nasiona marihuany

[Klony][MH/HPS 250w-400w] 0.64m2 [Projekt #1]

Wyszukiwarka Forumowa:

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Ja tam ucinam małe odrosty z dołu, z których i tak nic nie będzie, resztę liści zostawiam, ewentualnie wmje wyginam, w celu oświetlenia szczytów
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Powyginalem liście jak się dało i w sumie robię co codziennie. Co do defoliacji to zrobię za jakiś tydzień. Wszystkie nie potrzebne szczyty utnę w 2 tygodniu flo, może w trzecim.
Roślinki rosną bardzo ładnie. Wczoraj wszystkie poza sfv3 dostały jeszcze po pół biotabsa. Zdjęcia dodam przy następnym (porządnym) upku za parę dni.
Dziewczyny się określiły, sporo już dużych włosków
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Siema.
W końcu jakiś up po dłuższym czasie :D

Weg dzień 37 Indukcja dzień 12

Mniej e więcej wszystkie już zakwitły więc pierwszy dzień flo będę liczył od poniedziałku.

Co się działo? Nic takiego, jadły, piły i rosły bez sprawiania problemów.
1 sierpnia zmieniłem światło z MH na HPS 250w i panny zwariowały :D 6 sierpnia zwiększyłem moc na 250+SL no i się dzieje.
Dzisiaj poznałem je z fryzjerem i przyznam, że sfv3 mnie rozwalił.
Co dalej? Za tydzień planuje polać orgatrex 15ml na 1l wody plus bactrex 1g na 1l wody.
W 4,5 I 6 tygodniu flo planuje dać im herbatki. A w 5,6 i 7 tygodniu kwitnienia planuje polać im Bio pk 5-8 ale wszystko wyjdzie w praniu.

Na koniec parę fotek. Sorry za światło, ale inaczej nie dało rady.

SO



TM



MC



SFV3



NB



Razem







Ostatnie 2 zdjęcia.

Lewy tylni róg SFV3
Prawy tylni róg NB
Przedni lewy róg TM
Prawy przedni róg MC
Środek SO
 
Ostatnia edycja:

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Siemanko po długiej przerwie!

Niestety wcześniej nie mogłem zrobić upka, minęły 3 tygodnie więc różnica będzie bardziej widoczna hehe

Weg dzień 53 Flo dzień 14

Dzialo się wiele i nie wiele tak naprawdę. Nurse Bud wymknęła się z pod kontroli i żyje własnym życiem przez co poszła do góry i jest wiele wyższa od reszty co dla mnie jest sporym problemem. Kolejny problem to, zaczęło coś latać w namiocie. Prewencyjnie żółte wlepy i mosquito killer poszły w ruch. Problem zaczęła też sprawiać wilgotność więc zakupiłem porządny osuczacz i już się nie boję :DTo by było na tyle jesli chodzi o problemy jakie sprawiają.
W następny weekend planuje podać pierwszą dawkę herbatki i pourywac to co nie potrzebne. Nie będę się rozpisywał bo nie ma o czym. Panienki idą dobrze, wrzucam parę zdjęć i do następnego.

Nurse Bud x Blueberry





(San Fernando valley og x Platinum) x tropicana cookies







Masscrack












The mint x Blueberry






Sat okh






SFV3 I Nb




Razem









Na koniec muszę dodać, że zapach MC jest fenomenalny. Jakby trochę kiwi trochę różowej gumy orbit, coś pięknego
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
O choo już klony Masscracka po forum latają ? :oczy:
Co do zapachu to bez słodzenia jest to najsłodziej pachnące zioło które przeszło przez moje ręce i cieszę się że coraz wiecej osób z forum tą odmianę docenia :D Szkoda że inne poszły tak do góry i oby MC nie został w cieniu pozostałych ;) no ale nie ma co jest to niska odmiana.
Jak i MC tak i reszta bardzo ładnie wygląda i trenig też kozak.

Z fartem i na bank będę zerkać jak tam ci idzie
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Zgadzam się. Takiej slodyczy w zapachu zioła ja też nigdy jeszcze nie miałem okazji poczuć hehe i na pewno skleję się z MC na dłużej. Wgl następny raz planuje ruszyć z samym mc lub z MC i so.
Sfv2, różowe feno też pachnie cudownie, ale mc i tak to przebija. Zdecydowany mój faworyt.
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Mam dosyć napięty grafik hehe, ale postaram się późnym wieczorem coś wrzucić. Tak na szybko napisze, że wszystko jest dobrze poza Nurse Bud. Skubana tak wysoka urosla czego nie ogarnąłem w porę i 3 największe jej szczyty dostały porządnie światłem i robią się foxtail's dolne topki są większe od szczytów. NB jest brązowa praktycznie już wszędzie a reszta dopiero zaczyna brązowieć.




Dolny lewy róg TM
Górny lewy róg SFV3
Prawy dolny róg MC
Prawy górny rok NB
Środek SO


A to jeden z "dziwnych" szczytów nb









 
Ostatnia edycja:

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
Siemanko.
Niestety dużo się u mnie dzieje I nie mam czasu robić upkow tak jakby wypadało. Dzisiaj chwilkę mam więc coś naskrobie.

Weg dzien 79 indukcja dzien 54 flo dzien 40


Zaczne może od NB. Więc jak już w poprzednim poście wspominałem nb się w ch*j nie udała. Zbyt wcześnie zmieniłem lampę z 250 na 400 przy czym ani troszkę lampy nie podniosłem i smazylem 3 szczyty jej szczyty przez jakiś tydzień może 10 dni. Między lampą, a tymi 3 szczytami było może 5cm różnicy. Nie wiem co jej teraz jest, ale wygląda conajmniej śmiesznie i żałośnie.

Jeśli chodzi o SFV, no cóż. Bardzo pobladły jej górne liście, nie mam pojęcia o co jej chodzi. Myślałem, że to deficyt pk więc polałem 2 razy po 1ml na 1l wody w odstępie czasowym 3 dni. Niestety efektu to raczej nie daje. Mam wrażenie, że jakby liście zaczynały ciemnieć, ale to nie to. Może tabsa jej brakuje? Jako jedyna dostała 1 biotabs.
Bardzo mocno pachnie, jak Tropicana cookies. Sama słodycz, zero zapachu zioła.

Teraz TM. Z genów ma parcie na rośniecie dużą wzwyż tak jak NB. Moja urosla dość niska, no i kwiatki nie zadowalają. Systematycznie ją przelewałem praktycznie od początku no i są efekty.

MC. Dla mnie coś pięknego. Rośnie bardzo kompaktowy, duże ładne szychy. Cudownie słodko pachnie, coś jak różowa guma orbit i zero zapachu zioła. Nie mam z nim żadnego problemu poza paroma bananami, które zerwałem.

No i SO. Rośnie nie wiele większy od MC i również nie sprawia problemów..zadnych. Topy bardzo duże, nabite i pachnie dieslem.

Ogółem mówiąc tragedii nie ma, choć mogłoby być lepiej.
Wszystkie dostały 3 porcje herbatki w tygodniowym odstępie. Każda też dostała PK póki co raz 1ml na 1l wody poza SFV, która dostała 2 takie porcje. Dzisiaj planuje polać PK 2ml na 1l wody. I to tyle tak naprawdę, łapcie parę zdjęć.

Na początek wszystkie




NB







SFV









MC






SO







TM




[/url
 

PanDoktor07

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
114
Buchów
69
57 dzień od przełączenia i 42 dzień od zakwitniecia

Zdjęcia robione tak na szybko. SFV dostał wczoraj 1.5ml calmag na 1l wody.

MC




TM







 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Po co ładujesz azot w tym etapie kwitnienia?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Jesteś w błędzie, CalMag zawiera sporo azotu ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół