nasiona marihuany

[AF][LED][600W] 2x Blackberry i 1x Purple lemonade

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Toś se sam strzelił w kolano xD
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Toś se sam strzelił w kolano xD

Teraz wszystko idzie na jednym, oprocz wtlaczajacego . Obaczaj to wstajesz o 4 rano i wyciagasz planty i reszte z namiotu, wycierasz wszystko w polsnie. masakra. a ktos spi za sciana. Lookasz na amazon a tam ostatnia sztuka lampy jaka chcesz,a na koncie prawie nic.
dupa blada
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Motywu współczuję. Tylko bardziej miałem na myśli to, że ten nawilżacz pewnie wcale nie jest Ci tam potrzebny.
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Motywu współczuję. Tylko bardziej miałem na myśli to, że ten nawilżacz pewnie wcale nie jest Ci tam potrzebny.

Wy***any juz dawno, to bylo jeszcze na veg, sorry za powolny update ale za***any robota, pozdrowki z UK, nie wiem skad jestes ale masz bucha za odwiedziny
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Oby już szło dobrze :D
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
jo. kolejny update, sorry za zwloke.
oczywiscie nie obylo sie bez akcji. Zepsuj sie boiler wiec zezwali hygraulik i okazalo sie ze tam gdzie box sa jakies zawory - wiec nic nie zrobil bo wiadomo co jest w srodku lol MJ. kolejna wizyta w czwartek wiec trzeba przeniesc boxa.

Generalnie juz blizej niz dalej ale kolejny problem z suszeniem bo PL jeszcze potrzebuje czasu a reszta bedzie gotowa obstawiam za max 2 tygodnie. Nie mam opcji suszenia w mieszkaniu bo ani strychu ani nic. Smierdza jak ta lala jak tylko wyjme z boxa. Tak mysle zeby je wsadzic do kominka na drewno, plus siatka ogrodnicza na kilka dni pozniej patent z papierowa torba i scinkami makulatury i do boxa- ktos jakies pomysly DIY?

PL

normal_20200921_145615.jpg

normal_20200921_145609.jpg


BB no2
20200921_150034.jpg


normal_20200921_145334.jpg

normal_20200921_145326.jpg


bb no1
normal_20200921_145207.jpg

normal_20200921_145157.jpg

20200921_150005.jpg


BB roznia sie od siebie znacznie, zapakowane byly w oryginalne opakowanie. BB1 ma luzne topy, bb2 zbite.

to tyle
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Ta lampa to jest o ch*j nie lampa. Jakie 600W jak producent w opisie dał ze ciągnie 250W. Moim zdaniem to przepłaciłeś sporo bo można by kupić za tyle spoko marsa/spider farmera.

Jaki masz pH meter taki żółty ?
W Tesco jest woda 5l co ma pH6.2 i kosztuje 1.10 funta (symbol nie działa) a i tak czy siak trzeba do tej wody lać calmag bo ma słabe EC.

Kończ tę uprawę i na następna dawaj nasionka z dutch passion. Mi się tez pierwsze nasionka z***ały :/

Podasz mi dokładne nazwy tego Smart zestawu co masz socket, czujnik i baza ?

Ps. Wpadnij do mnie ;)
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Ta lampa to jest o ch*j nie lampa. Jakie 600W jak producent w opisie dał ze ciągnie 250W. Moim zdaniem to przepłaciłeś sporo bo można by kupić za tyle spoko marsa/spider farmera.

Jaki masz pH meter taki żółty ?
W Tesco jest woda 5l co ma pH6.2 i kosztuje 1.10 funta (symbol nie działa) a i tak czy siak trzeba do tej wody lać calmag bo ma słabe EC.

Kończ tę uprawę i na następna dawaj nasionka z dutch passion. Mi się tez pierwsze nasionka z***ały :/

Podasz mi dokładne nazwy tego Smart zestawu co masz socket, czujnik i baza ?

Ps. Wpadnij do mnie ;)

PH niebieski, etc biały. Socket pierwszy lepszy z amazon nie potrzebuje bazy. Baza do temp sensor ale działa wolno wiec wy***alem. Zigbee hub.
Na jakiś czas zapasów starczy, wiec jak się skończą wrzucę coś jeszcze ale nasionka kompletnie z innej strony bo te to szmira. Wiem ze za dużo nie będzie ale uskubalem ciut i spróbowałem. Lampa 180 f wiec ok, oglądałem na yt gościa i wali grube topy z ta lampa wiec sam nie wiem. Ścinka niedługo wiec dam znać ile wyszlo
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Aha ale to i tak ten ten jeden z tańszych pH metrów? Jak tak to uważaj bo one nieźle lubią walić w chu*a. Mi się 3 zepsuły w ciągu miesiąca także.. tzn działać działały ale pokazywały o 1/2 pH w górę w dół zależy jak im się podobało.

Nie mówię ze zła ale za taka cenę wydaje mi się ze lepiej kupić coś firmowego i sprawdzonego. Poza tym takie chińskie lubią ciągnąć więcej prądu niż powinny.

Ja chce ogarnąć socket i sensor od wilgoci żeby mi zarządzało wyciągiem i do tego chyba wtedy trzeba bazę żeby połączyła te dwa urządzenia razem ? Nie jestem pewny jak to działa
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Yo, wszystko sie zakonczylo, wyszlo mi cos kolo 100 razem- dla mnie okej. Plus 16 mega kozak ciastek, jaram juz 14 lat i nigdy takie gnioty nie wyszly. Po polowie nie wstaje z lozka :troll: Na jakis czas wystarczy, na pewno wroce z kolejna fotorelacja.

BB1 kosi jak siemasz.

Foty:





Dzieki wszystkim za odpowiedzi i rady. temat mozna przeniesc.

Z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół