nasiona marihuany

Peach Skunk /Led 500watt/1.35m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Oświetlenie led cob 3590 500watt
Fotoperiod: 18/6 12/12
Box: 1.35m2
Podłoże: Gold Label Special mix
Donice:11l
Nawozy: Remo Nutrients
Wentylacja: wyciag silent td 560m3/ mieszajace

Odmiany :
Peach Skunk f2(moje pestki)
I byc może ze dwie sztuki Oaxacan Iranian×Peach Skunk(moje pestki)



Siemanko za chwile zwolni sie miejsce w namiocie więc powoli przygotowanie do nastepnego grow.
Rosliny maja srednio 3dni jedne wyszly pózniej o dzien, siedza w małym box i czekaja na zwolnienie miejsca. Cel uprawy zobaczyc co wyszło z tych krosów. Zapraszam







 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam 11 dzien wega dzisiaj przesiadka do docelowych z ziemią Gold Label special mix. Sa dodatkowo dwa Oaxacan Iranian×Peach Skunk fem. Jak kielkuje na zapas to wyjda wszystkie jak kielkuje tyle ile chce to zawsze jakas zapie****i więc znowu jest wiecej. Becie ciecie na bena i sie pomieszczą.










 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam jakoś 20dzien weg, dwie po toppingu reszta czeka ale zobaczę czy Ben czy normalny toppingu czy zostawię wolno. Dawno nie miałem roślin bez treningu. Ze złych wieści to mam wciornastki dzisiaj poszedł oprysk z jakieś chemi.











 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko 34 dzień wega w tym tygodniu przełączę kilka sztuk zamuliło jakieś małe. Jak się nie ogarną i nie podgoni to pójdą w smieci









 
P

pozytyw

Guest
Siema, gosciu co to za ha odmiana Peach Skunk ? To faktycznie brzoskwinia ? Żąglowanie Remo Nutrients doprowadziłeś do perfekcji, każdy grow praktycznie idealna kondycja .. szacun, pozdr.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siema, gosciu co to za ha odmiana Peach Skunk ? To faktycznie brzoskwinia ? Żąglowanie Remo Nutrients doprowadziłeś do perfekcji, każdy grow praktycznie idealna kondycja .. szacun, pozdr.

Peach Star xSkunk #1 regularne od Deadpanhead ja sobie zrobiłem f2. Zobaczymy jak wyjdą miałem różowe feno już i za***iscie biło brzoskwinią. A co do remo jakoś mi podeszły kiedyś były tylko AN ale za dużo tego było do mieszania
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko od 28 liczę pierwszy dzień flo. Więc pierwszy tydzien kwitnienia za nami ładnie rosną, lampy ustawione na 350 watt w 3 tygodniu flo pójdą na 400 i tak już chyba zostanie do końca.
































 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko koniec 2tygodnia jak kwitną rośliny idą póki co nienagannie. Dzisiaj o***ałem wszystko chu**we z dołów, 3 z roślin podstawione bo później wyszły i są niższe.





























 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Piękna zieleń. Az miło popatrzeć.

Niebawem odpalam boxa i tu mam pytanie, pod kątem mocy ktory twój cross uważasz za najmocniejszy wgniatacz? Takie fest upie****acze chce w pierwszej kolejności wrzucic w boksiwo..

P.S spox grafika w awatarze haha.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Piękna zieleń. Az miło popatrzeć.

Niebawem odpalam boxa i tu mam pytanie, pod kątem mocy ktory twój cross uważasz za najmocniejszy wgniatacz? Takie fest upie****acze chce w pierwszej kolejności wrzucic w boksiwo..

P.S spox grafika w awatarze haha.

Jak na razie to te Lilac Cookies mnie najbardziej zmiotło oczywiście z tych krzyży które robiłem ale meathead też i purple majik też były mocarne.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Namówiłeś na lilac cookies aka lizak kukiz. Pozdro kumpel!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół