nasiona marihuany

Pierwszy box pierwszy krzak niby automat ale czy na pewno?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kwasik420

New member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie, moje pytanko jest juz w nazwie tematu. Krzak ma powyzej 45dni, dokladnie ile, nie mam pojecia. Od jakiegos czasu jak pokazal pierwsze preflowery na lodygach to podlewam go bio bloomem i top maxem w dosyc duzych ilosciach 3ml/1l (byly przebarwienia na lisciach chcialem go ratowac :) ), bio growa dostal dawno temu moze 2 razy. Ziemia to bio bizz light mix ,doniczka 5.7l ale nie do konca podsypana. Nasionko jakis automat od gnoma, jaki to jest zagadka, na pewno mial byc automat :) Pytania brzmi, czy to automat i trzymac go tak jak jest? czy przelaczac na 12/12, caly czas bylo 20/4 lampka co swieci na niego to 2x20w led secret jardin jedna bloom druga wege.




 

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Jeśli pokazał preflowery bez zmiany światła, to powinno być auto, ale też zdarza sie, że sezonówki potrafia sie określić bez zmiany fotoperiodu, obserwuj i jeśli w ciagu 7 dni nie zacznie ładnie kwitnąć, to wtedy przełączaj na 12/12. Pozdro !
 

Kwasik420

New member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
2
Buchów
0
Dzięki za odpowiedz. Najprawdopodniej to jest pół automat tylko ja pomyliłem pestki i potrzebuje tych 12godzon :/ rozmawiałem z gnomem i wyjaśnił mi trochę, super gość polecam wszystkim :) dzisiaj już puściłem 12/12 zobaczymy co będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół