nasiona marihuany

fatalne pestki od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

nozykplastikowy

New member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam

wk***iłem się tak że po wielu latach przyglądania sie forum zakładam konto by napisac ten post

jakiś czas temu (wiosna) na quakemind zakupiłem resztki automatów ggs oparłem na tym breederze 3/4 swojego outa i powiem tyle z 70 pestek wykiełkowało 14.

Nie wiem czyja to wina nie chce obarczać breedera może długo leżały ale w takim razie po ch*j ludziom wciskacie takie gówno???

dla porównania to dutch passion glueberry og auto leżało rok w szufladzie i 3/3 wyszły

zapytacie co z pozostałą 1/4?

Na szczęście coś mnie ku**a drgnęło żeby dać szansę Pan Pestka Crew i tutaj panowie chyle czoła bowiem kiełkowalność waszych nasion była 100% 20/20 wyszło i to z takim wigorem że zrobiłem oczy jak pięć złoty i nadal idą za***iście

wszystkie z nich były kiełkowane tą samą metodą, także jak ktoś kiedyś nawinął...

"Nadeszła zmiana warty w tak zwanej pierwszej lidze"
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,400
Pierwsza liga pierwszą ligą. Grześ jest w Ekstraklasie.

Witaj na forum.
 

nozykplastikowy

New member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
2
Buchów
0
za rok dam szansę tej PKO ekstraklasie, raczej pobocznie żeby się znów nie rozczarować
 

patolak

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
19
Buchów
0
Jeszcze mam w lodówce jakieś pestki od ggs, może za rok przetestuję.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Znaczy jak trzymasz nasiona w szufladzie to ja generalnie powodzenia życzę w kiełkowaniu :crazy:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Ja nie Trzymam nasion w lodówce. Trzymam w szufladzie- czytaj, w temperaturze pokojowej.
To czy będą dobrze kiełkować zależy od zapewnionej wysokiej wilgotności i stałej temperatury, w okolicy 20-30 stopni Celsjusza i kiełkują jak talala i nie ważne czy to ggs czy pestki od Zenka bębenka. Pestki będą dobrze kielkowac jeżeli wiesz co robisz. A jak jesteś piz*a to ci ku**s na czole wykiełkuje.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Ja nie Trzymam nasion w lodówce. Trzymam w szufladzie- czytaj, w temperaturze pokojowej.
To czy będą dobrze kiełkować zależy od zapewnionej wysokiej wilgotności i stałej temperatury, w okolicy 20-30 stopni Celsjusza i kiełkują jak talala i nie ważne czy to ggs czy pestki od Zenka bębenka. Pestki będą dobrze kielkowac jeżeli wiesz co robisz. A jak jesteś piz*a to ci ku**s na czole wykiełkuje.

I tak i nie, miałem nasionka które leżały trzy lata w szufladzie i nic im się nie stało (patrz tegoroczny outdoor) ale miałem też od cholery WW F1 i połowę miałem w pudełeczku w lodówce, a drugą połowę w pojemniczku po kliszy w szufladzie. Po roku te z szuflady wyglądały słabo i tak samo kiełkowały, z lodówki 100% puściło kiełek. Moim zdaniem ważna jest stabilna temperatura i wilgotność bez wahań przy przechowywaniu sionek. W lodówce mam powiedzmy ustawione +5stC i choćby skały srały taka temperatura się utrzymuje (mówię o szufladzie typu fresh która utrzymuje temperaturę do bodajże 10 minut otwarcia drzwi od lodówki), a w szufladzie to spoko temperatura pokojowa ale a to zimą dopierdzieli się ogrzewaniem w dzień, w nocy chłodniej, a to latem pinćset stopni w pokoju itp. Więc wydaje mi się, że optymalniejsza mimo wszystko jest lodówka :>
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Ja pozwolę sobie skopiować mój starszy post w jednym miejscu na forum , testuje rocznie setki nasion , i ggs testowałem co niby nie kiełkują i starsze esbeny ,gnomy ,dutch passiony ,royale ,beeboki no nie ma seedbanku którego nie testuje w dużej ilości i nie każde nasiona lubią wodę każde jest kilka metod suszenia nasion ale wiem jedno z moich testów wynika ze moczenie nasion psuje pestki i zawsze radze omijać ten sposób kiełkowania ,żaden bank nasion tego nie poleca a jak już to kilka godzin i wystarczy najważniejsza jest różnica temperatur żeby stymulować naturalne warunki a tu treść mojego posta

ja ostatnio zrobiłem testy kiełkowania nasion było to 2 odmiany mojej produkcji ,nasionka leżały kolo 2 lat w lodowce ,6 metod kiełkowania łącznie nasion miałem 120

z każdej odmiany po około 10 ten sam sposób i było to tak

moczenie 48 ,i wacik temperatura pokojowa 19-21 stopni i na oknie kolo 25 -26 - tu kiełków wyszło 65-70 % były najsłabsze i najmniejsze
moczenie 24 h i wacik cieple miejsce od 20 do 25 stopni - tu wyszło 75-80 % średnie kiełki takie 1 cm ale lepiej niż woda 48 h
moczenie 24 h i hormon wzrostu , papier i cieple miejsce 20-25 stopni tutaj to samo 75% wiec nie ma sensu dawać hormonu
bez moczenia talerzyk ręcznik i do środka nasionka ,cieple miejsce 20-25 st tu wyszło 100 % kiełki długie na 2-3 cm
prosto do ziemi i cieple miejsce 20-25 st tutaj również 100 % z tym ze dwa dni pozniej dopiero wszystkie wyszły z ziemi
prosto w easy plug i cieple miejsce 20-25 stopni i tu ta sama sytuacja wyszło 100 % ale 2 dni pozniej niż po tych wykiełkowanych bez medium czyli podłoża ,

do tego robiłem testy na nasionkach starszych które nie kiełkowały mojej produkcji z 2012 roku 5 metod nie wyszło nic ,do zamrażalki na 2 dni po wyciągnieciu i daniu ich w cieple miejsce wyszło 100 %

wiec musi być różnica temperatury żeby nasionko wyszło tak jak po zimie nadchodzi wiosna i z dnia na dzień jest coraz cieplej
ma być ciepło te 22-26stopni to idealna temperatura, wody nie lubią ,bo woda jest zimniejsza niż otoczenie o 5 stopni ,wolniej sie rozwijać w niej i często psuja ,do tego wodę trzeba zmieniać co 18 godzin i jak już coś robić w wodzie to niech temperatura otoczenie ma z 30 stopni ,wtedy woda ma po jakimś czasie kolo 24-25 st. Najlepiej wsadzić je prosto do ziemi i nie kopać w niej czekać aż wyjdzie,bo wyjdzie ,teraz widzę sionka na rynku odmiana wyszła pol roku temu albo rok a tu komuś nie kiełkuje ,biorę je i idzie każde jedno, ale nie mocze ich ,woda zawsze jest zimna ,nigdy nie wiemy jak szybko nasionko naciągnie wodę jedne nasionka sa grube ,chude oraz duże inne male ,jedne opadają na dno od razu inne pływają 4 dni wiec ziemia to rozwiązanie dla każdego nasiona ,a nasionka lubią do kiełkowania ciepło ,ma być jak natura kiełkuje ,a nie moczenie w wodzie i tykanie paluchami
robiłem z tego fotki ale nie wiem gdzie podziałem kartę
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Nigdy nie maiłem problemu z kiełkami i to obojetnie z jakiej firmy, GGS ok lecz mail sporo niesorubek, ja stawiam obecnie na gnomesgarden dla mnie to pierwsza z pierwszych lig, zero dziadostwa pełna profeska, zresztą teraz na rynku pafy są chyba wszędzie, wystarczy się skupic co się chce, a nie od kogo.

Druga sprawa nie kupiłeś od GGS tylko od quakemind, a Bóg wie jak to trzyma i gdzie, to tez trzeba brać pod uwagę oskarżając kogokolwiek .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół