nasiona marihuany

[led][~65W][blueberry auto]

Wyszukiwarka Forumowa:

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Doswietlanie topie ma sens gdy kończy się indukcja. Gdy trwa weg to roślina lapie energie z kazdegonliscia i puszcza ja we wzrost. Duże wiatraki przyjmują znacznie więcej światła niż te male młode liście na rolkach. Skoro odrosty poszły do gory tzn, ze główny szczyt był niżej niż odrosty = good job. Głównego szczura możesz już pościć, nagnij te topy co sa najwyżej aby byli niżej niż te mniejsza. Wtedy te mniejsze wystrzelą tak jak te które sa teraz największe :D


Zrobione.. musiałem aż uwolnić bo uszkodzenia mechaniczne się zaczęły robić na łodydze.. Dwa najwyższe sprowadzone do parteru..

Trochę mam obawy przez to że jest tak gęsto (nigdy tak nie miałem) mogą być niskie plony. Bo pod szczytami zawsze są dwa rozgałęzienia i one się zbijają tworząc złudzenie dużego i grubego topa, a przez to że jest ta gęsto to same szczyty mają światło a pod spodem nic.

Ale może się mylę, może to jeszcze będzie rosło do góry a nie już puchło. Nie pamiętam po prostu jak to się zachowuje.

Ładnie idzie, ale ogarnij tyle szczytów ile Ci się zmieści do boxa, tak żeby wszystkie doświetlić, żeby każdy z nich miał światło i szanse.
Nie sztuka jest na***ac topów, ale wyprowadzić jak największą liczbę dobrze doświetlonych.
Z farcikiem

Same szczyty światełko mają, jednak w głąb rośliny nic nie dochodzi.
Najwyżej trzeba będzie trochę ją pociąć aby nie było tak gęsto, innego wyjścia nie ma.


Poza tym to zakupiłem już nawóz na flo, zapomniałem o czymś takim jak Planton K, zobaczyłem na półce i doznałem olśnienia że przecież tego się używało.
Teraz aby dać jej wyschnąć bo dzisiaj była podlewana, to pewnie do tygodnia czasu i leje już "planktona" bo gleba pewnie już jałowa się robi pomału.

Zauważam też między liśćmi uwięzioną wilgoć z powietrza, jak sobie przesuwam i oglądam. Chyba trzeba będzie w przyszłości jednak zarzucić wentylator mieszający co by dmuchał od dołu żeby nie pogniło w razie czego.
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Witam.

Dzień 28.


Moja panienka rośnie. W końcu ma apetyt na wodę. Dostała też już "planktonik" i ją troszeczkę przypaliło, ale to nic.
Ciężko dobrać dawkę bez wagi. 1gr na 1L wody lub 1 łyżka na 10L wody. To na oko dałem 1/10 łyżeczki do 1.5L wody i podlałem. I końcóweczki się spaliły.

Grunt że ma szamkę i jest potas, gdyż kwiatostany coś średnio tutaj się rozwijają, a to już 28 dni. Raczej nie wróże grubych zbitych topów, a szkoda. Bardzo mnie ciekawi jak to będzie wyglądać na koniec ale wstępnie zakładam że o 30g mogę zapomnieć. Chociaż z tego co kojarze BB nigdy nie był jakiś obfity jeżeli chodzi o plony.

Z problemów to ciasno się robi. 13cm zostało do samych ledów. Zarzuciłem plasitkową osłonę na lampę co by zbić lumeny i ciepło. Ale chyba obrośnie to żarówkę w około. Zobaczymy co to wyjdzie.
Chyba że skrócić FP ?
Ile to to urośnie wyżej jeszcze ?



aasa.png


aaaa.jpg


thefh.jpg
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Mam duży problem. Nie wiem co się od***ało, ale niesamowicie zaczały się wyciągać. Kilka cm dziennie przyrasta.
Miejsca w boxsie było deficytowo i można powiedzieć że mi się skończyło. A mam 1/3 uprawy za sobą.
3cm od samych ledów zostało, 3 dni temu było 13cm. Jutro będzie 0cm patrząc na wzrost.
Wywaliłem plastikową osłonkę myśląc że za bardzo światła blokuje i dlatego tak idą do góry.. ale nic to nie zmieniło.

Nie mogę lampy dać wyżej bo już jest maksymalnie. W dół też nie mogę iść. ponaginąłem je ile mogłem, że aż łodyga się załamała lekko, ale nic więcej nie mogę zrobić. I brak mi pomysłów.

Dzien 31
fdfdfff.jpg



Chyba że lampę rozmontować, wywalić trzonek i bezpośrednio kablami do płytki.. ale to co mi to da, parę cm i nie wiadomo czy nie uszkodzi się coś. Gra nie warta świeczki.


Mogłem nie robić tego LST to przez to pewnie.. Po szczyty walcza o to aby się wybić i cała roślina idzie do góry.. tak bym miał jedną głowną lekko nagią i byłoby spoko, a teraz jestem w dupie.

nic nie mogę zrobić po prostu. Chyba że poucinać wszystko zostawić jeden szczyt i tyle to jakoś można by go ponaginać, bo tak nic nie będzie z tego.
 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,710
Odznaki
10
Możesz je jeszcze połamać, co rusz się komuś zdarza :)
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Ok. Szczyty z dniem dzisiejszym spalone. Grubo ponad lampę wbite wszystko w nią było. z 7cm urosła od wczoraj.

Jeden szczyt obok lampy to już przy oprawce jest, to on ocalał ale nie ma światła.

Dzięki za pomoc i sugestie w problemie :/
 
Ostatnia edycja:

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Totalnie nic nie poszło tak jak planowałem.


IM_20200817_173550_1.jpg


IM7_173558_1.jpg


IMG_817_173606_1.jpg



IMG_2020817_173629_1.jpg


IMG_17_173632_1.jpg


IMG_217_173626_1.jpg



IMG_2030_173321.jpg
 
Ostatnia edycja:

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Ja bym szczyty trochę ponaginal sznurkiem albo drutem z oslanka. Ciśnie dobrze . Sorry za błędy nie ogarniam tableta a on mnie
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Jak widziałeś że szczyty rosną za szybko trzeba było je połamać. To by roślina zwolniła wzrost na jakiś czas.
Teraz jak nie dasz rady jej do ziemi przycisnąć, by zmieścić możesz połamać na zakładkę w kształt litery N.
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Ja bym szczyty trochę ponaginal sznurkiem albo drutem z oslanka. Ciśnie dobrze . Sorry za błędy nie ogarniam tableta a on mnie

Jedną lekko odciągnąłem bo była opcja reszta za dużo kombinowania.
Dobre doświadczenie, jeżeli kolejny raz będzie miał miejsce to trzeba będzie mocne LST od samego początku, skoro takie potworki z tego miotu rosną.
Jak widziałeś że szczyty rosną za szybko trzeba było je połamać. To by roślina zwolniła wzrost na jakiś czas.
Teraz jak nie dasz rady jej do ziemi przycisnąć, by zmieścić możesz połamać na zakładkę w kształt litery N.

Teraz już są w takim wieku że nie rosną, a zwiększenie dawki nawozu dało pozytywne efekty. Łamać już ich nie będę w 2/3 uprawy. kwiatostany zdają się rozwijać.
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
Dzień 77

Coś tam idzie. Niby się lekko już proszą aby je zebrać, ale nie, za wcześnie, zero amberów w zasadzie, przynajmniej ja nie widzę, a w pt brałem sampelka to absolutnie to jeszcze nie to, ja chce kanapowca, anty stresowego, relaks, odprężenie, spokój, a nie mózgo***a. Jako ciekawostka przybierają trochę fioletowy kolor, czego wcześniej przy BB nie spotkałem



dsfsfsfdsf.JPG


sgsdgdsg.jpg


28229.JPG
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
NIE WIEM CZY ONA JUZ NIE UMARŁA Xd
troche to wygląda jak ruchanie starej babci po wylewie na stole do sekcji zwłok
tnij to już, tosz to automat ;D
 

laksmin

Active member
Rejestracja
Lip 4, 2020
Postów
40
Buchów
0
NIE WIEM CZY ONA JUZ NIE UMARŁA Xd
troche to wygląda jak ruchanie starej babci po wylewie na stole do sekcji zwłok
tnij to juĹź, tosz to automat ;D

Oj tam zaraz umarła, dobrze jest... no automat te swoje 10 tyg flo mieć musi. Nie pamiętam aby doszedł wcześniej niż 90dni. Kiedyś dla eksperymentu trzymałem automata 160dni, właśnie BB ale nie było róźnicy między 90 dniem a 160 i miałem wniosek że nie warto. Z tym, że to było pod słońcem a nie sztucznym światłem.

Liście żółte bo jesień.. a tak serio to raz była przenawożona i popaliło końcówki, a druga sprawa to światło bucha ciepłem i pewnie robi wilgotność 0% przy szczytach.

Włosy nie wszystkie brązowe, trichomów pomarańczowych nie widać to jakie umarła. Toż to młoda dupa jeszcze :D
Samych cukrowych liści nie pożarło jeszcze całkiem, do samych kwiatów nie doszło.

Ale planuje właśnie za niecały tydzień ściąć te największe, a reszte zostawić na kolejny tydzień. Najwyżej curringiem się coś podziała aby zmnieć thc a zwiększyć CBD

poza tym jak mówię w piątek ***ałem sobie kawałek, skosztowałem i dla mnie to jeszcze nie dojrzałe
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,179
Buchów
5,070
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Ale planuje właśnie za niecały tydzień ściąć te największe, a reszte zostawić na kolejny tydzień. Najwyżej curringiem się coś podziała aby zmnieć thc a zwiększyć CBD

Off: To nie działa : Nie zwiększa CBD : https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?138353-Malawi-Style-Cob-Curing-)
Są dwa obrazki z cyferkami po curringu : w obydwu wypadkach CBD w odmianie z chemotypem THC jest nadal tyle co nic. Na granicy błędu oznaczenia prawdopodobnie.
Nawet się nic za bardzo nie zdekarboksylowało.

Ale mniejsza z tym offem.. Pokazałbyś tę lampkę ? 2835 - takie jak w ledowych zamiennikach żarówek - to wydaje mi się najbardziej interesujące. Powierzchnia boska ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół