nasiona marihuany

Autoflowery: Topping? +Lst?

Wyszukiwarka Forumowa:

indeed-in-need

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
31
Buchów
0
hej

wiem, ze istnieje wiele mitow w okol zagadnienia toppingu autoflowerow, przy cczym obecne iteracje (generacje autoflowerow) sa z pewnoscia 'twardsze' i w wielu przypadkach (przy outdoorze) i tak okres wegetacji jest dluzszy nizli 'obiecane' 4 tygodnie'. W zwiazku z czym chcialbym sie zapytac czy
a) topping u AF ma sens? (indyjki)
b) tak samo jak u fotoperiodyków zwiększa plony?

Czy może jedynie się skupić się na LST?

Pytam, gdyż zastanawiam się czy nie użyć toppingu+lst dla moich autoflowerów (same indyjki)

Ew. dodatkowo czytalem, ze uzycie zelu z aloesu na 'ranke' stopowanych fotop. przyspiesza ich gojenie, takze moze i podobnie by to wplynelo na AF?

macie jakies doswiadczenie w temacie?

Pozdro
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Nigdy nie spotkałem się z HST na af'ach. Flo na af'ach nie jest aż tak opóznianie przez warunki, sama nazwa wskazuje że kwitną automatycznie, zauważ ze veg typowych sezonówek trwa około 4 miesiące a nie 4 tygodnie, im krótsza wegetacja tym mniejszych plon. Zresztą automaty lubią wysokiego stresu. Nie robiłbym toppingu bo mija się to z celem, nie uprzykrzaj im życia.

A lst jest wręcz wskazane do automatów, nie stresujemy roślin a powodujemy lepsze nasłonecznienie, większą ilość odrostów.
zwiększy to wystarczająco plon jak na automata
 
Ostatnia edycja:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
hej

wiem, ze istnieje wiele mitow w okol zagadnienia toppingu autoflowerow, przy cczym obecne iteracje (generacje autoflowerow) sa z pewnoscia 'twardsze' i w wielu przypadkach (przy outdoorze) i tak okres wegetacji jest dluzszy nizli 'obiecane' 4 tygodnie'. W zwiazku z czym chcialbym sie zapytac czy
a) topping u AF ma sens? (indyjki)
b) tak samo jak u fotoperiodyków zwiększa plony?

Czy może jedynie się skupić się na LST?

Pytam, gdyż zastanawiam się czy nie użyć toppingu+lst dla moich autoflowerów (same indyjki)

Ew. dodatkowo czytalem, ze uzycie zelu z aloesu na 'ranke' stopowanych fotop. przyspiesza ich gojenie, takze moze i podobnie by to wplynelo na AF?

macie jakies doswiadczenie w temacie?

Pozdro

no ja ztoppingowałem auto
potem u***ałem jedną odnogę
przy tym wszystkim było LST
było wyciananie liści
było wszystko oprócz niedoborów i nadmiarów :D zerknij do mojej fotorelacji i zopbaczysz jak to aktualnie wygląda
( zalozylem drugi temat bo gwiazda z pierwszego nie wyszła nawet z ziemi, ale w pierwszym temacie masz wszystko po kolei co się działo z auto a w drugim tylko skrót )
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Jakbyś mógł to podeślij linka, bo znaleźć nie mogę ale plonu napewno ci to nie zwiększyło, bo wyjdą ci zamiast jednego porządnego topka to dwa mizerne
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
noi masz tutaj, drugą różnice. Outdoor a Indoor to dwa różne światy w boxie panują warunki idealne, Szybszy wzrost etc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół