nasiona marihuany

Początkujący Farmer

Wyszukiwarka Forumowa:

kuzko

Member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
7
Buchów
0
Witam serdecznie :)

Podjąłem decyzję aby spróbować swoich sił w ogrodnictwie. Denerwuje mnie już latania i dogadywanie się z tymi ludźmi:D ok do rzeczy

Planuje zakupić takowy sprzęt napiszczcie mi czy jest sens (tak wiem jest to drogi sprzęt ale zależy mi w pewnym sensie na czymś dobry, jak zrobie po swojemu to coś spierdziele znam siebie :D)

https://www.ebay.co.uk/i/114267328665?ul_noapp=true

jak macie jakieś wskazóweczki dla początkujących to śmiało walcie :)

Dzieki za pomoć Buch z wami :)
 

kuzko

Member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
7
Buchów
0
Proszę niech się ktoś wypowie na temat tego growboxa czy się opłaca bo chcialbym jak najszybciej wystartować ?
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam, ja rowniez poczatkujacy aczkolwiek 1 fotorelacje indoor mam zakonczona.
Zaczne od tego zebys nie bral mojej opinii za opinie eksperta ale pare uwag mam do twojego boxa:

-jest maly, z tego co widzialem 40cm x 40 cm x 80cm wysokosci (to znaczy ze to jest mikrobox i choc by ch*j na hoo yoo stanal to nie wyrosnie Ci tam duzo topow[dla porownania moj box ma 1m x 1m x 2m], nawet jesli za***istej jakosci), dla porownania moj automat na ogrodku ma jakies 50-60cm wysokosci, a nie wiem czy wiesz ale automaty raczej nie slyna z ogromnej ilosci plonow :p

-masz tam swiatlo typu CFL(moim zdaniem slaba opcja, LED albo HPS daja lepszy efekt [na mojej uprawie uzywalem wlasnie led i hps]), mysle ze to jest zastosowane poniewaz twoj dream box jest malutki i hps by zjaral rosliny w nim aczkolwiek nie wiem czemu nie LED

- cena jaka widzialem to 450 funtow, jesli to prawda to mimo braku doswiadczenia uwazam to za rozboj w bialy dzien, moj box kosztowal 90 funtow a lampy wentylatory itp na pewno nie przekroczyly twojego budzetu

-dopisz jakies info jak chcesz chodowac czy masz do dyspozycji pokoj szafe czy to jest po cichaczu robione czy jak

Ogolnie na twoim miejscu sam bym zlozyl boxa a siano ktore zaoszczedzisz mozesz wydac na odzywki jakiej dedykowanej marki typu CANNA.

Pozdro!

PS.
Zapomnialem dodac ze na forum masz tony informacji co, jak i za co wiec jesli celujesz w mikroboxa to pewnie dlatego ze nie masz miejsca albo nie chcesz zeby ktos widzial wiec jesli nie masz miejsca wydanie tyle siana na boxa zwroci ci sie chyba przy 10ej chodowli co dla mnie jest absurdem a jak chcesz taki bo nie chcesz zeby ktos widzial to wes sie postaraj, wybierz na spacer i sprobuj outdoor, najlepiej automacik zebys szybko obczail jak to rosnie itp. Jesli jednak masz warunki na miejsce w chacie, nie obchodzi cie czy ktos od cb to zobaczy czy cos to definitywnie szukaj wiekszego boxa, z ledami na pewno sobie dasz rade. Czytaj forum, zobacz pare FR jakie wymiary ludzie maja, popatrz roznice odmian i jakich odzywek uzywac i jak ich uzywac. Kasa NIE ZASTAPI CI WIEDZY kolego! Zerknij na moja 1 fotorelacje i zobacz czym u mnie sie skonczyl brak wiedzy. Uwierz zawiodlbys sie gdybys tyle kasy wydal na grow i zdjal z krzaka jakies 20-40g.
Mowie prosto z serca stary, nie zeby Ci dopieprzyc.
https://www.forum.haszysz.com/showt...grinspoon-white-widow-amnesia-lemon-moby-dick
Bless!
 
Ostatnia edycja:

kuzko

Member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
7
Buchów
0
Najbardziej chodzi mi o to, aby nie pachniało mi w cały domu to jest mój główny cel, a czy ktoś to zobaczy to sie nie przejmuje tym. Co do tego kiedy miałoby mi sie to zwrócić jest dla mnie mało ważne, wystarczy mi że tak powiem bede palił za darmo :). Jak mam być szczery to boje sie sam zbudować własnego growboxa bo coś spierdziele :D Zgadzam sie z tobą że wiedza najważniejsza dlatego tu zapytam tam przeczytam i tak powoli ją zdobywam. Nie przejmuje sie tym że ostro sie wypowiedziałeś o tym growbox po to powstał ten temat, żebym sie dowiedział czy ma on sens. A co byś powiedział na temat tego

https://www.ebay.co.uk/itm/Smart-St...rsOtherItemsV2&_trksid=p2047675.c100008.m2219
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Tu juz duzo lepiej ale nadal box malutki. A jak nie chcesz zapachu to do boxa kupujesz carbon filter za 30-50 funtow. tylko miejsce trza na niego miec wiec 40x40x90 nadal troche malo.
Budowa boxa to banał na YT masz filmik od chyba mrgrow czy cos jak budowac boxa on Ci tam wszystko wytlumaczy albo poszperaj na forum.

PS. Za te 650 funa ja mimo ze zoltodziob zlozylbym 2 boxy 1x1x2m z pelnym wyposarzeniem(tutaj: swiatlo(wybralbym led do 100 funtow, wiatrak in i out po 4-5" 20-30 funtow za sztuke do tego carbon filter i rura). Zastanow sie kolego czy na pewno chcesz tego mikroboxa!
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
a co do tego pierwszego to nie wiem jak to zrobiłem ale zły link wrzuciłem chodziło mi o tego. Z miejsce to max co moge zrobić to jest powiedzmy 2x1,5x1,5 takowe wymiary max moge zrobić

https://www.ebay.co.uk/itm/114156601152

jesli masz 2m x 1,5m x 1,5m wolnej przestrzeni na boxa to ten ktory patrzysz ma 40cm x 40 cm x 80 cm to 2x mniej wysokosci i 3x mniej szerokosci i dlugosci niz masz wolnej przestrzeni. Coz... twoj box z ostatniego posta wyglada spoko dobre lampy ma wszystkie myki, nie ma sie do czego przyczepic, wyglada spoko ale itak goraco Cie namawiam zebys sprobwal zlozyc sam growboxa z wiekszymi wymiarami.
Bless!

PS.
Tutaj masz przyklad takiego boxa tylko ze ten jest do hydroponiki i nie wiem jakie wymiary ma
https://www.ebay.co.uk/itm/Complete...noa=1&pg=2047675&_trksid=p2047675.c100623.m-1
 

uzależniony

New member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
4
Buchów
0
k*wa ze złota ten box zrobili, czy z platyny ? czyste złodziejstwo i to jeszcze z byle jakim oświeteleniem - jak pisał przedmówca złożysz sobie lepszy boks za ułamek tej kwoty tylko trzeba zakasać rękawy i trochę poszperać na forum ..
 

kuzko

Member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
7
Buchów
0
Dziękuje za pomoc zainteresuje sie tym tematem i poszukam czegoś większego. Spodziewałem sie że ta cena jest ogromna, wcale mnie tym nie zaskoczyliście :D musze to jak najszybciej przemyśleć i sie do kształcić bo już 2 maleństwa zasadziłem :D

Jeszcze raz dzieki Buch z wami !! :D
 

SieGro(wujek)

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2018
Postów
27
Buchów
0
Dziękuje za pomoc zainteresuje sie tym tematem i poszukam czegoś większego. Spodziewałem sie że ta cena jest ogromna, wcale mnie tym nie zaskoczyliście :D musze to jak najszybciej przemyśleć i sie do kształcić bo już 2 maleństwa zasadziłem :D

Jeszcze raz dzieki Buch z wami !! :D

Pierwszy błąd, zasadziłeś zanim ogarnąłeś dla nich mieszkanie :D pozdro
 

kuzko

Member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
7
Buchów
0
Dobre spostrzeżenie lecz nie trafne w tym momencie są one pod opieką mojego dobre znajomego, który wybodowal swoj własny growbox ?


A takie pytanko mnie jeszcze naszlo, znacie jakieś ciekawe sposoby jak to suszyć aby nie pachniało w domu ? ?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
A takie pytanko mnie jeszcze naszlo, znacie jakieś ciekawe sposoby jak to suszyć aby nie pachniało w domu ?

A no jest taki jeden sposób. Wystarczy nie szuszyć w domu. Gwarantuje, ze na chacie nic nie bedzie czuć..
Wisz... Jak suszysz sobie jednego automata to tam kij, jakoś sie rozejdzie ten aromat jak masz łeb na karku. No ale
kolego jeśli mowa o większej ilości to kurde zawsze będzie "jakiś zapaszek podczas suszenia"... Weź se susz klocka w mieszkaniu tak zeby nikt z domowników/sąsiadów nic nie wywąchał... No ni chu*a.. A filtry, chuje, muje i inne wyciągi nie niwelują zapachów w stu procentach.

Susz kwiaty poza domem jak masz niezbyt tolerancyjną matke/kobite/chomika... No i ogólnie jak jesteś z bloków czy innych wielorodzinnych nieruchomości to tym bardziej polecam suszyć gdzie indziej.

Wszystko zależy od ilosci, przy paru kg nawet ch***wy jarun wyjałowiony z terpenów da o sobie znać nie licho.
 

kuzko

Member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
7
Buchów
0
Panie BZK

Mam pytanie. Naogladalem się jutubow i nie tylko i spotkałem się z metodą zamknięcia topkow w słoiku na 14 dni i teoretycznie powinno być ok (mnie to zaszokowalo, ponieważ uważam że to sksnie wszystko) ktoś próbował tak wysluszyc ?
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Lepiej samemu wszystko skompletować niż kupować gotowe, co prawda kompletowanie zajmuje trochę czasu ale warto zaoszczędzić trochę grosza. Kup namiot, dobrego leda jak nie chce ci się walczyć z temperatura, filtr, went, itp. Zaoszczędzisz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół