nasiona marihuany

Wysoki poziom hormonu prolaktyny, guz przysadki mózgowej

Wyszukiwarka Forumowa:

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Siemanko wszystkim. Dawno mnie tutaj nie było. Sezony były bardzo owocne oraz pełne pracy, mam nadzieję się w końcu bardziej uaktywnić na forum. Mam pewien problem. Zdecydowałem się na randomowe badanie poziomu prolaktyny w organizmie ze względu na wypadające włosy. Poziom prolaktyny, który mi wyszedł 250 ng/ml-300 ng/ml wskazuję na bardzo duże prawdopodobieństwo guza przysadki mózgowej, mianowicie narośli w postaci gruczolaka na gruczole wielkości fasoli, który produkuje hormon prolaktyny, czyli nowotwór niezłośliwy, bez opcji przerzutów. Albo bardzo mocne tabletki albo w ostateczności operacja przez zatokę klinową i wycięcie guza. Wszystkie wyniki mam bardzo dobre, oprócz tej prolaktyny... czuje się też w miarę OK. Mam pytanie do Was, czy spotkał się ktoś z czymś takim i chętnie by ze mną porozmawiał na ten temat? Mam 28 lat i jestem mężczyznom. Na nic nie choruję, nie palę papierosów, nie piję alkoholu, uprawiam dużo sportu oraz zdrowo się odżywiam. Nie jest to przypadłość genetyczna. Obstawiam jeszcze zatrucie metalami ciężkimi bądź glifosatem, czyli składnikiem rundupu, ale aktualnie czekam na wyniki w tej sprawie. Nie powiem, że się trochę załamałem... co o tym sądzicie? Pozdro Pany! :sou:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie denerwuj się na zapas, przyczyn podwyższonej prolaktyny może być wiele, i niekoniecznie od razu możesz mieć nadczynność spowodowaną gruczolakiem przysadki... Idź do dobrego endokrynologa, zbadaj tarczycę, poziom androgenów, kortyzolu, wykonaj test z metoklopramidem czy inne badania, jakie zaleci lekarz.
 
Z

z\G/esio

Guest
Zazwyczaj mężczyznom wypadają włosy przez nadmiar testosteronu, albo mają uwarunkowania genetyczne. Te włosy Ci mocno wypadają? Miałem kiedyś Śp. znajomego w pracy, który był szlifierzem metali i też mu w pewnym momencie zaczęły garściami wypadać włosy. Być może faktycznie się zatrułeś czymś, jeśli była taka możliwość ... Nie zazdroszczę takiej sytuacji w jakiej jesteś. Czekanie w niepewności jest najgorsze. Pozytywnych wyników życzę i pozdrawiam!
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Wszystko mam w normie, kortyzol, testosteron, tarczyca, wątroba, testu z metoklopramidem nie powinno się robić z tego co wyczytałem, przy tak wysokim stężeniu jakie mam. Zrobiłem wszystkie badania jakie zalecił lekarz i wszystko jest w normie. Ostatnio po 2 tygodniach zrobiłem ponownie badanie poziomu prolaktyny i wyszło 317 ng/ml, czyli coś tam co raz więcej produkuję tego hormonu. Nie brałem nigdy sterydów ani leków antydepresyjnych, które mogłyby spowodować tak wysoki poziom. Ludzie przy poziomie 50 ng/ml mają guzy wielkości 1 cm. Jestem dobrej myśli, ale nie widzę tego, że miałbym brać silne tabletki przez ileś lat, które powodują np. problemy z zastawkami serca. Obecnie jestem miesiąc na diecie sokowo-owocowej wg. Dr. Roberta Morse'a w celu oczyszczenia kanałów limfatycznych... do tego wątroba nerki oraz jelita też chciałbym oczyścić. Zmiana diety na ketogeniczną, suplementacja m.in wit. A,D,E,K oraz szereg ziół. Dodatkowo będzie robiony olej RSO. Tylko muszę poczekać jeszcze z 2 miesiące, bo zasadzone same sezony, tylko jeden automat :/. Witamina D3 m.in zalecana przez Ziębę albo Czerniaka ma wynosić 300-600 ng/ml przy chorych na nowotwór, a mi w marcu na wynikach krwi pokazało 15 ng/ml, czyli totalne gówno. W aptekach można kupić tylko 2000 jednostek wit. D3. Ja zamówiłem 20 000 jednostek i zamierzam dziennie spożywać 20-60k witaminy D3 oraz 2x więcej wit. A... zobaczymy jak będzie. Najgorsze jest to, że dwa lata temu robiłem olej RSO ze spirytusu i nie wiem, czy przypadkiem przy sprzątaniu chaty go nie wy***ałem na śmieci... ehhh :D dzięki chłopy za słowa otuchy. je**ć mafię w białych fartuchach.

---------- Post Zaktualizowany 14:15 ---------- Data pierwszego postu 14:07 ----------

Metale ciężkie oraz pestycydy w żarciu zatruwanym na co dzień to normalka. Zobaczcie na facebooku gościa Marcin Bustowski. Zrobił akcję na badanie stężenia poziomu glifosatu w organizmie u przeszło 200 dzieci. Każde było zatrute glifosatem (składnik Roudup - chwastobójcza chemia) i to nie na takim poziomie jak ja, ale mieli po 2, 3 a nawet 5 ng/ml glifosatu w organizmie. Sam aż poszedłem i oddałem mocz do analizy na obecność glifosatu i u mnie wyszło prawie 2x ponad normę. Niby według Polskich norm, można mieć do 0,60 ng/ml, mi wyszło 1,03 ng/ml. Niby ktoś powie, że to niewiele ponad skalę, ale oficjalnie stężenie tego syfu powinno wynosić MAKSYMALNIE 0,015 ng/ml !!! Kupiłem miernik za 1000zł do pomiaru azotanów i azotynów, czyli owoce, warzywa i mięso. Norma mięsa to 200, w piersiach kurczaka z marketu wyszło 600, łosoś z marketu 750, a parówki z Lidla na grila 1050 !!! Chore sk***ysyny trują nas na każdym kroku. A mięsa to ja setki jak nie tysiące kilogramów w życiu przejadłem. Teraz poszedłem po rozum do głowy i mimo, że wcześniej miałem dość dobrą dietę, bo bez cukrów, czipsów, slodyczy, papierosów, alkoholu itp. to teraz patrzę w 100% na to co jem i za każdym razem mierzę miernikiem poziom tego gówna w żarciu. Dzięki i pozdrawiam!
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Chciałbym przypomnieć, że to forum konopne, a nie antyszczepionkowe, hehe. :)



A Ty co, kolejny, który wierzy w cudowne właściwości każdej szczepionki? Może nazwiesz mnie jeszcze płaskoziemcem albo foliarzem? Olej RSO ma leczyć raka, ale marihuana jest zakazana, bo to narkotyk? W zamian dostajesz leczenie za dziesiątki, setki, a nawet miliony złotych? Wejdź sobie na forum chelatacja wg. Cutlera na faceeboku i poczytaj, jak matki opisują co się dzieje na dzień, dwa po szczepieniach z ich dziećmi, to może skończysz pier***ić farmazon. Poczytaj sobie o witaminie D3. Jakie w Polsce mamy widełki, 30-50 ng/ml, bo więcej to już "zatrucie" organizmu. Dlaczego dwie dekady temu w żywności było 10x więcej witamin m.in D3? Zrządzenie losu, czy bóg tak chciał? A może celowe trucie ludzi? Ciekawe, czemu u chorych na raka nie bada się najważniejszej witaminy jaką jest d3, albo chociaż poziom glifosatu, który w wysokim stężeniu zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi nawet o 40%? Ludzie mają po 200 ng/ml wit. d3 przez dwa lata i nic się z nimi nie dzieje, wręcz przeciwnie - zaczynają w końcu normalnie funkcjonować. Ale skoro ty wierzysz w mafię sprzedająca i "leczącą" bez końca ludzi, która rocznie zarabia 200 mld$ to powodzenia. Dziwnym trafem z roku na rok co raz więcej ludzi umiera na raka, choruje na autyzm, stwardnienie rozsiane oraz szereg innych chorób? To co z tą medycyną, skoro zalicza regres, a nie progres? Czy potrafisz tylko palnąć zdanie o antyszczepionkowcach? Współczuję tobie, jeśli ufasz bezgranicznie każdemu pierwszemu lekarzowi. Są sytuację, w których jeden lekarz każe wycinać kobiecie tarczycę, a drugi łapie się za głowę dlaczego tak się stało, skoro diagnoza jest całkowicie inna? Ludzie są troszeczkę za bardzo odklejeni i zajęci przyziemnymi sprawami żeby zacząć myśleć poza schemat. Zastanów się zanim palniesz znowu jakąś głupotę, bo się nóż w kieszeni otwiera jak czytam coś takiego. Poczytaj i zainteresuj się tematem może i sobie będziesz w stanie pomóc. A co do Dr. Zięby i Czerniaka, tak wiem, że w telewizji był najazd na jednego i drugiego, bo jakim prawem można skutecznie leczyć ludzi niezgodnie ze sztuką lekarską? Przecież to niedopuszczalne! Lekarze tacy w których ty wierzysz, mają leczyć pacjenta bez końca. A lekarze w których ja wierzę, leczą pacjentów skutecznie, raz, a dobrze. Powodzenia z koronawirusem, zapewne w kagańcu chodzisz i czekasz z utęsknieniem na szczepionkę na pseudo koronawirusa? HEHE. ESSA MORDO
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Z pewnością byłeś szcepiony za smroda? Myślę, że nie cierpisz na autyzm. Chociaż jak będziesz jadł przez dłuższy czas witaminę D3 w takich dawkach to kto wie co Ci tam się załączy. :)

Nie atakowałem nikogo, grzecznie przypomniałem o tematyce forum. Jeżeli chcesz dyskutować o konopi to śmiało. Odrzucanie osiągnięć wspolczesnej medycyny na podstawie kilku obejrzanych filmików na yt tu nie przejdzie i na tym zakończmy dyskusję. ;)
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Z pewnością byłeś szcepiony za smroda? Myślę, że nie cierpisz na autyzm. Chociaż jak będziesz jadł przez dłuższy czas witaminę D3 w takich dawkach to kto wie co Ci tam się załączy. :)

Nie atakowałem nikogo, grzecznie przypomniałem o tematyce forum. Jeżeli chcesz dyskutować o konopi to śmiało. Odrzucanie osiągnięć wspolczesnej medycyny na podstawie kilku obejrzanych filmików na yt tu nie przejdzie i na tym zakończmy dyskusję. ;)


A przypadkiem to nie jest dział kanciapa, gdzie można dyskutować o czym się chcę? Popraw mnie, jeżeli się mylę :). Z chęcią bym podyskutował, ale jeśli ktoś nie ma na dany temat pojęcia, to o czym tutaj można dyskutować? Pozdrawiam serdecznie!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół