nasiona marihuany

[Klony][MH/HPS 250w-400w] 0.64m2 [Projekt #1]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Lejesz coś i nawet nie spojrzysz na skład? Jak masz niedobor magnezu to sól epsom polrcam albo dolomit.
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
No cóż, swiezak jestem i uznałem że jak CalMag to CalMag.

Ziomek podpowiada, że mogłem przesuszyć i ubiłem bakterie i nie regulują mi pH. Prawdopodobnie pH mam wyższe niż być powinno i zablokowało żelazo, stąd żółte liście. [MENTION=35010]Żul[/MENTION] jak myślisz? Bo wspominałeś wcześniej o przesuszeniu lub przeglodzeniu
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Elo, bardzo, fajnie ci idzie.
Co do MC i bananów to jeszcze nikt nie miał takiego problemu prócz osoby od której pobrałeś klona a on przyznał że miała problem z światłem i ciemnia i zastanawiam się czy mogło to spowodować problemy u niego jak i przekazać ten, problem klonom które otrzymałeś. Może naprawdę trafiła się wadliwa panna którą hermi co mnie trochę dziwi. Od breedera otrzymałem info że nie miał takiego problemu, jak i ja oraz osoby które miały ta odmianę również nie zgłaszały problemu z hermieniem. A co do ścinki to już tuż tuż powinno być z MC. Callmag ma azot co mogło wpłynąć na przeciągnięcie flo w wszystkich odmianach.
Co do mocnego przesuszenia jest to błąd w organice który też popełniłem. Jak masz jakiś problem czy też chcesz zrobić jakąś korektę to podlewaj mniej a częściej ale nie przesuszaj na maxa. Od kiedy przeszedłem z AN na organikę dopiero uświadomiłem sobie jak mało wiem.
Tak czy siak nie ma tragedii, do kosy już tuż tuż a coś mi się tam obili że masz następne kulki MC więc wyciągnij wnioski i następny gro będzie jeszcze leprzy
Pozdro i z fartem

---------- Post Zaktualizowany 02:40 ---------- Data pierwszego postu 02:36 ----------

Elo, bardzo, fajnie ci idzie.
Co do MC i bananów to jeszcze nikt nie miał takiego problemu prócz osoby od której pobrałeś klona a on przyznał że miała problem z światłem i ciemnia i zastanawiam się czy mogło to spowodować problemy u niego jak i przekazać ten, problem klonom które otrzymałeś. Może naprawdę trafiła się wadliwa panna którą hermi co mnie trochę dziwi. Od breedera otrzymałem info że nie miał takiego problemu, jak i ja oraz osoby które miały ta odmianę również nie zgłaszały problemu z hermieniem. A co do ścinki to już tuż tuż powinno być z MC. Callmag ma azot co mogło wpłynąć na przeciągnięcie flo w wszystkich odmianach.
Co do mocnego przesuszenia jest to błąd w organice który też popełniłem. Jak masz jakiś problem czy też chcesz zrobić jakąś korektę to podlewaj mniej a częściej ale nie przesuszaj na maxa. Od kiedy przeszedłem z AN na organikę dopiero uświadomiłem sobie jak mało wiem.
Tak czy siak nie ma tragedii, do kosy już tuż tuż a coś mi się tam obiło że masz następne kulki MC więc wyciągnij wnioski i następny gro będzie jeszcze leprzy
Pozdro i z fartem
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Wydaje mi się, że mogłem to wszystko pobrac już z klonem. Bananów było kilka i niby ciągle jakiś wyskakuje, ale już trudno. Usuwam je na bieżąco.
Jeśli chodzi o ścinke. Patrzyłem na kryształki i np MC ma już trochę mleka, ale zdecydowanie przeważają przezroczyste. Ja celuje w większość bursztynu. Max 3 tygodnie I wszystkie pójdą pod kosę. Mam 5 kulek MC i z nimi ruszę za jakieś 6 tygodniu mam nadzieje. W następnym grow przy samym mc na pewno przeciągnę wega.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
[MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION], jak w genach jest hermienie to wychodzi pod wpływem stresu. Tak się testuje osobniki czy nadają sid na klony i dalszą pracę z nimi. Jechać na klonach o ktory h się wie, że hermio to tak trochę bezsens. Taka mała dygresja. Sorry za offtop.
 
P

pozytyw

Guest
No ten sfv wyglada obficie bardzo. Lej mniej, lej jak uwazasz. Dobrze jest kondycja itp. Pozdr
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
[MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION], jak w genach jest hermienie to wychodzi pod wpływem stresu. Tak się testuje osobniki czy nadają sid na klony i dalszą pracę z nimi. Jechać na klonach o ktory h się wie, że hermio to tak trochę bezsens. Taka mała dygresja. Sorry za offtop.

Wiedziałem, że matka hermila. Ale bardzo chciałem ruszyć z mc bo to odmiana, która mi pasuje. Następny grow ruszę z samymi MC i ogarnę dobrą mamuske
[MENTION=95715]pozytyw[/MENTION] sfv tylko na zdjęciach wygląda obficie. Jak zdejme uncje z niego to będę zadowolony
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Siemanko.
Weg dzień 97
Indukcja dzien 72
Flo dzien 59

Tak na szybko plus jedno zdjęcie do podglądu.
W piątek przymusowa ścinka.
Przy scince porobię porządne zdjęcia plus podsumuje przebieg całego grow.

 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Sponiewierane troszku to sfv, żelazo pomogło cokolwiek? Lipy nie ma jak na pierwsze grow i szybka ścinke. Chyba faktycznie masz sfv #2 a nie #3
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
Miernik ph to obowiazek w przyszlosci. A jak uzbierasz to i w EC mozesz sie zaopatrzyc, tylko zwroc uwage na konserwacje elektrod zebys sprzet na lata mial. Im wiecej wiesz o swojej uprawie, tym mniej czynnikow cie zaskoczy
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
W bio uprawie to wszystko co napisałeś jest nie ważne.
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
W bio uprawie to wszystko co napisałeś jest nie ważne.

Nigdy Ci sie nie zdarzylo przenawozic organiki? Ja wole miec jak najwiecej informacji o warunkach, tak aby mozliwie najszybciej, skutecznie zareagowac na ewentualne niedobory. Miernik EC przy organice jest malo potrzebny, ale jak np. zaczna sie palic koncowki lisci, a wiesz ze ilosc nawozu w ziemi jest odpowiednia to mozesz skutecznie wyeliminowac problem, a nie szukac przyczyny w czasie gdy problem sie rozwija :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Popieram Managera ma rację, nie potrzebna tutaj pomoc, Bardzo ładne LST.
Wszystko wyraźne, zdjęcia mamy bardzo przejrzyste, ja osobiście zaglądał będę.
NIe będzie przypału do końca będzie idealnie.
PIERWSZE KROKI Z UPRAWĄ ?
Bo na prawdę jak na pierwszaka zapowiada sie na mega wyniki.
Szkoda , że dopiero teraz tutaj zaglądam.
Na pewno to nie jest pierwsza i ostatnia FR. z twoim wykonaniem, Prawda?
Czekam na to podsumowanie. !!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół