nasiona marihuany

Niedobory??

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pyskaty22

Guest
Witam wszystkich, przecież cała uprawa nie może przejsc bez problemowo.. Zaczęły się pokazywać prawdopodobnie nie dobory. Roślinki dostały ostatnio po 1,5 l na dwie wody o ph 6,2 z 3ml biogrow 3ml biobloom i 2ml topmax. Były oprysk z calmag i alga a mix doslistnie. Moje pytanie dotyczy czy nie przypadkiem jest im za dużo papu czy to są braki.. Aaa i zostały podspypane mała łyżka dolomitu. Ph z podstawki ostatnio w obu 6.5. Liczę na szybką pomoc pozdro rolnicy
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
:mar: Marihuanowa kula niewyraźnie zgaduje, że za mało bo nie wie co zaczęło się pokazywać ...
 
P

pyskaty22

Guest
clear.gif
clear.gif
clear.gif
clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 10:11 ---------- Data pierwszego postu 10:10 ----------

Chwila próbuje dodać zdjęcia..

---------- Post Zaktualizowany 10:12 ---------- Data pierwszego postu 10:11 ----------

clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 10:20 ---------- Data pierwszego postu 10:12 ----------

34.jpg


---------- Post Zaktualizowany 10:22 ---------- Data pierwszego postu 10:20 ----------

35.jpg
35.jpg
36.jpg


---------- Post Zaktualizowany 10:27 ---------- Data pierwszego postu 10:22 ----------

Wydaje mi się że szybki wzrost i zaczęły się pokazywać nie dobory jescze w wega, rośliny około poczętek 3 tyg Flow, oba automazar auto

---------- Post Zaktualizowany 10:31 ---------- Data pierwszego postu 10:27 ----------

[MENTION=86981]GRUZ[/MENTION] co ty o tym myślisz? Foto z tele niestety brak aparatu

---------- Post Zaktualizowany 11:27 ---------- Data pierwszego postu 10:31 ----------

Halooo czy znajdzie się dobra, doświadczona dusza która mi podpowie ****♂️****♂️
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
WSZYSTKO JEST GIT. c:

(zbastuj z nawozami, bo wychodzi popalenie na końcówkach liści)

memon.jpg
 
Ostatnia edycja:
P

pyskaty22

Guest
Jutro rano przypada podlanie woda więc myślę że powinno się unormować? Czyli bardziej za dużo nawozu niż braki?

---------- Post Zaktualizowany 11:57 ---------- Data pierwszego postu 11:51 ----------

Śmieszek pozdrówki
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
Jakie ładne krzaki. Też takie będę miał kiedyś.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jutro rano przypada podlanie woda więc myślę że powinno się unormować? Czyli bardziej za dużo nawozu niż braki?

---------- Post Zaktualizowany 11:57 ---------- Data pierwszego postu 11:51 ----------

Śmieszek �� pozdrówki

Tak, przyjrzyj się uważnie końcówkom górnych liści, zaczynają robić się żółte. Jest to jedna z pierwszych oznak przenawożenia. A to, że młode liście są jaśniejsze od starszy to norma. Po prostu nie nadążają z produkcją chlorofilu. :)
 
P

pyskaty22

Guest
No możliwe że zostały nadopiekuńczo potraktowane, dostaną teraz dwa razy co 3 dni po 0,5l wody i zobaczymy co się będzie dalej działo. Dzięki mordy na szybką pomoc. Jestem narazie leszczem więc Buszka nie zajade
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół