nasiona marihuany

Roślina nie rośnie

Wyszukiwarka Forumowa:

amakuza6666

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
8
Buchów
0
Oświtlenie 100W COB z chin
Box 40x40x120 Royalroom
Nasiona GreenCrack Humboldt ( od sionka.pl, w nieoryginalnych opakowaniach już sam nie wiem co dostałem)
Ziemia z bat guano od Plagrona najdroższa jaką znalazłem niby nie trzeba nawozu w pierwszych tygodniach życia.
Doniczka 20l
Światło 18/6 miesiąc i 1 miesiac 12/12

Roślina nie rośnie, ma już 2 miesiące życia i ma 50cm a niby to przewaga sativy.Już kwitnie i wątpie, żeby poszła jeszcze w góre. Powiedzcie czy brak nawozów, aż tak hamuje rozwój? bo chyba światło wystaczające na taką powierzchnie...
W ogóle ostatni raz kupuje jakiś nasiona w nieoryginalnych opakowaniach, do których można wrzucić wszystko.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Za mało danych. Pokaz link do panelu led. Od jakiego czasu kwintnie ? 1/2/3/4 tygodnia ?? Wnioskuje ze jak przelaczyles miesiąc temu 10 dni indukcji to kwitnie 20 dni. Tzn, ze jeszcze duuuzo urośnie. Wentylacja jest ? Wilgotność ? Jaka wysokość ledow od szczytu rośliny ??
 

amakuza6666

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
8
Buchów
0
Chciałbym się dowiedzieć jak bardzo brak nawozów może ograniczyć wzrost? są to jakieś spektakularne wartości czy po prostu roślinka będzie trochę mniejsza niż na sterydach i tyle?

Więcej informacji:

Przełączyłem 1 czerwca więc jest już 1,5mc
Jeśli chodzi o wilgotność to miałem 3 higromtry i na każdym jest co innego. Mam słoik z wodą i szmatką, a wentylacje to tylko wyciągający kanałowy, miałem wtłaczający i mieszający ale usunąłem bo pewnie przez to wilgotność za mała w tak małym boxie. Zresztą wyczytałem, że wystaczy pasywny na taką powierzchnie.
Lampe trzymałem stosunkowo blisko 10-20cm, bo nie chciałem, żeby poszło mi za bardzo w górę, jednak były to niepotrzebne obawy.
Od jakiegoś czasu doświetlam jeszcze żarówką z aliexpresu ok 40-50wat taka grow żarówka świeci na czerwono i niebiesko.
Światło główne link poniżej.
https://pl.aliexpress.com/item/3304...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
940
Buchów
966
Odznaki
3
Jakie pH wody jak podlewasz? Najczęściej nie rośnie jak złe pH lub słabe światło. Ile ten cob 100W pobiera? 100W? Czy tylko w nazwie a w praktyce z 20?
 

amakuza6666

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
8
Buchów
0
PH nie mierzyłem, bo nie mam czym. Lampa pobiera 65W i ma 12k lumenów a chyba świeci jak 100W. Do tego świece żarówką LED 50W z różnymi diodami red blue white ir uv. Chyba styknie na powierzchnie 40x40.
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Jak nie mierzyles PH to prawdopodobnie masz winowajcę. To podstawa. Ja podlewam odstaną kranówką i muszę ostro zbijać pH bo jest bardzo wysokie
 
M

Magdalena

Guest
U mnie odstana woda 24-48 godz ma PH 8 także trzeba kontrolować i obniżać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół