nasiona marihuany

Misja "uratować parapeciaka"

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
Yo. W moim testowym krzaczku na parepecie pojawiła się chyba pleśń. Z tydzień temu zauważyłem czarny punkt z którego sączyła się woda, teraz już sączącej wody nie obserwuje. Punkt jest ten suchy twardy przy brzegach jakby biały nalot.:shit:
Czy to jest pleśń ? Czy roślinka sama sobie poradzi z tym niebezpieczeństwem?
Jak ewentualnie można wspomóc gojenie się tej rany. Naszła mnie myśl aby wyciąć ten punkt ale z 2 strony wydaje się on zbyt drastyczny.
Help!!!:eek:gl::fish:


 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Wytnij całego liścia, szukaj większej ilości i jak beda to wycinaj cale liście / pąki. Inaczej cały krzak zajdzie pleśnią, zadbaj o lepsza wentylacje na tym parapecie, może na noc sciagaj z okna :p
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
To miejsce jest na pierwszym łamaniu ( na głównej łodydze ):jprd: , tym bardziej mnie to martwi, jak będzie to postępować to stracę z 60% plonu :(


 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
no to faktycznie chu*nia.
Czy przypadkiem wcześniej tego nie było ? wygląda jak uszkodzenie mechaniczne trochę jak glowna łodyga to trzymaj o obserwuj topy czy liście co się dzieje. ew zareagujesz
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Ja bym spryskał miejsce czymś na pleśń i grzyby, a po 2-3 dniach zakleił złamanie.
Maryśka silna dziewczyna, poradzi sobie :tiphat:
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak wyżej spryskaj środkiem na pleśń najlepiej systemicznym Amistar jest ok i zasmaruj maścią ogrodniczą ona też ma w sobie środek anty grzybowy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół