnie im sie krzaczy.
Moge dac inne zdjecia bo to sa dwa automaty z 10 w dodatku nie sa najwieksze.
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
693
Buchów
2,134
Odznaki
2
[MENTION=95506]DragonX[/MENTION] wyrazilem tylko swoje zdanie które może okazać się błędne , a jak zrobisz i jak Ci to wyjdzie to dowiesz się tego po pewnym czasie.
:dancee:
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Jednak zrobię po swojemu,niech matka natura da dużo słońca A wszystko będzie mi dane.
Z buchem ! :odlot:
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Jednak zrobię po swojemu,niech matka natura da dużo słońca A wszystko będzie mi dane.
Z buchem ! :odlot:

I dobrze ! Ja bym zostawił jak jest. Dwa odrosty pójdą do gory + szczyt wyjdzie z nimi i beda ładne i plon się będzie zgadzam :D
Ja np natknąłem automata jak po***any, efekt jest taki, ze jest niski ale za to odrostów ma od chu*a, i druga rosline ktora rośnie obok będę już musial wyciągnąć troche do góry zanim zacznę trening :D
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
I dobrze ! Ja bym zostawił jak jest. Dwa odrosty pójdą do gory + szczyt wyjdzie z nimi i beda ładne i plon się będzie zgadzam :D

Właśnie taki mam zamiar potem niech się dzieje wola nieba.Dam znać za jakieś 2tyg jak one wyglądają ^.^
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Wznawiam oraz zmieniam nazwę tematu.
Zachodzę dzisiaj na spota A tu nagle roślina po lst ,którym widać wyżej ,cała zwiędła aż 9 roślin w tym samym stanie,a zaledwie minął dzień od treningu.
Podlałem je ukorzeniaczem jak myślicie zregeneruje się?
Jutro mogę dodać fotki.
Ale wygląda to tragicznie...
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
może pękła gdzieś łodyga, ale w sumie w 9?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół