nasiona marihuany

Romario73 Outdoor Maroc Purple Maroc

Wyszukiwarka Forumowa:

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Chodzi o odmiany Early Widow i Early AK 47 od Holenderskiego skuna. to już sprawdzone odmiany, są bardzo szybkie. także osobiście polecam... A jeżeli chodzi o Maroc to zawsze brałem od FemaleSeeds i jest to odmiana niestety na drugą połowę października, a raczej na koniec października.. także bardzo późna, ale za to topy są jak kamienie, zapach powala, z bliska wali jakby ktoś szczał na szmatę przez miesiąc. także zapachowo i smakowo rewelacja. przynajmniej wszystko co do tej pory brałem od FS takie właśnie było... w tamtym roku niestety nie doszło do końca ponieważ 5 października był przymrozek i załatwił sprawę... jednak moc była ok, ale topy choć zbite i twarde to jednak malutkie.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Gratuluję udanego sezonu! Też mam takie duże weki tylko,że w tym roku stoją u mnie jednak puste i czekają na kolejny sezon hyhy.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Gratuluję udanego sezonu! Też mam takie duże weki tylko,że w tym roku stoją u mnie jednak puste i czekają na kolejny sezon hyhy.

Dziękuję, i życzę żeby następny sezon był u ciebie bardzo udany... będę śledzić na stówę twoje poczynania w następnym sezonie... Już czekam na niego z niecierpliwością:)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Cieszy taki widok gdy ja mam co palić ale i też inny grower z outa!Fajnie się na te słoiczki patrzy :) pozdro
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Cieszy taki widok gdy ja mam co palić ale i też inny grower z outa!Fajnie się na te słoiczki patrzy :) pozdro

Ty masz tego o wiele więcej, bez wątpienia grow dziesięciolecia... w przyszłym sezonie planuję coś większego, trochę zbliżonego do twojego projektu jednak na kilku więcej spotach. Na takie relacje jak twoja miło się patrzy, i wiele można się nauczyć. Takie relki powinny się pojawiać wszystkim nowym osobom na forum, i jeżeli nie przeczytają wszystkiego od dechy do dechy to nie uda im się założyć tu konta :) Czekam na twoją i kilka innych fotorelacji w przyszłym sezonie a ja postaram się choćby w kilku procentach zbliżyć do was swoją... gratulacje wyniku a co najważniejsze bez żadnego przypału... I Dziękuję. :)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ty masz tego o wiele więcej, bez wątpienia grow dziesięciolecia... w przyszłym sezonie planuję coś większego, trochę zbliżonego do twojego projektu jednak na kilku więcej spotach. Na takie relacje jak twoja miło się patrzy, i wiele można się nauczyć. Takie relki powinny się pojawiać wszystkim nowym osobom na forum, i jeżeli nie przeczytają wszystkiego od dechy do dechy to nie uda im się założyć tu konta :) Czekam na twoją i kilka innych fotorelacji w przyszłym sezonie a ja postaram się choćby w kilku procentach zbliżyć do was swoją... gratulacje wyniku a co najważniejsze bez żadnego przypału... I Dziękuję. :)

Ważne że każdy ma swoje i co zajarać :) mój out to fajnie wyglądał ale podczas zaawansowanego flo to już tak fajnie nie było pomimo za***istych widoków itd...stres był przytłaczający i na to musisz być gotowy :) po tym sezonie miałem automaty posiać głównie ale od indoora robię przerwe :) w sumie mam jeszcze równe pół roku by pestki zamoczyć więc mobilizacja na pół auto wejdzie zapewne :) skupiam się na serious 6,sweet seeds,biogenetic i gnom plus automaty :) powodzonka za rok :)
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
dzięki i wzajemnie, oby przyszłoroczny out był jeszcze lepszy dla ciebie od obecnego :) oczywiście wszystkim na forum tego życzę...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół