nasiona marihuany

[AUTO] UNHOLY - Pozostałości mych włości [ Cream Candy , Diesel ]

Wyszukiwarka Forumowa:

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Zapraszam do fotorelacji.

Witam całe grono. Jakaś siła wyższa działa na mnie od złej strony. Szlak by to wszystko trafić chciał.
Zaczynalem z:

4 x Auto Diesel REG - ostał się jeden, 2 jaja pokazały start ok 15 czerwca
2 x Auto Cream Candy FEM - kiełek puściły 4 lipca ( PanPestka )
2 x Sez - Szlak trafił obydwie. *****e nornice.

Czyli zostały 3 krzaki.

Istotne Informacje:
Spot: Ziemia spotowa z kupną Kronen (ok. 10l pod krzaka) + 1/2l kompostu

Nawozy:
WEG: Gnojówka z pokrzyw i skrzypu
FLO: Wszystko im dam czego zapragną
+ Dolomit

Nasłonecznienia na spocie mało - niedaleko drzewa po 20-25 metrów


Auto Diesiel - Kiełkowany ok. 15 czerwca - Powoli wchodzi na flow, dostały gnojówki z banana i drożdzy spożywczych ( które mają w sobie potas a drożdze jak to drożdze ). Wysokość ok. 50 cm



Auto Cream Candy
- Kiełkowały 4 lipca. Po 2 dniach wsadzony w grunt. Rośnie w miarę spoko. Oby wytrwały.

Pierwszy:


Drugi:


PS: Z***y za granulat na to kur***ko mnie nie trzeba, wiem, że z***ałem.

:wal:










 
Ostatnia edycja:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Zrób sobie na tych małych jakieś lst- zawsze to jakaś praktyka. Powodzenia życzę i oby do końca bez problemow. Pozdrawiam :)
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Przy następnej wizycie zrobię na pewno jakieś prowizoryczne. Diesel też miał LST, dzięki temu ma trochę w cholerę odrostów; jednak tydzień temu puściłem go wolno i się wyprostował jak dobrze polało deszczem. Z fartem !
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Przy następnej wizycie zrobię na pewno jakieś prowizoryczne. Diesel też miał LST, dzięki temu ma trochę w cholerę odrostów; jednak tydzień temu puściłem go wolno i się wyprostował jak dobrze polało deszczem. Z fartem !
To to dziwne lst zastosowałeś, bo ja tam nic takiego nie widzę... druga sprawa to spodobał mi się Twój zwrot "trochę w cholerę", muszę to sobie gdzieś zapisać :D
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
To to dziwne lst zastosowałeś, bo ja tam nic takiego nie widzę... druga sprawa to spodobał mi się Twój zwrot "trochę w cholerę", muszę to sobie gdzieś zapisać :D

Bo już nie ma od tygodnia :oczy: a przedwczoraj przeszła burza nad spotem - mam wrażenie że to się do tego przyczyniło - mniejsza bo rośnie wygląda zdrowo i głodna nie jest.
Jak Cream Candy podrośnie odrobinę to postaram się zrobić lepsze. Korciło mnie żeby zrobić topping jednej ale mam wrażenie że bym to z***ał i byłby karzełek. Strzeliłem 3 sesje z wapka wczoraj dlatego ten zwrot może wiele tłumaczyć :grz:
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
@UP
Siema, byłem dziś na spocie. Szału nie ma, dupy nie urywa, ale coś się dzieje. Diesel Powoli wchodzi na flow - gnojówką z banana go poczęstowałem. Auto Cream Candy trochę ch***wo idą, ale jednak pietro przez bodajże 6 dni uformowały. Boże daj żeby ta dycha na krzaka była. je**ć komary... z tego względu fotki chu**we, ale są.
Auto Diesel


Auto Cream Candy x 2
Dodam, że dałem im po odrobinę gnojówki z banana aby przyśpieszyć induckje - ch*j z ilością jak mam potem walczyć z plechą.




Dodam jeszcze, że na spocie w next sezonie raczej polecą tam sezonówki - na afa trochę za mało słońca przez to potencjału nie pokazują.
Pozdro, za tydzień kolejny up
.
 
Ostatnia edycja:

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Witam nielicznych oglądających ten wątek!
Byłem dziś na spocie, papu nie dawałem - ziemia wilgna cały czas więc i z wodą mi się pier***ić nie chciało.
Jedna Cream Candy pokazała już jakiegoś włocha, trochę się wyciąga bo słońca mało mają a z piłką latać po 15 m drzewach też się nie chce. Diesel już fajnie na flow wchodzi - on dostał odrobinę gnojówki z banana, odrobinę dlatego, że wygląda ładnie i mu raczej nic nie brakuje. W przyszłym tygodniu wszystkie panienki dostaną wiecej papu. Zrobiłem jeszcze na Dieslu Supper Cropping na 3 bocznych odrostach - zgiałem je w jedna i drugą stronę a potem podparłem kijkiem. Ogółem na tym etapie wyznaczyłem sobie cel - 60 gieta dobrej baczki.

Auto Diesel:





Auto Cream Candy:




 
U

Usunięty 78332

Guest
Podobny czas kiełkownia z dieslem co u mnie z auto
Będę zaglądać oby do hervestu
:good:
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Siema! Byłem wczoraj wieczorem na spocie. Podlałem je bo żar z nieba leci a potem naszczałem pod Cream Candy:sik:. Jakoś to idzie do przodu chociaż martwią mnie trochę fioletowe czy jakieś tam kolory niektórych łodyg w Dieslu. Co to może być ? Niedobory ? No błagam tyle papu co dostały to im do końca styknąć powinno. Jak widać do gleby też przy***ałem Diesla żeby trochę więcej słońca łapał.

Diesel:

Tu po prawej w dole foty widać kolor łodygi


Kikut w tle Diesla:



Cream Candy:






 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie ma się czym martwic jesli chodzi o te łodygi. Zastanawiam sie jak ten Diesel ma przy ziemii wiecej słońca złapać? ? :alien:
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Nie ma się czym martwic jesli chodzi o te łodygi. Zastanawiam sie jak ten Diesel ma przy ziemii wiecej słońca złapać? ?
Byłem tam o różnych porach dnia i widzę jak pada cień z drzew, dzięki temu ma około godziny dłużej bezpośredniego słońca a i odrosty więcej go złapią. Powinno wyjść to na plus jeśli chodzi o plon.

Co do łodyg to skoro tak piszesz to oleje temat.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Szaloma!
Byłem przed chwilą na spocie - ucieszyłem się trochę bo w końcu zapachniało. Ambrozja.
Diesela jeszcze trochę połamałem jak zobaczyłem poteżną odnogę. LST też coś dało bo więcej światła łapie w przeciągu dnia jak i lepsze doświetlenie szczytów.
Cream Candy po ostatnim naszczaniu pod nią kolorku nabrała. Dzisiaj też się pod nią trochę odlałem :sik:.
Na dodatek jednej zrobiłem SC w polowie wysokości łodygi - jak się uda to będzie porównanie bo w sumie to identycznie idą - zobaczymy czy warto robić SC automatowi który zaczyna już powoli kwitnienie.
Na Dieslu się tego nie spodziewałem.

Na wszystkie 3 dostał łącznie 2L czystej gnojówki z pokrzyw i skrzypu + 1L wody z 5g drożdzy piekarskich.
Może ich szlak nie trafi :tiphat:

Czas na fotki:

Diesel:




Cream Candy:




 
Ostatnia edycja:

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Witam ponownie !
Byłem na spocie doglądnąć. Zadowolony jestem, zrobiłem też parę fajnych fotek.
Diesla podlałem czystą wodą - ostatnio chyba aż za dużo dostał. Na nim też zauważyłem niewielkie ognisko plechy. Pytanie czy stosował ktoś z was może jakiś organiczny środek przeciwko temu chujostwu ?
:kis:
Cream Candy dostały dzisiaj po szklance wody z miodem i drożdzami piekarskimi.
Super Cropping chyba się udał, goi się.

Diesel:




Tu widać małe ognisko plechy - oczywiście pleche usunąłem, ale pasuje czymś ją spryskać.


Pomazana ale wrzuce



Cream Candy:

Modli się
:alien:






Szkoda, że tak mało się odzywacie.
Co o tym myślicie ?

 
Ostatnia edycja:

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Fajne krzaczki, ja w tym sezonie tez duzo strat mialem :( Co do plechy, to chyba malo kto stosuje takowe (organiczne), z plecha nie ma zartow, sam sie o tym przekonalem w tym sezonie... nie dosc ze sarna wj*bala mi 16 autosow, to na reszte weszla plecha, czego efektem byla 50% strata topkow.
Ostatnio robilem oprysk na plesn z AMISTAR 250 SC marki SUMIN - mocny towar xD 1ml zawiesiny na 800ml wody. Poki co rosliny wygladaja stabilnie po oprysku, teraz tylko patrzec i na biezaco kontrolowac czy plecha sie nie pojawia.
Super, że zastosowales supercropping. Ten sezon jest moim 1 z HST -SC, FIM, TOP i musze przyznac ze treningi to super sprawa, masz wieksza kontrole nad formowaniem sie krzaka, co w moim przypadku dalo skuteczny efekt... Ale co się będę rozpisywał dużo farciku i owocnych zbiorow życzę i zapraszam do mnie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół