nasiona marihuany

[90W LED][0,16m2][Żul OS][No Mo Blo Jo x Tropicana Valley][The White Bulba x TV][Reg]

Wyszukiwarka Forumowa:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,966
Odznaki
3
Na wstępie do Admina: to nie jest ostatni wpis. :)

Ok. Lecimy. 6 dni suszenia i do słojów.

Wynik:
BUBBA: 38.38
NOMO: 13.72
NOMO RED: 20.27

Razem: 72.37
g/W: 0.8

Czyli pobiłem wszystkie swoje rekordy :D Myślę, że to nie jest ostatnie słowo.

Rośliny się trochę za mocno wyciagnęły. Żyrandole muszą być jednak bliżej szczytów. W efekcie światło musiało pójść trochę na bok i jedna strona boxa była gorzej oświetlona.

Dzięki jeszcze raz [MENTION=35010]Żul[/MENTION] za odmiany. Obie fazy bardzo mi podchodzą. Z tym, że NOMO chyba mocniejsza, bardziej grejfrutowa i bardziej cielesna. Chyba też dłużej trzyma. Daj poczucie spokoju i szczęścia. Mówię to po testach RED FENO. BUBBA bardziej odmiana na codzień. W BUBIE bardziej czuję nuty dieslowe. Podejrzewam, że po curringu to będa obie petrady zapachowo. Szron jest tak mocny na obu, że przyklejają się do palcy.

BUBBA:



NOMO:


NOMO RED:

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Dzięki za grow jak i za raport, ale trym do poprawy. :mal:
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,072
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Rośliny się trochę za mocno wyciagnęły. Żyrandole muszą być jednak bliżej szczytów. W efekcie światło musiało pójść trochę na bok i jedna strona boxa była gorzej oświetlona.

2700K ? Pod 3000K : lub mieszanymi 3000K z 4000K mniej by kapkę poszło up. Takie wrażenie obserwacyjne to spektrum ciągnie nieco w górę. [ wrażenie takie ] No i odmiana pewnie ..??
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół