nasiona marihuany

Romario73 Outdoor Maroc Purple Maroc

Wyszukiwarka Forumowa:

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
Witam serdecznie szanowne Haszyszowe grono i zaczynam swą późną Fotorelację Rośliny które będą na czterech spotach to: Purple Maroc - Bon wygrany w konkursie do sklepu Panpestka na 4 szt. 8szt Od Femaleseeds i 4szt z Holenderskiego Skuna. Razem 16szt. Early AK 47- 10 szt od Holenderskiego Skuna. Maroc 10szt. Od Holenderski Skun + Kilka pestek PAF od GGS oraz kilka gratisów od PanPestka Ziemia pod każdego planta 50 litrów Biobizz LightMix Nawozy na weg Canna TerraVega na Flo Canna TerraFlores Wszystkie pestki trafiły na watę 24 kwietnia i po wrzuceniu w półlitrowe kubki trafiły pod świetlówki rurowe do boxa . Z uwagi na notkę producenta że nie jest wskazane trzymanie ich pod sztucznym światłem około 16 maja wszystkie zostały desantowane na przygotowane wcześniej 4 spoty. Zapraszam do śledzenia moich poczynań oraz dziękuję bardzo z góry za wszelkie rady i pomoc w problemach, jak też za wszystkie pozostawione buchy . A więc teraz zdjęcia...




Tak to wyglądało 16 maja po desantowaniu roślin na spoty


A teraz fotki z 2 Czerwca




Fotki z 9 Czerwca



Fotki z 28 Czerwca
Teraz pojawiły się niedobory. Po podlaniu nawozem i podsypaniu wapnem wrzuciłem także trochę azofoski w ziemię.



I teraz najbardziej aktualne zdjęcia z dnia 12 Lipca. Myślę że większa ilość nawozu w płynie i Azofoski wciśniętej w Ziemię przy plantach zrobiło robotę. Popatrzcie sami:








Jak zauważyliście nie robiłem zdjęć wszystkim roślinom tylko po kilka sztuk. Z tego względu że wszystkie planty są mniej więcej w podobnej kondycji. Teraz będą aktualizacje na bieżąco. Rozmiar plantów to około 160cm... są także oczywiście niektóre mniejsze. Więc piszcie wasze sugestie i porady. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich forumowiczów i przeglądających również: :dela:


I przepraszam za słabą jakość zdjęć. Obiecuję że następne aktualizacje będą już lepsze jakościowo.
 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Witam, witam, kupiłeś całą paletę ziemii na ten grow to przecież ponad 30 krzaków? Dawaj jakieś foty ze spota, chętnie zobaczę jak Ci to idzie i powodzenia !
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
Foty już można oglądać. I niestety z transportem ziemi był mega problem. Po skończeniu eskapad na spoty musiałem wziąć w pracy trzy dni urlopu i odpocząć. Zakwasy straszne od noszenia przez gąszcze po dwa worki pod pachami... Masakra. Ale wiosna to najintensywniejsza praca dla nas... I ciężka praca wynagrodzi mam nadzieję jesienią. :lisc:
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Foty już można oglądać. I niestety z transportem ziemi był mega problem. Po skończeniu eskapad na spoty musiałem wziąć w pracy trzy dni urlopu i odpocząć. Zakwasy straszne od noszenia przez gąszcze po dwa worki pod pachami... Masakra. Ale wiosna to najintensywniejsza praca dla nas... I ciężka praca wynagrodzi mam nadzieję jesienią. :lisc:

Na noszenie ziemi mam patent taki, ze 80 litrowy worek ziemi rozdzielam na pól i wrzucam do dwóch worków na zboże, potem zarzucam na ramie tak, żeby ręce były "na krzyż" i jest elegancko, w tym sezonie z 20-25 takich worków 80 litrowych kronen przetargałem :D Bede obserwowal bacznie, bo na następny sezon chce przytestowac purple maroca i maroca od FS :)
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Czasem tak jest, ze urobisz się jak ch*j a przyjdą sarny/ zlodziej/ nornice/ godzilla
I cały wysiłek psu w du*e...
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,552
Buchów
3,804
Odznaki
10
Stary,wystarczy że azofoske podsypiesz dookoła rośliny,nie musisz nic wciskać w zimie. No i wiadomka że lepiej azotu z wapnem nie dawać jednocześnie
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
O widzisz. Tego nie wiedziałem żeby nie sypać wapna z Azotem. Będę miał to na uwadze w przyszłości. Dzięki.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
Aktualizacja - Spot Rzeczny 1
Tutaj są najmniejsze rośliny. Mają około 70cm poza jedną która ma 180cm i zrównała się wzrostem ze mną. Jest to Maroc i rośnie na tym samym miejscu co Maroc z zeszłego roku który brał udział w konkursie Monster i miał 3.5 metra wysokości. Czyli miejsce służy konopiom...
Więc teraz zdjęcia:




A ta jest równa ze mną wzrostem. Nie krzaczy się zbytnio ale jeszcze ma czas bo zacznie kwitnąć na koniec sierpnia... Jak to Maroc...

Następna aktualizacja na koniec lipca. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających...
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
AKTUALIZACJA Dzisiaj byłem około godziny 19 na dwóch spotach. I powiem że jestem miło zaskoczony po dwóch tygodniach nieobecności. Na początek spot rzeczny. Gdzie oczywiście przy trzydniowych opadach deszczu może wszystkie cztery sztuki trafić wodny szlag :) Ale oby tak się nie stało ponieważ wzrostem mnie przerosły trzy sztuki a mam ponad 180cm wzrostu. Jedna jest do wysokości sutów :))) ale i tak fajnie wygląda. Ogólnie dałem tutaj cztery maroki do testu czy dadzą radę gdy czasem zostaną podmyte rzeką. I po jednym takim podmyciu idą super. Zobaczcie sami. :) I ogólny widoczek na ten spociłk.. A teraz spot Leśny. Tutaj jestem zaskoczony na maxa ich rozrostem. Musiałem dawać ręce do góry żeby dobrze fotki wyszły :). Zapraszam więc na leśny, gdzie są Purple Maroc, Maroc i i GGSy. Widok na część spota: I kilka z osobna Ten Maroc jest największy. Ponad 2 metry :) Ten najbardziej rozrośnięty na bok A tutaj jeden z GGS które weszły na Flo. :) I to tyle na dzisiaj. Jutro wrzucę fotki ze spota Bobrowego. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających :)
 
Ostatnia edycja:

Korean Farmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
218
Buchów
0
Widać sporo żółtych liści na niektórych roślinach. Daj im azotu więcej.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
Tak myślałem że ktoś to zauważy ale to żadne niedobory. Po prostu tak pada słońce poprzez konary drzew i stąd te jasne liście. Zapewniam że wszystkie są w jednej barwie i w dobrej formie. . :) ---------- Post Zaktualizowany 18:42 ---------- Data pierwszego postu 13:15 ---------- Teraz jak Wczoraj napisałem aktualizacja ze spota Bobrowego. Tutaj nie jest tak pięknie jak w zeszłym roku. Pomimo wymiany całej ziemi na nową pod każdego planta 50 litrów Light-Mix firmy Biobizz. Na miejscu monstera z tamtego roku który brał udział w konkursach Monster i Helloween rośnie także w tym roku kolejny monster :) Czyli nie ziemia a miejscówka jest tutaj sekretem. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Ogólny widok na cześć spota, po prawej widać planta z zadatkiem na monstera. Ma teraz 220cm Teraz najmniejsza sezonówka. Mimo nowej ziemi i tych samych porcji odżywek od początku coś jej nie pasuje To właśnie przyszły monster. Oby :) Ta jest też bardzo fajna. A tutaj GGS półautomat. Coś poszło nie tak i nie urósł za bardzo i już zaawansowane flo jest. I to tyle w tej aktualizacji. Na kolejną zapraszam wszystkich za około dwa tygodnie. Dziękuję :)
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
Dodaję do fotorelacji dwie roślinki które jeszcze nie wyszły na powierzchnię. Są to Gelato x Serious6 i Maroc od kolegi [MENTION=93210]Saul[/MENTION] . Posadzone są dopiero teraz ponieważ taki jest regulamin tego OSa aby posadzić przynajmniej dwie pestki. Pozostałe Maroki zostawiam na Out 2021. Zobaczymy co z nich będzie. Pozdrawiam kolegę [MENTION=93210]Saul[/MENTION]. I jeszcze raz dziękuję.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Nie ma za co dziękować sam bym ich wszystkich nie wysiał, oby dały rade tak późno ;)
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
AKTUALIZACJA Minęły dwa tygodnie od ostatniej więc na początek wrzucę Leśny. Ogólnie wszystko już przeszło na Flo. Poza dwoma . Tak to teraz wygląda. I ogólny widok na cześć spota I teraz fotki ze spota rzecznego I fotki dwóch roślin z OSa od [MENTION=93210]Saul[/MENTION] obie stoją na rzecznym wśród starszych koleżanek :) I teraz spot Bobrowy. Tutaj jedną coś przewróciło. Nie podnosiłem jej bo nawet fajnie sobie rośnie tak na leżąco :) I na koniec największa. Trochę jej braknie do monstera z poprzedniego roku. Ale i tak jest ok. I to tyle z tych wizyt. Na kolejne fotki zapraszam wszystkich za około dwa tygodnie. Pozdrawiam. :dela:
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
fajne choineczki, zgrabne i pełne wigoru
fotorelka przejrzysta systematyczna,
tak se patrzę i ogólnie wiele ciekawych up'ów mnie ominęło hehe
zdrówko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół