nasiona marihuany

Moja 1 uprawa. Outdoor. 1 ak47 , 1 big ak , 3x afghan automaty

Wyszukiwarka Forumowa:

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Dawałeś coś na kwitnienie kolego?
Jakie nawożenie na flo zaplanowane?
powodzonka!

Jeżeli chodzi o mnie ja podaje bio bloom od biobizz. No i dodatkowo zrobiłem gnojówkę ze skórek banana. Na ostatnich zdj są rośliny kolegi Quaker.

---------- Post Zaktualizowany 14:14 ---------- Data pierwszego postu 09:46 ----------

Dzisiaj postanowiłem zajrzeć do Roślinek obejrzeć dokładnie z kazdej strony taka dodatkowa kontrola i pojawił sie problem wydaje mi sie ze na liscie weszła pleśń. 4/5 plantów znalazłem przebarwione liscie które poodrywałem i wyrzuciłem. Dodatkowo Pojawiła sie w miejscach gdzie wyższe pietro lisci zasłaniało/stykało sie z tymi niższymi. jak odchyliłem jednego afghana to zauwazyłem krople wody gdzie od dobrego tyg po 30 stopni i słońce od rana do wieczora (0deszczu). (dodam ze nie leje po roslinach tylko pod planta) Podlewałem w sobote-poniedziałem-srode. 1,5l wody na 5 sztuk czyli po 300 ml czy to mozliwe zeby woda tak parowała i zatrzymywała sie na lisciach ? ewentualnie jakoś z rana 5-6 godzina mogłby być rosa innych mozliwosci nie widze. A tutaj zdj





---------- Post Zaktualizowany 14:23 ---------- Data pierwszego postu 14:14 ----------

Jutro jeszcze skontroluje dopiero we wtorek bede mógł coś kupić w ogrodniczym i spryskać. Nigdy bym nie przypuszczał ze moze sie pojawić w tak nasłonecznionym miejscu gdzie jest dobry przewiew. Ale dobra nauka na kolejne lata no i pochwale sie dobrą wiadomoscią znalazłem bardzo dobrą miejscówke gdzie rosną po 2metrowe pokrzywy :D Na kolejny sezon wlecą dodatkowo jakieś sezon
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Cześć, pora dodać co sie dzieje. A wiec od początku nie było mnie kilka dni. Odwiedzając dzisiaj spota zastałem sporo żółtych lisci przewaznie te na dole no i te w środku takie małe które odrazu wyciełem. Wyciełem tez kilka lisci zielonych z każdego krzaka przewaznie te małe gdzie ich za duzo w kupie rosło. Co do plechy nie znikła do konca na 2uch krzakach sie utrzymała w małych ilosciach. Podlałem najpierw samą wodą 5 min pozniej podalałem gnojówką ze skórek banan. Na koniec spryskałem wszystkie roślinki Topsin M 500 SC.

---------- Post Zaktualizowany 20:06 ---------- Data pierwszego postu 16:36 ----------

Po 2zdj przed i po strzyzeniu
Ak-47----56 dzień



---------- Post Zaktualizowany 20:08 ---------- Data pierwszego postu 20:06 ----------

Big ak 53 dzień



---------- Post Zaktualizowany 20:14 ---------- Data pierwszego postu 20:08 ----------

afghany 1,2,3. 44 dzień kazdy po 2 zdj
1


2


3



---------- Post Zaktualizowany 20:18 ---------- Data pierwszego postu 20:14 ----------

Dodam ze zdania są podzielone co do obcinania lisci. Chciałem spróbować zobacze co bedzie wiekszosci lisci z tych ściętych robiła sie lub była juz żółta. Za 3 dni wrzuce nowe zdj jak przyjeły zabieg.
 
Ostatnia edycja:

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Trochę bez sensu obcinać liście moim zdaniem bo to magazyn składników dla planta. Ogólnie bidnie ale solidnie :smokee:
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
up zdj z wczoraj (21.08.2020)
Ak47-59 dzień


Big AK 56 dzień




---------- Post Zaktualizowany 16:32 ---------- Data pierwszego postu 16:28 ----------

Afghany 47 dzień
1


2


3

 
U

Usunięty 59382

Guest
Zostaw te liscie w spokoju...roslina ich potrzebuje.Obrywaj tylko te stare cale zoltenitd
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Tylko raz ciachnelem 3 dni temu ? reszta już zostaje do końca chyba że będą żółte i suche, lub jakby plecha weszła to się pozbędę a tak to nie... ?
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Cześć up. Roślinki ładnie rosną aktuanie afghan nr 2 przerósł pozostałe 4 roslinki i jest najwiekszy chociaż big ak jako ze jest starsza ma bardziej napuchniete kwiaty. AK-47 zwieksza objetość kwiatów widać na głównym szczycie gdzie są 4 kwiaty ,wszystkie były zbite w kulke a teraz kazdy patrzy w inną strone :)
AK-47----62dzień w powiekszeniu widać pomarańczowe punkty czyli zbliza się scinka, dosyć szybko ale ostatnie 2 tygodnie piekna pogoda duzo słońca było.




---------- Post Zaktualizowany 14:09 ---------- Data pierwszego postu 14:03 ----------

Big AK- 59 dzień

 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Z tą ścinką nie za wcześnie ? Powinny napuchnąć jeszcze.
A palonka coś dla siebie będzie.
Zapraszam też do siebie. Też mam auto.
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
afghany-50 dzień
1
2 obecnie najwieksza roślinka (najlepiej sie zaowiada) mimo ze młodsza od big ak ma wiecej odrostów grubszą łodyge wysokość mniej wiecej na ten moment taka sama



3


---------- Post Zaktualizowany 14:25 ---------- Data pierwszego postu 14:21 ----------

Z tą ścinką nie za wcześnie ? Powinny napuchnąć jeszcze.
A palonka coś dla siebie będzie.
Zapraszam też do siebie. Też mam auto.

Wydaje mi sie ze za szybko kwiaty nie są jeszcze wystarczająco napuchniete, bede oberwował co 2 dni ile tych pomarańczowych punktów bedzie. Oczywiscie do scinki pojdzie 1/3 max połowa rośliny na początek.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zostaw je w spokoju. Niech rosną jeszcze !

Powodzenia !
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Zostaw je w spokoju. Niech rosną jeszcze !

Powodzenia !

Mam nadzieję że pozostałe 4 będą dłużej rosły. O ścince pisałem tylko o ak 47. Nie chcę mieć przekwinietej konopi przez zbyt późne cięcie. Będę obserwował ilość bursztynowych trichomow jednak jak będzie szybko i dużo się ich pojawiać to częściowo pójdzie pod kosę
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Cześć, mam kilka wiadomosci do przekazania dlatego tez ta dzisiejsza aktualka. Na początek dodam ze wyjezdzam na jakies 4-6 tyg przez co nie bede dodawał zdj, nie bede sie nimi zajmował. Jednak raz na tydzień/2 tyg zajrzy brat co sie dzieje podleje jak bedzie trzeba zda mi krótką relacje ,a moze i pstryknie zdj. Co 2 tyg napisze jedynie czy wszysko wporządku, Po powrocie oczywiscie dodam ile wyszło i ile krzaków zostało scięte on również sie tym zajmie. Na pewno ak-47 do tego czasu pojdzie pod kose. Postaram sie dodać jakieś zdj suszu takze proszę o wyrozumiałość. ostatnie kilka dni cały czas pada. Zdj robione dzisiaj zaraz po deszczu. Dodam ze kupiłem polifoske 10-15-25 w granulkach i podsypałem szczypte pod 4 planty tylko ak-47 100% na organicznych nawozach. Za jakies 2 tyg brat 2gi raz troche podsypie. Bio bloom 0,5l zuzyłem. Gnojówke z skórek banana tez. Dzisiaj równiez zrobiłem delikatny oprysk pojedńczych lisci na przędziorki . A jutro jeszcze chce spryskać Topsin M 500sc na pleśń, mam nadzieje ze to uchroni moje roslinki. Poniżej powoli bede dodawał zdj z opisem roślin.

---------- Post Zaktualizowany 17:32 ---------- Data pierwszego postu 17:27 ----------

AK47---65 dzień robi sie coraz bardziej fioletowa nie tylko końcówki lisci i łodygi lisci ale również i kwiaty. Bardzo ładnie wygląda na żywo taka ciemna :D

tutaj szczyt, widać fiolet



---------- Post Zaktualizowany 17:37 ---------- Data pierwszego postu 17:32 ----------

Big ak---62 dzień. Puchnie :D :D :D





---------- Post Zaktualizowany 17:43 ---------- Data pierwszego postu 17:37 ----------

Afghany- 53 dni
1


2



3


---------- Post Zaktualizowany 18:13 ---------- Data pierwszego postu 17:43 ----------

Na koniec jeszcze 2 zdj na pierwszym 2 najwieksze roslinki po prawej big ak po lewej afghan nr2. Oraz wszystki 5 podpisane .




---------- Post Zaktualizowany 18:17 ---------- Data pierwszego postu 18:13 ----------

Ak-47 jakoś za 2-3 tyg pójdzie pod kose, chyba ze jakaś plecha by sie znalazła to szybciej co do reszty to sie zobaczy...
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Siema :) dostałem kilka zdj niestety jakość nie powala... zdj robione 09.09.2020. bede podawał liczbe dni według tej daty

na początek afghany 66 dzień
Nr1


Nr2 Najwieksza roślinka :)


Nr3



---------- Post Zaktualizowany 20:07 ---------- Data pierwszego postu 20:03 ----------

Big Ak 75dzień niestety 1 zdj w dodatku widać tylko część roslnki



---------- Post Zaktualizowany 20:12 ---------- Data pierwszego postu 20:07 ----------

Ak47 78dzień na zdj. od tego dnia zostanie podlana 2 razy samą wodą, dzisiaj ma 80 dni a mając 87 dni połowa tej roslinki trafia pod kose. A nastepna połowa jakoś 1-2 tyg później.

 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Cześć, troche sie działo wiec po kolei. Ak47 środek został ścięty w wieku roslinki 88 dni. Wyszło lekko ponad 8g suchego dodam ze ktoś inny trymował robił to pierwszy raz za duzo powycinał zostały małe topki 19 kawałków kazdy wagowo 0,4-0,7 za bardzo wszystko porozdrabniał. Wczoraj jak scinałem reszte roślinki zostałem nakryty przez znajomego który był na grzybach ;/;/;/. Oczywiscie widział wszystko więc wieczorem ściełem wszystkie roślinki. Dałem mu odrobine ak47 nawet jeszcze dobrze wyschnieta nie była. siedział zapalił to po paru min wstawał na czworaka xD . Nie jest jakimś tam palaczem no i dawno nie palił ale i tak był zadowolony :D. Reszta ak47 ścięta w 92 dniu życia roślinki.

Zdj odrostów z wczoraj





---------- Post Zaktualizowany 10:29 ---------- Data pierwszego postu 10:22 ----------

Teraz ciąg dalszy jako ze sie śpieszyłem wczoraj ścinając wieczorem nie jestem w stanie podać ile dała konkretna roślina gdyż wszystko mam razem. Dodam jeszcze zdj robione wczoraj i podam ilość dni. Po wysuszeniu podam łączny wynik. Aha zostawiłem przy 3 roślinach jeszcze po kilka małych dolnych topków, jak i jeden z Afghanów sciełem z niego szczyt oraz 1 z odrostów lecz podczas trymowania zauwazalne było jak słabo zbity jest.
Afghan nr 1------81 dni



---------- Post Zaktualizowany 10:32 ---------- Data pierwszego postu 10:29 ----------

Afghan nr 2 największy urósł.




---------- Post Zaktualizowany 10:37 ---------- Data pierwszego postu 10:32 ----------

Big Ak jokoś + -, 88 dzień słabe zdj wyszły




---------- Post Zaktualizowany 10:43 ---------- Data pierwszego postu 10:37 ----------

3 afghan ten jeszcze potrzebuje czasu słabo zbite topy. 90 % rośliny zostało takze moze jeszcze coś z niej bedzie.
na jednym zdj widać coś brązowego na lisciach nie bardzo wiem co to moze ktoś ma wiedze ?


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół