nasiona marihuany

Ilosc plonu

Wyszukiwarka Forumowa:

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
Siema :)
nie potrafie znalesc nigdzie odpowiedzi na moje nurtujace pytanie dlatego pytam tutaj, a wiec rozchodzi mi sie o to czy dajmy na to majac w boxie 4 roslinki i zalozmy ze na samym LST wyciagne 200g ale bez ucinania roznych szczytow.
Wiem ze po treningu na 4 szczyty, bedzie to napewno lepsze w jakosci ale czy te 4 glowne szczyty daja mi tyle samo ILOSCI co np. Cale krzaki z tymi dolnymi popcornami ?
Czy lepiej puscic krzaka bez ucinania zeby dostac wiecej ziolka ?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
ok,to wez klony z jakiejś damy i w minimum 2 boksach posadz po 4 szt. ...jedne trenuj a drugie nie

i wstaw tu wynik i nazwe 'odmiany' ..bo już inna może plonować inaczej lub odwrotnie


nie da się inaczej a raczej nikt tak nie robi
 

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
ok,to wez klony z jakiejś damy i w minimum 2 boksach posadz po 4 szt. ...jedne trenuj a drugie nie

i wstaw tu wynik i nazwe 'odmiany' ..bo już inna może plonować inaczej lub odwrotnie


nie da się inaczej a raczej nikt tak nie robi

I dlatego jestem w tym dziale bo moze ktos porownywal cos takiego lub moze ktos kirdys gdzies cos wspominal na takich eksperymentach, nie chce tracic 3miesiecy zeby sie doeiedziec tylko myslalalem ze moze ktos kto sie zna to mi powie ze " znacznie wiecej wyciagniesz nie trenujac (ucinajac lodyg)" lub "rob na 4 szczyty bedzie tyle samo gram co bez ucinania"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół