nasiona marihuany

Ktoś znalazł mojego spota, a ja czyjegoś

Wyszukiwarka Forumowa:

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Witam
Dziś byłem na moim spocie godzina 6 rano zrobiłem co miałem zrobić zeszło prawie 2 godziny, blisko godziny 8 plecak na plecach, ostatnie spojrzenie na panny i usłyszałem trzask gałęzi i to znajomy bo ja jak idę na spota, a nie uważnie stanę to też złamie jakąś starą gałąź na ziemi.
Nie myślałem dłużej tylko ruszyłem do wyjścia awaryjnego obszedłem spota z drugiej strony i tylko słyszałem jak jeden coś gada wiec musiało być ich dwóch chyba ze sam do siebie gada, nie mogłem zrozumieć co to się ewakuowałem na dogodna pozycję.
Głos miał w miarę młody max 32 lata, spokojnie coś powiedział nie było tam euforii że WOW patrz jakie krzuny, tak jak by przyszli na pewniaka wiedzieli co gdzie jest.

Przez przypadek w maju znalazłem czyjegoś spota kilometr od mojego w dość przypałowym miejscu, z jednej strony pole ze zbożem z drugiej polna droga po której jeżdżą rolnicy, były dwa małe krzaczki przykryte małymi namiotami z białej fizeliny, z daleka było widać te białe budki.
Nie chodziłem im tam nie przeszkadzałem i nie miałem zamiaru im szkodzić.

Zastowie kartkę na moim spocie #.com może za miesiąc przyjdą i zobaczą, mógł bym zostawić przy tamtych roślinkach ale nie mam pewności że to ci sami co byli u mnie.

Podejrzewam ze maja złe zamiary, ale bedą mieli cięzko coś zaj***ć żebym nie zauwazył krzaki w róznych fazach, są auto sa pafy ggsa i są małe ak47 które podejrzewam że do końca wrzesnia postoją

przygotowałem spota już w marcu i myślę że oni też szukali miejsca i znaleźli przekopane dołki i teraz tylko doglądają cop jakiś czas
 
Ostatnia edycja:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
No za dużo nie wymyślisz, można próbować kartkę zostawić czy coś ale jak już ktoś wie gdzie jest Twój spot to już tylko od jego intencji zależy co dalej.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
to słabo to wygląda, rozumiem że wszystko w glebie i nie da rady ewakuować. musisz ich lepiej obczaić czy już czekają na żniwa czy też chodzą do swoich gdzieś, wtedy musisz coś zdecydować, z jednym sie dogadasz a z pięcioma nie.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Może to zabrzmi głupio ale mój znajomy miał podobną sytuację , tyle że panny były jakieś 2 tyg przed ścinką , zaczaił się w krzakach i krzyknął stój policja do końca sezonu miał spokój , podobno jeden a było ich trzech tak spierdzielał że zgubił plecak , ale bez dokumentów .Może to też sposób .:don:
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
[MENTION=94676]rzutnik[/MENTION] prosty aczkolwiek niegłupi pomysł. Czasami najprostszy sposób może być skuteczny.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Może szalony pomysł, ale kup taśmę policyjna i ogrodz nią kilka krzaków. Może się przestrasza i już nie przyjdą
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Może szalony pomysł, ale kup taśmę policyjna i ogrodz nią kilka krzaków. Może się przestrasza i już nie przyjdą

Z tą taśmą wydaje mi się najlepszy pomysł, ciężko grodzić wszystkie krzaki bo są nierównomiernie porozrzucane tylko jak to grodzić żeby wyglądało legitnie, nawbijać dużych patyków i na to taśme do okoła? psy raczej tak nie robią, czy może wplesc taśme w okoliczne krzaki do okołą całego spota.

Może to zabrzmi głupio ale mój znajomy miał podobną sytuację , tyle że panny były jakieś 2 tyg przed ścinką , zaczaił się w krzakach i krzyknął stój policja do końca sezonu miał spokój , podobno jeden a było ich trzech tak spierdzielał że zgubił plecak , ale bez dokumentów .Może to też sposób .:don:

gdybym miał jakiegoś ziomka wtajemniczonego to we dwóch taka akcjia mogła by sie udać, a ja działam sam. Z reszta nie mam czasu siedzieć tam dzień i noc a nie wiadomo kiedy znowu się zjawią

to słabo to wygląda, rozumiem że wszystko w glebie i nie da rady ewakuować. musisz ich lepiej obczaić czy już czekają na żniwa czy też chodzą do swoich gdzieś, wtedy musisz coś zdecydować, z jednym sie dogadasz a z pięcioma nie.

wszystko w glebie niektóre tak duże że po lst mają ponad półtora metra, nie da się tego przesadzić i jest tego ponad 40 szt, wydaje mi sie ze maja jednego krzaka w takim przypałowym miejscu, a mogą mieć gdzieś wiecej
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Z taśmą jakiś pomysł jest. Krzyczenie "stać policja" to głupie wyjście, można w palnik dostać ładnie, a dwa wypadałoby co do zasady jakiś pościg chwilę poprowadzić, bo tylko wydarcie mordy to raczej mocno podejrzane. Obserwować teren, rozpoznać kto tam łazi, po co i w ile osób i pomyśleć nad rozwiązaniem. Jakiekolwiek rozmowy, groźby, prośby mi się wydają głupie i ryzykowne w warunkach spotowych. Nie mniej jak ktoś będzie chciał Ci tego spota skroić to i tak to zrobi.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
4 lata spokoju na tym spocie a tu teraz takie cyrki.
swoją drogą gdybym postał tam minute dłużej i podrapał się po jajkach albo bym nie usłyszał tego trzasku gałęzi to by mnie nakryli tam i ciekawe jaka by była reakcja gdyby mnie zobaczyli w kominiarce

mój bład że w tym roku postawiłem na jednego spota na bagnach bo myslałem że bedzie tak jak rok temu susza

Może szalony pomysł, ale kup taśmę policyjna i ogrodz nią kilka krzaków. Może się przestrasza i już nie przyjdą

gdzie taka tasme kupic, na alledrogo dwie aukcjie nie wiem czy nie fejki
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Przetoczę Ci znaną mi sytuację.

Ziomek miał swojego spota,z 20 ładnych krzaków,kawałek dalej znalazł czyjeś rośliny a więc wiedział,że nie jest tam sam. Pewnego dnia kiedy był na miejscu usłyszał czyjeś głosy,schował się,przyszło 2 małolatów z tego co mówił. Wyskoczył z tych krzaków z kosą i zgrywał trochę psychola,w sumie dużo nie musiał hehe. Rozmawiali chwilę,pytał czy to Wasze rośliny to przyznali,że tak. Niby mieli nie ruszać jego plantówale po kilku dniach odwiedzin cały spot był ogołocony a to był czas kosy automatów,miał też większe pafy niedoszłe ale wszystko było zabrane.

Tak jak Szermi napisał z jednym jest szansa się dogadać ale jak jest ichw ięcej to lipa.

Przewagę masz taką,że oni niewiedzą,że Ty wiesz o ich obecności. Dobrze by było wyczuć ich zamiary,ale nie będziesz tam czychać i podsłuchiwać o czym gadają więc ja widzę 3 opcje.

1. Z tą taśmą.
2. Możesz zostawić kartkę w koszulce żeby nie zmokła z długopisem i napisać. Siema,widzieliśmy Was na fotopułapkach. Jeśli ruszycie planty to będziemy musieli zareagować a Wiemy gdzie mieszkacie. Odpiszcie jakie macie zamiary. Coś w tym stylu. Dobrze by było podać też jakiś szczegół o nich który widziałeś lub usłyszałeś.
3. Olać jakąkolwiek konfrontacje. Pogodzić się z tym,że może coś zbierzesz,może wszystko a może nic i być czujnym przy odwiedzinach spota.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wybierz opcję numer 3. Życie to nie gangsterski film, tego radzę się trzymać.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
w sumie szkoda ze nie masz tam foto pułapki , bo gdybyś zostawił zdjęcie gościa przy roślinach z dopiskiem że masz kwity na niego to może osrał by się i już nie przyszedł bo kto spokojnie by spał w takiej sytuacji i ryzykował łazić nie do swoich plantów. tak czy siak musisz dobrze wyczaić gościa i wiedzieć o nim więcej niż on o tobie.
 
O

olch

Guest
W jakim celu taka kartka z napisem #.com miała by posłużyć? Niech sobie uprawia i niech myśli że nikt nie wie o tym że ktoś znalazł jego spota, nie ma co go stresować.
Zostawianie kartki nie jest dobrym pomysłem. Nie każdy kto uprawia musi mieć konto na forum, ani w ogóle wiedzieć czym jest i że istnieje takie forum. Gdybym Ja na swoim spocie zobaczył jakąś karteczke to już bym więcej nie poszedł na tego spota.

Owijanie spota taśmą policyjną? No chyba większej głupoty nie można zrobić. Załóżmy że na naszego spota wejdzie osoba która nie uprawia mj i nie wie jak to wygląda, więc stojąc obok roślin może nawet się nie zorientować że stojąc w miejscu którym stoji ktoś coś uprawia, ja miałem podobną sytuacje jak znalazłem czyjegoś spota, stałem obok rośliny i nawet jej nie widziałem, dopiero po chwili ją dostrzegłem i zdziwienie było że ją po takim czasie zobaczyłem stojąc obok niej. A taka taśma będzie z daleka widoczna, ktoś to zobaczy wróci do domu i powie; "mamo widziałem tam w krzakach że ktoś owiną taśmą z napisem policja rośliny jakieś", a mama na to; "chodź synku pokaż mi to", a jak by tego było mało to jeszcze ojciec się w trąci mówiąc; " ide z wami ja też musze to zobaczyć" :lol3:
 

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
Masz tyle krzaków a nie masz fotopułapki mordo.Musisz tam walnąć kamery. Jak to nie psy a będziesz miał foty gości to po zbiorach wiesz gdzie zapukać.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
Niby jak majac foty gosci bedzie wiedzial gdzie zapukac?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół