nasiona marihuany

Problem z critical orange punch

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77082

Guest
Co mogą oznaczać te brązowe plamki automat kwitnie juz z miesiac. zrobiłem flusha ale nic nie dało leje jej teraz 100 dawki nawozu bio grow 4ml/l bio bloom 4ml/l top max 3ml/1 na litr co każde podlanie bo nie wiem czy głodna czy co tu nie gra pije w jeden dzien bo doniczke na 3,5l :)



 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Czy może pH wody do dupy czy jak to wygląda? Kurewa, zawsze się wk***iam jak mi coś na liściach wyskoczy bo też później nie wiadomo do końca. Podlewam deszczówką swoje panny i są zadowolone, spróbuj nałapać deszczówki jeśli masz możliwość ale ogólnie to powinno być ok, marudzi, ale przeżyje i da plon.
Kup sobie calmag, humus papka, tytanit albo organiczny stymulator wzrostu jakiś i pryskaj tym. Z fartem
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Prawdopodobnie ph za wysokie, automat się zablokował
 
U

Usunięty 77082

Guest
Czy może pH wody do dupy czy jak to wygląda? Kurewa, zawsze się wk***iam jak mi coś na liściach wyskoczy bo też później nie wiadomo do końca. Podlewam deszczówką swoje panny i są zadowolone, spróbuj nałapać deszczówki jeśli masz możliwość ale ogólnie to powinno być ok, marudzi, ale przeżyje i da plon.
Kup sobie calmag, humus papka, tytanit albo organiczny stymulator wzrostu jakiś i pryskaj tym. Z fartem



zobaczymy co będzie na nastepna calmag kupie i testa zrobie
 
U

Usunięty 77082

Guest
daj jej dobrą dawke npk

tak samo myślałałem bo to jednak duża roślnia 3.5l donica w jeden dzien pije wszystko 800ml kranowy podlewam codziennie z nawozami bio bizza 100% dawki nawet 120% bo w miarce mam 800ml a nie 1 litr zauważyłem ze lepiej pije wode jak ma wiecej nawozow
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół