nasiona marihuany

Nasiona kiedys i dzis- rozkmina

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Nie róbcie Panowie gównoburzy! Nieprzyjemnie się czyta takie posty jak ten ostatni. OdcieńZieleni wiemy, że masz cięty język, ale daruj sobie takie komentarze/osobiste wycieczki. Wchodzenie komuś w du*ę inaczej się określa niż homo :) Za takie teksty w realu to już byś dawno dostał wiadomo co... Ale wiadomo przez neta można sobie popisać bez konsekwencji...

W realu nawet bym nie chciał z Tobą jednego zdania wymienić, rozumiesz?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Hehehe, mam coś czego brak hodowcom kritikala. Zgadniecie co? Dystans do przycinek i samego siebie. Jestem tu dla uprawy trawy, a reszta mi po ch**u spływa. :tiphat:

Jestem fanem jakościowego palenia, dla mnie liczą się terpeny, nie ilość palenia. Rozumiem, że grow dla kwitu nie idzie w parze z jakością, przynajmniej nie na poziomie który prezentujecie. Pytałeś ostatnio o odmiany, wysłałem Ci milion, a Ty wybrałeś skunka, ambitnie. :woohoo:
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Jestem fanem jakościowego palenia, dla mnie liczą się terpeny, nie ilość palenia. Rozumiem, że grow dla kwitu nie idzie w parze z jakością, przynajmniej nie na poziomie który prezentujecie. Pytałeś ostatnio o odmiany, wysłałem Ci milion, a Ty wybrałeś skunka, ambitnie. :woohoo:

Podobnie mam, wsumie to gleboko w dupie mam czy wyciagne 100g czy 150. Z mojej perspektywy liczy sie smak, zapach. Ja w komercyjne uprawie bym bez butow chodzil :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Hehehe, mam coś czego brak hodowcom kritikala. Zgadniecie co? Dystans do przycinek i samego siebie. Jestem tu dla uprawy trawy, a reszta mi po ch**u spływa. :tiphat:

Jestem fanem jakościowego palenia, dla mnie liczą się terpeny, nie ilość palenia. Rozumiem, że grow dla kwitu nie idzie w parze z jakością, przynajmniej nie na poziomie który prezentujecie. Pytałeś ostatnio o odmiany, wysłałem Ci milion, a Ty wybrałeś skunka, ambitnie. :woohoo:


To sadź tych terpenow więcej a nie później pytasz na pw o trawę, mam do tego wszystkiego dystans ale powtórzę po raz setny, kręcę lola z kritikala oraz z tych Twoich super odmian i nie wiesz co jest co, kumasz mordko? Wiec proszę nie udawać experta, gdzie prosta próba by obalila to co teraz wypisujesz ...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Śmiało, jestem chętny. Po pierwszym buchu idzie rozróżnić jakościowe palenie na organice od komercji na minerlanych. :)
 
P

pozytyw

Guest
wiem tylko tyle, że Killer A5 Haze, pachnie identycznie, jak nasiona, które dostąłem w 2000 roku od pewnej pięknej kobiety

słodkawy , delikatny, sianowaty, sativovy zapach - to był rzadki klasyk powtarzalny
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Po pierwszym buchu idzie rozróżnić jakościowe palenie na organice od komercji na minerlanych. :)

Tak sobie pozwolę wtrącić że ten argument jest średni bo rozpoznać te dwa rodzaje upraw to akurat nie problem, różnica jest odczuwalna nie tyle co w samym smaku ale chociażby też w jakości dymu.
ale do samej gównoburzy się nie wpie****am
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Hue hue hue :D Może po jednej pesteczce na zgodę :p ?



A tak na poważnie, argument, że któreś zielsko jest lepsze od drugiego jest z dupy. To jest kwestia subiektywna i to ku**a mocno. Nie mówię o skrajnościach typu bigbud na ripenie, a tropicanna na organice ale też nie dam sobie powiedzieć, że na przykład critical jest ch***wy bo popularny, goniony na ulicach. Taką metkę można łatwo przypisać ale to głupota jest. Tak samo jak ktoś powie, że słabe zielsko jest chu**we.
ch***wo to jest wdupić z typem z parkinsonem w bierki.
Analogia do piwa okej spoko, mam za zakrętem jakąś manufakturę piwa która co chwile jakieś nagrody wygrywa, a mi ich piwo nie smakuje, wole po stokroć pie****nąć sobie Tyskie czy jakiegoś nawet radlera smakowego. Nigdy jednak bym nie stwierdził, że ich piwo jest chu**we. Tak samo z jaraniem, mogę sobie wrzucić jakieś markowe pestki do***anego strainu za gruby hajs ale mogę też sobie wrzucić pie****onego criticala, mieć fun z uprawy i uzyskać końcowy produkt dobrej jakości, który mi odpowiada.
Do tego dążę, że jakbym miał browar to ten sam dobry browarnik by mi mógł pie****nąć mokry sen Kopyry ale jakbym miał ochotę to kazałbym mu zrobić najtańszego lagera.

Czy mając boxa/uprawę to nie tak trochę jakby mieć browar?
Chcesz to sadzisz Critiale, chcesz to co innego ale o tym czy grower jest dobry czy ch***wy sądzi efekt końcowy.

Z poważaniem,
DX


Wyrzygałem w tym poście całą żółć i wczorajszego WieśMaca. Dziękuję, pozdrawiam.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,019
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Wyrzygałem w tym poście całą żółć i wczorajszego WieśMaca. Dziękuję, pozdrawiam.

Chodzisz do McDonald"a ? Obciach. ;)

A mógłby być to taki ciekawy wątek o tym jak namnażać odmianę aby nie zmieniała się przez lata. Hodowla zachowawcza - utrzymanie zmienności populacji i o prawie hardy'ego weinberga. Strasznie przyziemni jesteście. Smak zapach i subiektywne odczucia. Skilsy nawozy - organika ...
 
Ostatnia edycja:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Chodzisz do McDonald"a ? Obciach. ;)
Do tego szanuje Criticala i jest to jedna z moich ulubionych odmian, lubię Tyskie i sram na fitboxy - wolę maka. I konsensus to, że ch*j komu do tego, piję za swoje, jem za swoje i w zasadzie Kririkalka zasadzę też za swoje****:]
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,019
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Do tego szanuje Criticala i jest to jedna z moich ulubionych odmian, lubię Tyskie i sram na fitboxy - wolę maka. I konsensus to, że ch*j komu do tego, piję za swoje, jem za swoje i w zasadzie Kririkalka zasadzę też za swoje****:]

Do Criticala nic nie mam Twoja sprawa Twój Gust. Twój ogród sadź to co Ci pasuje.
Ale korporacja? I coś co jedzeniem jest tylko z nazwy ;)

ps: Kebaby lobię i lubiłem Polaczki. Najbardziej lubię i chciałbym mieć to co jest zupełnie niedostępne.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół