nasiona marihuany

Jakie nawozy wybrać?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dobermanek

Member
Rejestracja
Cze 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
Siema,
mam w planach rozpoczęcie kolejnej uprawy. Niestety mam problem w wyborem nawozów.
Wcześniej używałem nawozów od Plagrona, lecz jestem średnio zadowolony (alga grow, alga bloom, start up, pure enzym). Wybrałbym od plagrona, ale zastanawiam się również nad biobizz.
Dlatego proszę o pomoc. Który zestaw wybrać?

Zestaw Plagron:
-pure enzym (ulepszacz gleby)
-start up (ukorzenianie)
-alga grow (wzrost)
-sugar royal (kwitnienie)

Zestaw Biobizz:
-root juice (ukorzenianie)
-fish mix (ulepszacz gleby)
-alga a mic (ulepszacz)
-bio grow (wzrost)
-bio bloom lub topmax (kwitnienie)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Czemu byłeś niezadowolony? Te i te są spoko tylko trzeba je**c praktycznie co podlanie nawozem bo są takie chu**we
 

Dobermanek

Member
Rejestracja
Cze 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
100g z krzaka to nie, na takim sprzęcie to by nie pykło (ziemia, box 60x60x160cm i hps 150w). Myślałem że średnia będzie na poziomie 32g z krzaka. Oglądając fotorelki to ludzie polecają leda z Clu058 i oni na spokojnie wyciągali +-50g z krzaka. Czyli krótko mówiąc posiadam słabe oświetlenie. W połowie sierpnia mam w planach ruszyć z kolejną uprawą, być może box 120x60x180cm i do tego ledzik 2xClu058 lub Mars Hydro SP-250. Tylko jeszcze nie wiem co z nawozami, lecieć na plagronie czy zakupić biobizz?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
100g z krzaka to nie, na takim sprzęcie to by nie pykło (ziemia, box 60x60x160cm i hps 150w). Myślałem że średnia będzie na poziomie 32g z krzaka. Oglądając fotorelki to ludzie polecają leda z Clu058 i oni na spokojnie wyciągali +-50g z krzaka. Czyli krótko mówiąc posiadam słabe oświetlenie. W połowie sierpnia mam w planach ruszyć z kolejną uprawą, być może box 120x60x180cm i do tego ledzik 2xClu058 lub Mars Hydro SP-250. Tylko jeszcze nie wiem co z nawozami, lecieć na plagronie czy zakupić biobizz?

Clu058 będą lepsze. ;) Może weźmiesz biotabs?
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
i jedne i drugie są dobre, sam używam plagrona i nie narzekam , rośliny ani nie wyglądają na małe ani nie są zagłodzone. jak sie chce używać ekologicznych organicznych nawozów to nie ma co narzekać że nie srają ogniem i nie palą roślin. zestaw alga plus green sensacjon jest całkiem spoko.
 

Dobermanek

Member
Rejestracja
Cze 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
Clu058 będą lepsze. ;) Może weźmiesz biotabs?

Też tak myślę że clu058 będą lepsze. Biotabs to dla mnie obcy temat, może w przyszłości. Pozostaje mi wybrać plagrona.

---------- Post Zaktualizowany 21:51 ---------- Data pierwszego postu 21:48 ----------

zestaw alga plus green sensacjon jest całkiem spoko.
Chodzi ci o alga grow na wzrost i grenn sensation na kwitnienie?

---------- Post Zaktualizowany 22:25 ---------- Data pierwszego postu 21:51 ----------

Też tak myślę że clu058 będą lepsze. Biotabs to dla mnie obcy temat, może w przyszłości. Pozostaje mi wybrać plagrona.

---------- Post Zaktualizowany 21:51 ---------- Data pierwszego postu 21:48 ----------


Chodzi ci o alga grow na wzrost i grenn sensation na kwitnienie?
Green* sorka XD
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
alga grow na wzrost na kwitnienie mam alga blom plus grenn sensation jako boster zamiast pk 13/14
 

Dobermanek

Member
Rejestracja
Cze 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
No to dzięki za pomoc. I zapraszam na fotorelacje gdzieś pod koniec sierpnia. Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół