nasiona marihuany

bezpieczny transport

Wyszukiwarka Forumowa:

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
Siema.Za parę tygodni ścinam troszkę ziółka i trzeba będzie to wysuszyć.Nie chcę tego robić w mieszkaniu gdzie jest namiot tylko w drugim.W czym najlepiej to przenieść żeby podczas wnoszenia do drugiego mieszkania nie ***ało na pół ulicy.Będzie ścinane 12 krzaków w miarę sytych .Myślałem o pojemnikach próżniowych jakiś dużych ale boję się że odsysanie powietrza uszkodzi topy. Może jest ktoś kto ma jakiś sensowny pomysł?jeśli chodzi o koszta to nie ma to znaczenia oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Pojemniki próżniowe są spoko ale musisz się spieszyć aby nie wycinać pieśni.
Moim skromnym zdaniem: Nie podlewaj krzaków na kilka dni przed ścinką, podczas ścinki pozbywasz się wszystkich kości i same topy pakujesz próżniowo, szybki transport i otwierasz to w drugim mieszkaniu. Powinno dać rade i nie zacząć pleśnieć przez te pare godz
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
od jednego mieszkania do drugiego jest ok 4 min ut pieszo xD nie pozgniatają się topy od zasysania powietrza?
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Nie musisz pakować próżniowo, wystarczy hermetycznie (czytaj szczenie). Przy 12 roslinach trochę tego będzie. Na rynku są 2l czy 3 litrowe plastikowe pudełka z pokrywką zamykana z 4 stron i uszczelką na skladaniu. Biorąc pod uwagę, że i tak w czymś musisz to trzymać po wysuszeniu to takie pudełka spożywcze będą ok. Nie wiem jak duże masz te zbiory, ale tak z 10/20 pudełek będzie trzeba. Jak nie to duży karton, w środku duży worek, na zewnątrz w miarę szczelnie czarna folia stretch, ***nąć napis "fragile" i zmyślonego nadawcę, tym samym upodobni się przesyłki z poczty, perfum na siebie i na pewniaka 4 minuty przejdziesz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół