nasiona marihuany

Nasiona kiedys i dzis- rozkmina

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Akurat kritikala pierwszy raz sadze, wiec jeszcze w obiegu nie był, a lek przed aofem miałbym tylko jeden, oczywiście jakbym go posadził - żeby mi namiotu nie roz***al ... :sunny:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Mialbym podobne lęki, jak po tylu latach nadal bym pytal "chlopaki co posadzic, bo sie nie znam".
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Znając życie jakbyś nie wiedział, że ktoś skręci bata z CK to byś pochwalił, że dobre. Paliłeś już to, że tak to krytykujesz?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
To raczej slabo znasz zycie.
Widzialem u ciebie, zwykly chlam uliczny.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
A palił ktoś z Was AoFa? Ja palilem Criticala, Critical Kush, Critical Haze i do AoFa sensorycznie nie ma podjazdu. Ale ziąką nie zależy na smaku tylko na piz**ie. To tak jakbyście próbowali porównać foreign extra stouta do international light lagera. Jedno piją beergicy, drugie chłopy za sklepem. I każdy jest zadowolony. Daj pierwszemu drugie albo drugiemu pierwsze i każdy będzie kręcił nosem.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No ja widziałem to co mi przesłałeś kiedyś i dałem znajomemu, żeby posadził. Do teraz mi to wypomina przy piwie, że takiego badziewia to jeszcze nie widział zapach słaby plon do dupy. Tylko płakać....


IMG_20180706_164810.jpg


3 pozycja od góry.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Widocznie ma takiego skilla jak i ty :)
Zreszta, szkoda gadac, ty uprawiasz tylko na komerche i zeby jak najtaniej bylo, to o czym rozmawiamy.
Nie zapomnij przed nastepna uprawa przysepic po raz kolejny bonow na nasiona.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ojjjjj.... Za bolalo? Jak chcesz to mogę ci go oddać. Wy***ane mam na to.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak juz sie do aofa przy***ali, to dorzuce swoje zdanie. Odmiana dobra jako ciekawostka, bo plonu z niego praktycznie nie ma, za to crossy z aofem sa wy***ane w kosmos - przynajmniej to co mialem. Plonuja calkiem ok, dzialaja ja glowe jak trzeba, a do tego smaczne...
Kazdy szuka czegos innego, ale aofowi nie mozna odmowic oryginalnosci, ponadprzecietnego aromatu i smaku czy ilosci zywicy. Pierwszy raz spotkslem sie z sytuacja, ze zapchalem filtr w joincie. Wg mnie warto sadzic taka egzotyke, zeby miec punkt odniesienia - chyba, ze typowa komercja to szkoda czasu i nerwow.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
A probowales Criticala? :troll:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
100_1251~1.JPG


V3 X AoF, do tego fioletowy i czerwony, pewnie nie klepał i wyszło z niego 5g. :szczena:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Argumenty widze zeszły na poziom, dostałeś bona to nie możesz wyrazić swojego zdania, bo wyzygam to na ogólnym jaki biedak z Ciebie, o ch*j ... bez kitu czytając to, ze kritikal to, kritikal szambo, a te strejny co sadze so super bo pachno za***iscie i lukru w ch*j można wylewu dostać, chore gowno, zreszta ja nie chce nikogo przekonywać ale stronniczość u was poprostu jest rozpie****ajaca...
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Nie róbcie Panowie gównoburzy! Nieprzyjemnie się czyta takie posty jak ten ostatni. OdcieńZieleni wiemy, że masz cięty język, ale daruj sobie takie komentarze/osobiste wycieczki. Wchodzenie komuś w du*ę inaczej się określa niż homo :) Za takie teksty w realu to już byś dawno dostał wiadomo co... Ale wiadomo przez neta można sobie popisać bez konsekwencji...
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Bo ten rynek jest nielegalny i zupełnie nieregulowany. Tu odmiana nie przechodzi żadnej weryfikacji. Nasiona są produkowane bóg wie gdzie przez bóg wie kogo. Jest niewielu producentów i to są zwykle tacy, którzy zazwyczaj w ofercie mają po kilka odmian, naprawdę dbają o to żeby odmiana była jednolita. Gro to masówka i niezbyt jednolite miksy. Hybryda i miks hybrydą pogania.

Rozmów o tym na forum było sporo. Poszukaj listu od Simona który Kot wrzucał ładnych parę lat temu.
Realia są takie, że sam jesteś w stanie zrobić sobie odmianę w niczym przynajmniej jednolitością nie ustępującą kupnej. A nawet jeśli by Ci zależało jedynie na jednolitości - bardziej wyrównaną od wszystkiego co kupisz: I to przy zapleczu niezbyt dużym.

Czy odmiana jest tym samym co była 10 czy 15 lat temu. A kto ich tam wie. Klony z klonów daje się trzymać w zasadzie w nieskończoność. Odmiany nie hybrydyzacji klonów jakoś muszą być z roku na rok rozmnażane - za każdym razem jakieś rośliny się wybiera i pula genetyczna kolejnego pokolenia jest inna - coraz mniejsza z roku na rok. Takie tam gadanie po próżnicy w sumie ;)

No wlasnie o to chodzi, czytalem ten list i on dal mi do myslenia. Ja kupuje nasiona od seedsman. Jak robie zamowienie to z 30 nasion kupuje. Zakazdym razem jak robie zakupy, to widze nowe odmiany, no ku**a mac, nie pare tylko dziesiatki. Dlatego nie wydaje mi sie, ze te crossy to inne odmiany. Ten sam pic, ktory pewnie Cie u***ie w taki sam sposob. To jest powod dlaczego zazwyczaj staram sie kupowac jakies stare odmiany, z seedbankow ktore juz sa troche na rynku, by czuc roznice pomiedzy odmianami. To byl powod dlaczego zaczalem bawic sie i probowac miec swoje rosliny, a nie kupic cos pod nazwa "za***isty holender", jak by to mialo mi cos powiedziec...

A na ch*j komu te stare Skunki i Hejzy? Tera sie sadzi fancy szajs z Ameryki co 500 dolcow paczka kosztuje. Najgorszy pazdzierz jest w holenderskich seedbankach - przecietne ziolo z duzym plonem, co ni to smaku, ni zapachu, ni żywicy nie ma, ale tu wszyscy to sadza i Critical Kush najlepszy stuff :pop:

No nie wiem czy sarkastycznie to napisales czy nie :p Ja tam bym chcial stare skunki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół